Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie wytypował zawodników, to ma 0 goli. Może i trochę jest to nie fair, bo ktoś przez to łatwiej może mecz wygrać, ale tak samo mogę powiedzieć, że Korona Kielce powinna mieć pretensje, bo oni grali z Wisłą w której gra Niedzielan, a np. Lech Poznań, będzie miał łatwiejszego rywala, bo Wisła zagra w osłabieniu (bez Niedzielana).

 

No sytuacje losowe niestety się zdarzają i nic na to nie poradzimy. Każde wyjście jest złe, bo kogoś pokrzywdzimy, ale nie powinniśmy karać zawodników kasacją z tego konkursu, bo znając życie na koniec zabawy zostanie 5 osób....

 

Walkower też nie jest najlepszym wyjściem, bo faktycznie rywal ma za darmo 3 pkt. Lepiej jest chyba zanotować tym co nie głosowali 0 goli, bo może chociaż 1 pkt zgarną (czyli osoby które są z nimi w parze będą musiały chociaż 1 gola strzelić, a nie tak jak w przypadku walkowera 0).

 

Ewentualnie proponuję, by ci którzy nie wytypowali jeszcze podali np. dwóch zawodników (zamiast trzech) ze spotkań które jeszcze nie zostały rozegrane.

 

Dajcie typy, najwyżej MZKS1929 ich nie zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno wyjście, na teraz i na przyszłość, które nigdy nie popsuje nam zabawy. Należy przenieść typy tych zawodników z poprzedniej kolejki. W ten sposób nigdy nie będzie problemów. Przecież można grać jednym zestawem np. 20 kolejek, regulamin tego nie zabrania. Lepsze to niż niesprawiedliwe walkowery, 0:0, itd. Chciałbym, żeby MZKS się do tego odniósł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z moim długim wyjazdem chce oddać typy na najbliższe 2 kolejki(nie moge tego zrobić w pon. ponieważ wyjeżdzam wcześnie rano)

 

5 kolejka

Cleber/Wisła Kraków

Bartłomiej Grzelak/Legia Warszawa

Piotr Reiss/Lech Poznań

 

6 kolejka

Marcin Zając/Lech Poznań

Marcin Robak/Kolporter Korona Kielce

Adrian Sikora/Groclin Dyskobolia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po ostatnich zamieszaniach ktore nastapily w tej zabawie zmuszony jestem w trakcie gry o zmiane regulaminu (chociaz niepowinno sie tego robic) Zostaly dodane punkty w ktorych wystepowaly kontrowersji. Mysle ze bedzie to ostateczny regulamin tej zabawy.

 

Regulamin Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008

 

1. Każdy uczestnik turnieju ma obowiązek zapoznac sie z regulaminem rozgrywek.

2. Turniej jest zamknieta zabawa w ktorej bierze udzial 16 uzytkownikow forum.

3. Grupa typujących jest grupą zamkniętą nie można do niej dołączyć.

4. Rozgrywki będą prowadzone systemem ligowym (każdy z każdym).

5. Typowanie trwa od 27.07.2007r do 10.05.2008r.

6. Zestaw par łącznie z datami danej kolejki podane zostana w terminarzu rozgrywek.

7. Zmiany dat w terminarzu zaleza od PZPN ktory ustala termin danej kolejki oraz rozpoczecie poszczegolnych spotkan

8. Zabawa polega na wytypowaniu 3 zawodników. Jeśli ktoś z nich strzeli gola w swoim meczu gol przejdzie na gracza który tego zawodnika wytypował . Zawodnicy mogą typowac tylko i wylacznie graczy Orange Ekstraklasy.

9. Za wygraną ze swym rywalem w meczu dostaje się 3 punktów za remis 1 za porażke 0.

10. W przypadku rownej ilosci punktow o wyzszym miejscu w tabeli decyduje roznica bramek a w nastepnej kolejnosci ilosc strzelonych bramek.

