Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się kończy umowa z końcem sierpniai otrzymałem maila od C+, że mają jakąś ofertę i abym zadzwonił pod "specjalny numer".

Po wybraniu numeru Pani oraz drugi raz (po otrzymaniu pisma również z taką informacją jak w mailu) Pan konsultant powiedzieli,

że mam się do nich zgłosić na początku sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z regulaminem w przypadku zmiany oferty pakietowej (tj. usunięcia jakiegoś kanału) Ab ma możliwość wypowiedzieć umowę w okresie 3 miesięcy od wprowadzenia takich zmian, pismo bedzie mialo skutek, umowa zostanie rozwiazana z ostatnim dniem miesiaca w ktorym pismo dotarło do operatora Art7$1 regulaminu umowy o abonament, nie doslownie ale w wolnym tłumaczeniu

a teraz haczyk jezeli zostales poinformowany o zmianie pakietu przez operatora masz 14 dni na zlozenia wypowiedzenia od chwili otrzymania informacji (ARTykuł15$8)

ale zawsze mozesz skladac wypowiedzenie reklamacyjne twierdzac ze nie otrzymales takiej informacji :lol2:

powodzenia napewno nie masz nic do stracenia no chyba ze umowe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratu wyslij wypowiedzenie umowy w tym miesiacu,bo jesli wypowiesz ja w lipcu to bedzie Cie obowiazywało 3-miesieczne wypowiedzenie!!!!!! Jak wyslesz wypowiedzenie to zobaczysz ,że otrzymasz bardzo dobre propozycje,ja dostałem.

 

Bamil Ty rowniez nie zapomnij wyslac w lipcu wypowiedzenia.A co do propozycji przedłuzenia sa dopiero w miesiacu w którym konczy sie umowa i pod warunkiem,że otrzymaja Twoje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratu wyslij wypowiedzenie umowy w tym miesiacu,bo jesli wypowiesz ja w lipcu to bedzie Cie obowiazywało 3-miesieczne wypowiedzenie!!!!!! Jak wyslesz wypowiedzenie to zobaczysz ,że otrzymasz bardzo dobre propozycje,ja dostałem.

 

Bamil Ty rowniez nie zapomnij wyslac w lipcu wypowiedzenia.A co do propozycji przedłuzenia sa dopiero w miesiacu w którym konczy sie umowa i pod warunkiem,że otrzymaja Twoje wypowiedzenie.

Szubi ja zawarłem umowe w czerwcu to też moge ja wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luiz - faktycznie ciekawe. A złożyłeś wypowiedzenie czy przechodzisz na czas nieokreślony?

Złożyłem pisemną rezygnację z C+ ze względu na zmianę cennika. Dostałem od nich pismo, że przykro nam iż została rozwiązana umowa ale jeśli chciałbym zostać dalej to jest oferta pod numerem takim i takim. Nie dzwoniłem bo liczyłem na nich a tu kupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz? Zadzwoń do nich, bo inaczej za 6 dni będzie ciemność na ekranie i tylko FTA.

