Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem sobie maila do National Geographic (adresy na ich stronie internetowej). Oto odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

Prowadzimy oczywiście cały czas rozmowy biznesowe z właścicielem platformy N w celu wejścia z kanałem National Geographic. Treść biznesowych negocjacji jest oczywiście poufna, nie mogę więc udzielić Panu żadnej konkretnej odpowiedzi kiedy pojawi się ten program w ofercie N.

 

Mam nadzieję że już wkrótce.

 

Anna Kowalska

 

Biuro prasowe kanałów telewizyjnych National Geographic.

 

Istnieją więc spore szanse. Wyłączność w Cyfrze nie jest już tak atrakcyjna dla NG tak jak kiedyś (tuż po fuzji Wizji i Cyfry). Sytuacja się zmieniła. Cyfrowy Polsat dzisiaj jest w stanie zapewnić potencjalnie 2 razy większą widownię (2 razy więcej abonentów niż Cyfra), natomiast N-ka znacznie zwiększyłaby oglądalność National Geographic HD (z racji, iż każdy abonent ma tuner HD oraz ze względu na obecność kanałów HD w standardowych pakietach, bez dodatkowych dopłat; ciekawe do ilu abonentów tak naprawdę dociera NG HD w Cyfrze). Cyfra musiałaby wyłożyć na stół znacznie więcej pieniędzy niż teraz, aby zatrzymać NG na wyłączność u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze nie przedluzyli umowy na wersje HD. Cos czuje, ze nie przypadkowo i NG HD trafi do N w 1 kwartale 2009 roku ;)

 

Czytaj dokładniej pisze wyraźnie

 

W ofercie Cyfry+ na wyłączność znajduje się również kanał National Geographic Channel HD, stworzony specjalnie na potrzeby polskich odbiorców.

 

Więc NGC HD jest nadal na wyłaczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...