11. W przypadku dalszej rownej ilosci punktow decyduja mecze bezposrednie.

12. Po oddaniu typow niemozna ich zmieniac ani edytowac.

13. Edycja postu bedzie karana odjeciem 1 punktu w tabeli.

14. Brak typow uzytkownika karany bedzie odjeciem 1 punktu w tabeli.

15. Brak typowania w 3 kolejkach oznaczac bedzie anulowanie rozegranych spotkan i zweryfikowanie go jako porazki.

16. Spotkania przelozone albo przerwane beda wliczone do goli zawodnika gdy zostana rozegrane do zakonczenia ostatniego spotkania tej kolejki.

17. Typowany zawodnik oprocz nazwiska podane musi miec imie oraz klub ktory reprezentuje.

18. W przypadku braku ktoregos z w/w danych gol strzelony przez tego gracza bedzie nie uznany.

19. Strzelcy bramek weryfikowani beda przez strone internetowa 90minut.pl

20. Sprawy ktore nie zostaly wymienione w w/w regulaminie beda rozt[beep]ne przeze mnie. W razie jakis watpliwosci prosze o informacje na PW.

21. Wyniki jak i aktualne tabele zostana zamieszczone po zakończeniu ostatniego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest niedopracowany. Wciąż nie jest wyjaśniona kwestia co się dzieje z oponentami osób, które nie typowały. Są jeszcze inne luki, ale mniejsza. Po co @MZKS1929 prosi o propozycje na PW, skoro nawet nie odpowiada (napisałem mu dwie wiadomości)? Prosiłem, żeby odniósł się do mojej propozycji i się nie odniósł :roll: Jak tak dalej pójdzie to będą się bawić sami, ale może o to chodzi. Jeśli moja propozycja jest zła, to proszę napisać dlaczego? Jeśli za coś się bierzemy to albo robimy to profesjonalnie i uczciwie, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę się nie chyba nie rozumiemy 8) Przecież mogę podać, że w kolejce 5, 6 i 7 będę grał zestawem np. Sikora, Edson, Brożek. Prawda? regulamin tego nie zabrania. W tej sytuacji mielibyśmy takie rozwiązanie. Według tego co pisze @Hubert to jest tak: nie brane są pod uwagę typy spóźnialskiego i od razu ma -1 pkt., jego przeciwnik trafia 1 bramkę i ma 3 pkt? To chyba tez nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie :roll: Weźcie pod uwagę, ze w trakcie trwania zabawy takie sytuacje wśród 16 graczy będą notoryczne, na bank. Moja propozycja z przenoszeniem typów z kolejki na kolejkę zapobiega kolejnym kontrowersją typu: net mi nie chodził, zapomniałem, no i wykluczeniom, bo coś mi mówi, że jak teraz mamy problemy z dyscypliną typowania, to w 25 kolejce będziemy grali w 6. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac ale takiego postu nie mozesz juz edytowac. Nie zabraniam nikomu aby podal graczy napisal do tego ze mam ich wziasc do rozliczenia kolejki X,X,X ... Wydaje mi sie ze raz na tydzien kazdy znajdzie dostep do neta. Watpie aby w ostatnich kolejkach bedziemy grali w polowie skladu. Wiekszosc jest zdyscyplinowana i typuje co weekend. Mysle ze te 3 przypadki beda iluzoryczne kazdy zglaszajac sie do gry wiedzial ze musi 30 razy zatypowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz proszę kompletne wypowiedzi. Czyli jest tak, że 3. nietypujących ma -1 pkt., a ich przeciwnicy jak trafili cokolwiek 3 pkt., czy tak :?::?::?: Pamiętaj tylko o jednym, ten z grających, który będzie trafiał na niesolidnych wygra. To staram sie wam od początku dać do zrozumienia :roll: Zresztą ty moderujesz tą zabawę, a jak mi sie nie podoba to mogę zrezygnować, wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 4 kolejki Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008 :

