Skocz do zawartości
  • 0

problem


operator
 Udostępnij

Pytanie

Witam mam problem techniczny zwiazane z odbiorem satelity cyfrowego polsatu do wideo.chcac nagrywac ulubione programy nie moge znalezc kanału dla satelity.Mam podłaczone euro kabel z tuneru satelity i wideo ale niestety wideo nie widzi programu gdzie robie bład prosze o pomoc.Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam takie połączenie

TV < DEKODER < DVD

 

No i zrób tak,

Podłącz to scartem:

TV < DEKODER < Video

Włącz wideo, a kiedy będzie gotowe do nagrywania, włącz Dekoder, będziesz miał obraz z dekodera na tv, włącz co chcesz nagrywać, włącz nagrywanie.

Powinno zadziałać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem i przypadłość dekodera Echostar 606. Wczoraj nie mialem prądu. Po włączeniu dekodera troszkę się zdziwiłem i wkurzylem. Zostały wyczyszczone wszystkie kanały z list nawet na liscie operatra cyfrowego polsatu. Rzecz bardzo frustrująca. Nie wspominam o tym iż wszystkie dodane wcześniej transpondery też szlak trafil poleciały w kosmos dużo pracy przedemno może ktoś spotkał się z takim przypadkiem??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Raczej norma - Echostary Cyfrowego Polsatu lubią robić różne dziwne rzeczy z listami kanałów (nie tylko gubić, także robić dziury w numeracji, czy też inne niespodzianki)

Chyba wszystkie Echostary mają podobny problem. Mój nie jest związany z CP, jednak problemy z numeracją też czasami występują. Ale takiego przypadku jak @ciacho007 to jeszcze nie miałem - to faktycznie norma Echostarów CP.

 

Od koło roku już nie mam problemu z numeracją kanałów. Zauważyłem, że taki problem powstaje jak zbyt mocno "katuję" swój tunerek (dodawanie nowych kanałów, przenoszenie, usuwanie). Teraz staram się jakby rzadziej wykonywać te operacje. Listę wszystkich kanałów radiowych wcale nie edytuję - tutaj wystarczy tylko cuś skasować i zaraz robi się bałagan z numeracją. A wtedy już tylko przywrócenie ustawień fabrycznych bo na bajzel nie dam rady się patrzeć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od ostatniego posta już trochę czasu minęło, więc nic się nie stało :wink:

 

Myślę, że mogą powstawać pewne komplikacje w odbiorze. Obie anteny byłyby obok siebie po prostu za blisko. Jak masz możliwość, to zamontuj drugi maszt antenowy oddalony choćby o jakieś dwa metry.

 

Możesz zawsze przeprowadzić testy. Wiemy przecież, że wokół nas jest emitowanych wiele fal elektromagnetycznych (satelitarne, radiowe, z sieci komórkowych itp.) i nic niczego nie zakłóca. Ale myślę, że bez instalacji dodatkowego masztu się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam mam problem... Na Fergusonie nie śmiga mi HBO Comedy od paru dni... A pozostałe HBO - tak. Jest czarny ekran i pisze jak to we ferdkach - serwis niedostępny. W ogóle, jak patrzę na kartę od splittera podczas włączania na HBO Comedy, to dioda nie miga wcale czyli uprawnienia nie są wysyłane. Ze splitterem wszystko w porządku. A więc o co chodzi..?? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam i dzięki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...