Aha, i poedytuj trochę swojego posta

Dobra, wyedytowałem :) Nie dzwoniłem do nich bo czytając to forum jasno wynika, że to oni dzwonią z propozycją. Póki co, u mnie się to nie sprawdza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja umowę zawarłem z cyfrą na pocz. listopada 2008 .Umowa na 18 mies. pakiet podstawowy , 9 za 50% i 9 pełnopłatne .Zrezygnowałem ze wzgędu na podwyżkę cen .Kontaktowałem się z nimi przez ICA , pisali żebym kartę oddał do końca lipca nie mieli propozycji i przyjęli rezygnację .Przysłali póżniej standartowe pismo że jednak mają dla mnie " atrakcyjne rabaty niedostępne nawet dla abonentów ...zachęcamy do powtórnego razważenia swojej decyzji " , podali numer pod który dzwoniłem po dwóch tygodniach odpowiedzieli że ponieważ zrezygnowałem ze względu na zmianę cen i nie mam okresu minimalnego niestety rezygnują ze mnie , podali punkty gdzie mam oddać kartę . No to ja znowu do ICA z zapytaniem czemu przysyłają pocztą takie bzdury gdy cyfra nie ma nic dla mnie .Dziś byłem już przygotowany iść po moduł polsatu na 4 mies. a tu nagle telefon że mają dla mnie propozycję , umowa na 13 mies. PRZEZ 11 MIESIĘCY 50 % pakiety i opcje dodatkowe jakie chcę , zgodziłem się nawet na prestiżowy . Musi dużo osób rezygnować z cyfry skoro nagle tak bardzo zależy im na swoich abonentach i trzeba cierpliwości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...jestem w szoku!!!!! :shock: Ciekawy jestem czy rzeczywiscie Twoja umowa wejdzie w "życie",bo wycztałem gdzies,że ktoś zrezygnował z Cyfry ze wzgledu na zmiane regulaminu,dostał propozycje a potem okazało sie,ze system ja odrzucił a Cyfra nawet nie raczyła kolesia o tym poinformowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja umowę zawarłem z cyfrą na pocz. listopada 2008 .Umowa na 18 mies. pakiet podstawowy , 9 za 50% i 9 pełnopłatne .Zrezygnowałem ze wzgędu na podwyżkę cen .Kontaktowałem się z nimi przez ICA , pisali żebym kartę oddał do końca lipca nie mieli propozycji i przyjęli rezygnację .Przysłali póżniej standartowe pismo że jednak mają dla mnie " atrakcyjne rabaty niedostępne nawet dla abonentów ...zachęcamy do powtórnego razważenia swojej decyzji " , podali numer pod który dzwoniłem po dwóch tygodniach odpowiedzieli że ponieważ zrezygnowałem ze względu na zmianę cen i nie mam okresu minimalnego niestety rezygnują ze mnie , podali punkty gdzie mam oddać kartę . No to ja znowu do ICA z zapytaniem czemu przysyłają pocztą takie bzdury gdy cyfra nie ma nic dla mnie .Dziś byłem już przygotowany iść po moduł polsatu na 4 mies. a tu nagle telefon że mają dla mnie propozycję , umowa na 13 mies. PRZEZ 11 MIESIĘCY 50 % pakiety i opcje dodatkowe jakie chcę , zgodziłem się nawet na prestiżowy . Musi dużo osób rezygnować z cyfry skoro nagle tak bardzo zależy im na swoich abonentach i trzeba cierpliwości .

 

Ja bralem cyfre dokladnie w tym samym miesiacu co Ty. Zlozylem rezygnacje, a nastepnie bylo podbnie jak z Toba, telefonicznie zgodzilem sie na 13 miesieczna umowe z rabatem na abo, C+ i HBO. Ku mojemu zdziwieniu, 1 czerwca zostalem odciety od sygnalu, a umowa zostala anulowana z niewiadomych przyczyn! Jednoczesnie nikt nie poinformowal mnie, ze umowe anulowano.... Jak rozmawialem pozniej z konsultantem z CTA, to koles powiedzial mi, ze popelniono blad oferujac mi nowa oferte, poniewaz bylem w okresie minimalnym.... Po tym calym cyrku, dostalem takie samo pismo :crazy: , to juz dla mnie byl przejaw calkowitej bezczelnosci i nieprofesjonalizmu...Powodzenia w szarpaniu sie z cyfra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę prawdę . Umowa chyba weszła w życie bo już włączyli mi wszystko co chciałem , do końca miesiąca tj. przez tydzień gratis bezpłatnie , wszystkie rozmowy od konsultantów są nagrywane więc żartów nie robią .

 

Poczekaj do 1 lipca...ja tez podpisalem umowe telefonicznie, a jednak wylaczono mi sygnal. Rozwiazywalem umowe ze wzgledu na regulamin ,czyli umowa obowiazywala do 31 maja, jesli powolales sie na zmiane cen, to sygnal wylacza Ci 1 lipca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...