Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dobra opcja,ja chyba poczekam do grudnia,sądzę,że coś lepszego przygotują dla rezygnujących,dziś w innym miejscu piszą o lepszych ofertach dla nowych i przechodzących od innych operatorów.Cyfra nie odpuści i musi wobec konkurencji dać lepsze warunki.Dla mnie C+kompakt za 47 byłby dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta symulacja płatności??? Ja na stronie ICA mam tylko w zakładce: moje płatności: erachunek i ostatnie wpłaty. ? Na erachunek jest faktycznie do grudnia ale ja tak miałem nawet zanim wyslalem wypowiedzenie wiec to nie świadczy o żadnym wprowadzeniu do systemu. Oni pokazują poprostu jakie rachunki wyslali i co jest oplacone a co nie do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulżyło mi właśnie po dodzwoniłem sie do nich w końcu i konsultant potwierdził że wpłynęło do nich moje pismo i umowa jest tylko do grudnia ufff. Także faktycznie jak ktoś ma tylko grudzień w symulacji to może spać spokojnie. Ja teraz zamierzam zaczekać do świąt na promocję świąteczną i wziąć dopiero wtedy nową umowę bo napewno będą najelpsze oferty wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem rezygnację 22 listopada, a dzisiaj patrzę, że na ICA poznikały mi wszystkie promocje (co wcześniej się nie zdarzało). Ciekawe czy można to uznać za pewnik, że rezygnacja została wbita do systemu i po prostu trudno żeby były nadal promocje dla kogoś kto chce od nich odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem rezygnację 22 listopada, a dzisiaj patrzę, że na ICA poznikały mi wszystkie promocje (co wcześniej się nie zdarzało). Ciekawe czy można to uznać za pewnik, że rezygnacja została wbita do systemu i po prostu trudno żeby były nadal promocje dla kogoś kto chce od nich odejść.

 

Przy zarejestorwanej rezygnacji w systemie nie są dostepne żadne promocje i oferty specjalne w ICA. Więc dlatego tak masz. Ja miałem to samo. Wrociło wszystko jak przedłuzyłem umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zarejestorwanej rezygnacji w systemie nie są dostepne żadne promocje i oferty specjalne w ICA. Więc dlatego tak masz. Ja miałem to samo. Wrociło wszystko jak przedłuzyłem umowę

 

U mnie jest juz to samo.

 

Mam natomiast pytanie, umowe mam od maja, dekoder sd wykupilem na wlasność za 49 zł, teraz moje pytanie rozumiem ze dekoder jest moj i po skonczonej umowie nadaje sie tylko do kosza- bo fta nie bedzie odbieral. Co natomiast robie z kartą, czy nalezy ja zwrócic do Cyfry- przesla info gdzie nalezy ją zwrocic, czy dzwonic do nich?

 

I drugie pytanie, ktoś tutaj mowil o ofercie utrzymaniowej C+optimum za 57 zł- jesli bym dostal taka propozycje od nich to z Cyfra bym zostal, pytanie czy czekac na jakikolwiek ruch z ich strony, czy samemu zaproponowac Warunki :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 30 dni od dnia zakończenia umowy.

W moim przypadku jak umowa kończy się 30.11.2011 to czas na zwrot karty cały grudzień.

Nie wiem kiedy u ciebie kończy się umowa.

 

Oddać można w dowolnym punkcie cyfry. Tak mi się wydaje ;-)

Napiszę ci dokładnie za jakiś tydzień jak ja oddam kartę :-)

 

I drugie pytanie, ktoś tutaj mowil o ofercie utrzymaniowej C+optimum za 57 zł- jesli bym dostal taka propozycje od nich to z Cyfra bym zostal, pytanie czy czekac na jakikolwiek ruch z ich strony, czy samemu zaproponowac Warunki :D ?

 

Hmmm napisz e-maila, że chcesz C+OPTIMUM za 57 zł, a jak ci nie dadzą to nie przedłużasz.

Powinno pomóc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjęli wypowiedzenie już teraz to umowa zgodnie z regulaminem kończy się na koniec następnego miesiąca po miesiącu w którym przyjęli wypowiedzenie czyli na koniec grudnia, czyli wtedy mam do konca stycznia czas na oddanie karty.

 

PS. Dzieki za info i napisz na priva jak oddasz karte.

Nie omieszkam napisac do nich meila z taka propozycją utrzymaniowa, zobaczymy co odpiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jak zobaczyłem te informacje, że od pakietu kompakt jest Multiroom za dyszkę od razu posłałem wypowiedzenie. Pani na poczcie mówiła, ze dotrze do 30.11 na pewno, tylko tutaj inni pisali, że u nich dopiero po tygodniu doszło. Jestem ciekaw czy uznają... Oczywiście przesyłka priorytetem i poleconym poszła. :) Tylko, żeby nie było tak, że dostaną wcześniej, a wpiszą do systemu później i będzie nieuznane. Z resztą i tak liczy się data otrzymania, a skąd mogą wiedzieć kiedy otrzymałem list?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...