 

iko - mat_lewq 2:1 (Napoleoni,Brożek - Brożek)

Pawop - Jarinho NT:1 (Brożek)

MZKS1929 - mad85 2:1 (Grzelak,Brożek - Brożek)

marcin c - dzoas 0:0

Jovik - Przemek0700 1:1 (Brożek - Brożek)

Fiant - kubawojcik 0:1 (Brożek)

PiotrekJaw - mietek NT:1 (Brożek)

kieloo - Hubert NT:1 (Brożek)

 

Tabela :

 

1.- Jarinho 9pkt 7-4 3/0/1

2.- Hubert 8pkt 5-3 2/2/0

3.- Jovik 8pkt 4-2 2/2/0

.- Przemek0700 8pkt 4-2 2/2/0

5.- kubawojcik 7pkt 3-2 2/1/1

6.- mietek 6pkt 6-5 1/3/0

7.- marcin c 5pkt 3-2 1/2/1

8.- iko 5pkt 6-6 1/2/1

9.- MZKS1929 5pkt 6-7 1/2/1

10.- Fiant 4pkt 3-3 1/1/2

11.- mat_lewq 4pkt 3-5 1/1/2

12.- PiotrekJaw 3pkt 4-4 1/1/2 **

13.- kieloo 2pkt 3-5 0/3/1 **

.- dzoas 2pkt 3-5 0/3/1 *

15.- mad85 2pkt 1-3 0/2/2

16.- Pawop 0pkt 3-6 0/1/3 **

 

 

* - uzytkownik ukarany odjeciem 1 punktu za edycje postu w 3 kolejce.

** - uzytkownicy ukarani odjeciem 1 punktu za brak typowania w 4 kolejce.

 

Terminarz 5 kolejki /Typujemy do piatku do godz. 20:00/

 

Jarinho - PiotrekJaw

mad85 - iko

Przemek0700 - kieloo

dzoas - Jovik

kubawojcik - MZKS1929

Fiant - marcin c

Hubert - mietek

mat_lewq - Pawop

 

Podsumowanie 4 kolejki :

 

Licba bramek : 12

Średnia na mecz : 1,5

 

Wszystkich Bramek : 65

1 kolejka : 17 bramek

2 kolejka : 1 bramka

3 kolejka : 35 bramek

Średnia : 2,031

 

Najskuteczniejsci :

31 - Paweł Brożek (Wisła)

12 - Piotr Reiss (Lech)

7 - Andzej Niedzielan (Wisła)

5 - Carlos Yaír Costly Molina (Bełchatów)

4 - Adrian Sikora (Dyskobolia)

2 - Maciej Iwański (Zagłębie Lubin)

2 - Stefano Napoleoni (Widzew)

1 - Marcin Zając (Lech)

1 - Bartłomiej Grzelak (Legia)

 

Kolejna kolejka za nami jak mozna bylo sie spodziewac doszlo do sytuacji w 3 spotkaniach gdzie to gracze @mietek , @Hubert i @Jarinho swoich spotkan przegrac nie mogli powodem bylo niewytypowanie graczy przez przeciwnikow . Szkoda tej sytuacji po 3 kolejkach gdzie komplet graczy typowal.Dla niesolidnych graczy kara -1 punktu jest ostrzezeniem. Niektorym graczom wystarczala 1 bramka do zdobycia kompletu punktow przez co wiekszosc goli bo az 10 zdobyl gracz Wisly Pawel Brozek zaledwie 2 uzytkownikow udalo ta srednia podniesc poprzez zatypowanie Grzelaka i Napoleoniego.Mamy nowego lidera gdyz liderujacy nawzajem @Jovik i @Przemek0700 zaledwie zremisowali. W kolejnej kolejce na szlagier kolejki zapowiada sie spotkanie @Hubert z @mietek. Obydwaj gracze jak do tej pory nie poniesli porazek na froncie Ekstraklsy czy ta sytuacja sie utrzyma okaze sie za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...