Skocz do zawartości

za cichy dzwiek programow tv z karty tv


scabby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie weim czy na tym forum ktos moze pomoc ale sprobuje, kupilem ostatnio karte tv do kompa, leadtek winfast tv2000 xp expert, i mam taki proble ze:

dzwiek programow tv z karty tv jest cichy, wszystkimi mozliwosciami w ustawieniach w kompie i na karcie zrobilem dzwiek na maxa, dodam ze mam podlaczone do karty rowniez antene fm i dzwiek odbierany jest glosny, czy moge cos z tym zrobic, bo jesli robie np glosno na wiezy hi-fi (prawie na maxa) to pojawiaja sie dodatkowe szumy, czy dzwiek z anteny tv jest za cichy?? czy moze mozna do anteny dodac jakis wzmacniacz audio?? nie wiem co robic, a ogladanie tv z takim cichym dzwiekiem, lub normalnym ale z szumami z glosnikow jest uciezliwe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego oprogramowania używasz do oglądania tv na kompie? Mam tę samą kartę i gdy korzystałem z oryginalnego oprogramowania WinFasta to miałem kilka problemów z oglądaniem i nagrywaniem, również po części chodziło o dźwięk. Zainstalowałem Ulead VideoStudio 9 (jest dołączone do karty - przynajmniej ja miałem :wink: ) i wszelkie problemy się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtwarzam na oryginalnym winfast, posiadam Ulead VideoStudio 9 SE DVD ale to nie jest w sumie odtwarzacz, posiade opcje movie wizard i videostudio editor, to gdzie ty ogladasz te programy, a druga sprawa z tym programem nie bedzie mi dzialal pilot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym programem pilot działać nie będzie. A co do oglądania to: wchodzisz w "Movie Wizard", następnie "Capture" -> "Options" -> "Video and Audio Capture Property Settings". W zakładce "Source" ustawiasz "Video Input source" w zależności od tego przy pomocy jakich kabli masz podłączoną antenę. No i teraz "Channel" -> "Advanced" i prawdopodobnie tam będziesz mógł wyszukać kanały. Piszę prawdopodobnie bo osobiście do karty mam podłączony dekoder CP więc nie muszę wyszukiwać kanałów na karcie i nie korzystałem z tej opcji. W zakładce "Advanced" jest opcja "Auto Scan" więc pewnie będziesz tam mógł wyszukać sobie kanały... Przynajmniej tak mi się wydaje 8)

Jeśli to zadziała i dźwięk będzie ok to nie musisz przecież korzystać z Uleada tylko możesz sobie zmienić oprogramowanie na inne. Będziesz za to przynajmniej wiedzieć czy Twoje problemy wynikają z wady oprog. WinFasta czy z czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...