Skocz do zawartości

Philips DSR 3201


MaCMSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam, założyłem ostatnio zeza na astrę i mam problem bo nie chcę mi się przekręcać kabla za każdym razem jak chce zmienić satelitę. Z tego co wyczytałem to ten dekoder nie obsługuje diseq chyba, że coś się zmieniło. Jaki przełącznik polecilibyście do tego modelu oprócz tego http://www.hollex.pl/akcesoria/przelacz ... ny-lnb-a-b i takiego w którym trzeba lutować kabelek do nóżki euro bo nie chce psuć kabla Euro.

Z góry dzięki za jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem posiadaczem tego dekodera, kupiłem go gdyż posiadam w domu Splitter. Mój problem jest taki, że nie mogę zaprogramować nowej listy - prośba o kod. Nie zakładałem żadnego kodu dostępowego, próbowałem wpisać 4x0 - nie pomogło. Odłączyłem dekoder z sieci, nie pomogło.. Nie mam pomysłów na rozwiązanie tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem tego dekodera, kupiłem go gdyż posiadam w domu Splitter. Mój problem jest taki, że nie mogę zaprogramować nowej listy - prośba o kod. Nie zakładałem żadnego kodu dostępowego, próbowałem wpisać 4x0 - nie pomogło. Odłączyłem dekoder z sieci, nie pomogło.. Nie mam pomysłów na rozwiązanie tego problemu

Usuń kod blokady w ICA (zakładka "sprzęt"), nie musisz nigdzie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...