Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli umowa jest na czas nieokreślony, to jest jeden miesiąc wypowiedzenia.

 

Edit. Poczekaj, sprawdzę w regulaminie.

Edit2. Rzeczywiście, nie ma tego w regulaminie, ani w mojej umowie, Nie pisze o takim przypadku nigdzie, chyba że w PWU, ktorego nie mam. Niech to rozstrzygną znawcy z APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha mi proponowali ostatnio "specjalną ofertę przygotowaną specjalnie dla mnie" pakiet premium za 69,90zł na 36 miesięcy. Po iluś tam miesiącach(nie pamiętam dokładnie ile) mogę mieć minimalny pakiet Familijny i HBO Cinemax HD. Podziękowałem. Ja chcę wycofać polsat a nie przedłużać go. Być może niedługo będzie okazja z powodu wyłączenia TVN HD+1 lub paczki Discovery.... Czekamy na rozwój wypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w jakim Wy świecie żyjecie, rozumiem że pewnych rzeczy można nie wiedzieć, ale żeby takie pytania zadawać. Nie ma na świecie chyba żadnego operatora (telewizyjnego, telefonicznego itd) który by informował o końcu umowy indywidualnie każdego klienta. Samemu trzeba pilnować terminów, a jak się przegapi to ma się przedłużoną umowę na 12 miesięcy zgodnie z tym co się podpisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę się dowiedzieć czy CP pozytywnie rozpatrzył moje wypowiedzenie?Codziennie się loguję na icok i jest tylko data rozpoczęcia umowy,a nie ma nic o zakończeniu...Zresztą na tym icok nie da się nawet dodać nr telefonu...

 

ICOK zawiera sporo błędów, ja mam od roku umowę promocyjną a nie widac jej numeru, nie przejmuj się.

Samo wypowiedzenie (albo chęć nie przedłużaniapo okresie obowiązkowym) można wysłać nawet tuż po podpisaniu kontraktu, to nie boli, a będzie już zarejestrowane. Wówczas pzred końcem i tak ktoś zadzwoni, aby wcisnąc umowę lojalnościową,można wynegojować fajne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno pisałem w sprawie rozwiązania umowy z CP. Sytuacja przedstawia się następująco, że wraz z zakończeniem Okresu Podstawowego, czyli 25 grudnia 2011 roku, moja umowa przechodzi na umowę o czasie nieokreślonym, dlatego też chciałbym wysłać już kolejne pismo, które ostatecznie rozwiąże nasza współpracę, stąd pytanie jakie daty mam wpisać w poniższym oświadczeniu:

 

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy zawartej na Czas Nieokreślony w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu Familijnego oraz Pakietu Relax Mix z dniem JAKĄ DATĘ WPISAĆ TUTAJ? (datę zawarcia pierwszej umowy czy tą od kiedy umowa przeszła na czas nieokreślony czy tą po trzech miesiącach wypowiedzenia, czyli marzec 2012?). Umowa zawarta była w dniu JAKA DATĘ WPISAĆ TUTAJ (datę zawarcia pierwszej umowy czy tą od kiedy umowa przeszła na czas nieokreślony?) pomiędzy (...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dekoder wraz z umowa zamawianą telefonicznie został wysłany 28 grudnia, ja otrzymałem go 29 grudnia. W związku ze miałem problemy z dekoderem esi-88, wymieniałem go na nowy 4 stycznia i usterki nadal występowały, wysłałem odstąpienie od umowy 5 stycznia. Myślicie że wszystko będzie OK i uwzględnią odstąpienie? List na pewno nie zdązył dojść w tych 10 dniach bo było święto,czy liczy sie data stempla?

Co potem, dostane jakieś pismo o zwrot dekodera?

Czy ktoś z Was pisał już o odstąpienie? Czy wszystko sprawnie to przebiega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiem czy juz bylo o tym w watku,ale niektore umowy na mocy regulaminu sa automatycznie przez nich przedluzane na czas okreslony-12 miesiecy.Wiec w zwiazku z rezygnacja trzeba praktycznie zawsze placic kary umowne.Chyba,ze akurat wstrzelimy sie w 12 miesiecy.Bylam ich kientka od samego poczatku,wlasnie zerwalam dwie umowy,zaplacilam kary i uffff,jestem wolna.Kupilam TNK i glowe mam spokojna od umow i tych wszystkich aneksow,ktore co rusz przysylali.

 

edi:doczytalam,ze bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...