Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie. 24 listopada kończy mi się umowa i czy już mogę wysłać im pismo z rezygnacją?

 

"Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu Familijnego po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem __________." <<-- i tutaj muszę wpisać datę 24.11.2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwoniłem dziś do CP i jeśli faktycznie wyłączą kanał TVN HD+1 będzie można rozwiązać umowę w ciągu 30 dni.Nawet jeśli ktoś posiada pakiet Mini HD bo w nim też jest ten kanał zawarty.Także trzeba poczekać do 4 listopada.

A ja dostalem taka odpowiedz Uprzejmie informuje ze dotarly do nas pogloski o planowanym wylaczeniu kanalu tvnhd+1jednak nie posiadamy w tej kwestii zadnego stanowiska nadawcy na dzien dzisiejszy ww kanal jest niezmiennie dostepny w naszej ofercie.Co konsultant to inna wypowiedz czyli sami jeszcze nie wiedza kto moze wypowiadac a kto nie ja mam ten program w pwu gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądam ten temat od ok 2 godzin, ale ilośćinformacji mnie przeraża, a poruszane są głównie powodu rezygnacji przez wycofanie kanałów. Kończy mi się okres podstawowy umowy na czas określonej, w pierwsze dni grudnia mam koniec okresu (ostatnia zapłata będzie na miesiąc listopad) i chciałbym już wysłać pismo dot. rezygnacji.

 

Czy wzory ze stron:

http://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... owy-5.html,

viewtopic.php?f=34&t=7859

 

są prawidłowe i aktualne? Na razie wypełniłem ten z pierwszego linku, lecz wolę się upewnić.

A co do wysłania - mogę zanieść 2 kopie pisma bezpośrednio do miejsca, gdzie nabyłem dekoder i mieć w ręce dowód, że takie pismo zostało przyjęte, czy muszę wysyłać do Warszawy? A może obie formy na raz dla bezpieczeństwa? (choć to może narobić bałaganu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie związane CP. Z początku chciałem mieć możliwość oglądania HD to powiedzieli mi, żebym płacił za dekoder HD co miesiąc + za pakiet. Padł mi dekoder Echostar DSB -717, wymienili mi na familijny CP2, który nie ma możliwości ustawienia własnej listy - zablokowane przez CP. To chciałem, żeby mi wysłali dekoder taki jaki miałem, a ten oddam do salonu lub żeby mi go wymienili w salonie a oni wyślą do salonu wymienionego przez zemnie. Jak na razie cisza jest. Dopiero jak trafiłem na ten wątek zrodziła mi się nadzieja, że mogę od nich odejść bez konsekwencji od tych :censored: nabijających ludzi w butelkę.

Posiadam umowę po 05.05.2011r., dekoder to SD. Wydrukowana umowa jest 09.05.2011r. jeśli w czymś pomoże. I znalazłem coś takiego jeszcze. "jako abonenci mamy prawo do bezkarnego rozwiązania umowy. Faktem jest, że wyłączenie TVN HD+1 spowoduje dla nas niekorzystną zmianę, czyli nastąpi pogorszenie oferty programowej o 1 kanał".

I nie wiem co o tym myśleć. Jestem abonamentem CP od 20.12.2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące jest, gdy rezygnuję po zakończeniu umowy, gdy już jestem w trybie nieokreślonej, w APS'ie właśnie sam sprzedawca mi mówił, że dla tej umowy (czas określony) mam miesiąc.

 

A te wzory są prawidlowe?

Jezeli tak sprzedawca mowil to pewnie tak jest ja swoja wypowiadalem 3 miesiace przed koncem umowy.Wzor jest ok.Teraz poczta polecony do warszawy bedziesz mial dowod ze wyslales i za jakis czas dostaniesz tel. z dzialu utrzymania klijenta z oferta dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...