Skocz do zawartości

kanał 34 po Canal+ na Śląsku (Bytków) przetarg


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem w internecie, że jest przetarg na kanał 34 na którym (chyba) 6 lat temu nadawał Canal+. Lokalizacja nadajnika to Bytków. Wnioski o koncesje na ten właśnie kanał można składa do 6 sierpnia. Orientuje sie ktoś może kiedy będziemy mogli oglądac coś na tym kanale? Czy będzie to telewizja TV4 czy Puls? Z tego co zrozumiałem to już wkrótce mieszkańcy Górnego Śląska będą mogli naziemnie odbierac kolejny kanał! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kanał 34 walczy Superstacja i TV Puls, wygra pewnie Puls, ponieważ KRRiT szuka nadawcy uniwersalnego (jak np. TVN i Polsat) i co ciekawe:

 

Na stronach Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ukazało się ogłoszenie o konkursie na kanał 34 w Katowicach. To kolejne po Szczecinie ogłoszenie, które koliduje z planami sieci DVB-T.

 

W ogłoszeniu KRRiT znalazło się zastrzeżenie, że kanał 34 może być wykorzystywany do emisji analogowej tylko do czasu uruchomienia stacji DVB-T w Opolu na tym samym kanale 34.

 

Do tej pory w żadnych opublikowanych planach sieci DVB-T nie występował w Opolu kanał 34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sxd na pewno ubiega sie superstacja? Z tego co mi wiadomo oni naziemnie nie nadawają.

 

Superstacja złożyła niedawno 4 wnioski o przyznanie koncesji na nadawanie naziemne w Katowicach, Wrocławiu, Lesznie i Nowym Sączu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ale jeśliby tak szczerze popatrzeć na granice miast terytorialnie: Katowic, Siemianowic i Chorzowa w tym miejscu to pojęcie adresu może być względne. :mrgreen::locked: Pewnie tak jest dlatego, że troche gupio by było jakby TV.. Katowice była w Siemianowicach dlatego wydaje mi się że to rodzaj jakiejś ugody pomiędzy miastami. Chyba spory o to czy to katowice czy siemianowice jeden kit i tak prawie ledwo idzie się kapnąć z którego miasta wychodzisz przechodząc na drugą stronę ulicy jednocześnie wchodząc do drugiego miasta - taka mała regionalna strefa Schengen :lol::D:mrgreen::idea: ale dość tego wracamy z powrotem do tematu żeby nie było bana :oops: sorki za dygresję :wink:

by sattttt on 8 Feb 2008 21:50

 

Dodam jeszcze, że emisja będzie się odbywac z mocą ERP 1 kW z SLR Bytków w Siemianowicach Śląskich. sattttt

a wiadomo od kiedy?? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...