Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji końca mojej umowy 30.11 wiem, że muszę oddać kartę do punktu cyfry.

Mam jednak pytanie kiedy to zrobić: zdaje mi się że od 1 do 31 grudnia. Dobrze myślę ?

I jeszcze jedno: co będzie potrzebne do zdania karty ? Jakie dokumenty ? Musi to być właściciel ?

 

Mam nadzieję, że ktoś pomoże. ;-)

Jeśli składałeś wypowiedzenie i masz koniec umowy z końcem listopada, to kartę zdajesz w grudniu. Kartę zdaje ktokolwiek - oby tylko w grudniu. Zakładam, że nie posiadasz dekodera na wynajmie, bo wtedy dekoder też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jednak nie możecie żyć bez TV :) - jeśli wysłałeś listem poleconym w odpowiednim terminie to nie gorączkuj się - masz potwierdzenie nadania przesyłki - czekaj cierpliwie, to Ty rozdajesz karty (Ty płacisz kasę z której oni sie utrzymuja). Dlaczego stawiacie sie z góry w pozycji petenta który skomli za przeproszeniem.....

Jeśli wysłałeś wypowedzenie to ponosisz ryzyko (tak jak ja) ze do Ciebie nie zadzwonią :D - ja czekam cierpliwie do powiedzmy 28-29 grudnia jeśli sie nie odezwą to podejmę jedna z poniższych decyzji:

1. Dzwonie do nich i skomlę :)

2. Biorę od pierwszego stycznia aktualną wtedy promocję :)

3. Odchodzę do P2C (a wlaściwie nie odchodzę tylko pozostaję przy samym P2C :) )

4. Rezygnuję z wypowiedzenia w dniu 30.12.2011 (ale to akurat mało prawdopodobne)

 

Ciągle w naszym społeczeństwie pokutuje myślenie że ONI mi coś dają extra.... NIE oni mi sprzedaja coś w takiej to a takiej cenie i mają to dobrze skalkulowane - w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz - jeśli nie spełni to moich wymagań i oczekiwań dziękuje, jeśli cena jaką ja zaproponuję nie spełni ich wymagań oni mi podziękują ot i cała filozofia.

 

Nawet jeśli nie będa mieć mnie w bazie z zarejestrowanym wypowiedzeniem - to 28-29 poproszę ładnie o informację o tym co stał osie z taką to a taką przesyłka (Numerek nadania)... i sprawa musi skończyć się pozytywnym dla mnie finałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie znać szybki sposób na sprawdzenie czy Wasze wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie? Wejdźcie na ICA (dodajcie sobie jakąś opcję dodatkową) i zróbcie symulację płatności. Osobom których wypowiedzenie jest już w Cyfrze, będą miały pokazaną symulację tylko na jeden miesiąc - grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moja umowa kończy się za 12 miesięcy. Posiadam Canal+ Kompakt. Czy z okazji zmiany regulaminu, po wysłaniu wypowiedzenia uda się coś ugrać ?? Tzn zmniejszyć abonament albo uzyskać wyższy pakiet w podobnej cenie.

Co wy się tak na tą cyfrę uparliście? Wystarczy spojrzeć na oferty innych operatorów. Choćby BBC - w cyfrze trzeba zapłacić 62 pln by go mieć a w ence masz go w najniższej ofercie:)

Akurat tu się mylisz. BBC jest w pakiecie od 38zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo sam tak mam. Wcześniej dostałem maila od Cyfry, że moją moje wypowiedzenie. I jak w ICA sprawdzałem, to nagle w symulacji płatności został tylko grudzień.

 

hm;/ faktycznie u mnie też symulacja tylko na grudzień, a najdziwniejsze jest to że jak do nich w sobotę dzwoniłem, to powiedzieli że rezygnacja nie jest zarejestrowana w systemie i mam się dowiedzieć około środy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w systemie, skoro system dokonuje symulacji już tylko na jeden miesiąc do przodu. Nie pytaj się już w mailach o to czy wypowiedzenie doszło, tylko wal od razu z warunkami nowej umowy. Przecież gdyby wypowiedzenia nie było w systemie, to w symulacjach miałbyś parę miesięcy do przodu pokazane, proste. Teraz jak złożyłeś wypowiedzenie, to został Ci tylko ostatni miesiąc, czyli grudzień i tylko ten miesiąc widzi system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jakoś tydzień temu list z wypowiedzeniem usług. Dzisiaj napisałem do nich maila, z pytaniem czy moja prośba została przyjęta. Odpisali mi, że niestety do dnia dzisiejszego nic do nich nie wpłynęło. Mam potwierdzenie z poczty, że zostało wszystko wysłano. Ponowić wysłanie listu jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest ciekawa,ponieważ u mnie np. też przy symulacji z inną opcją wychodzi opłata tylko za grudzień,natomiast nie otrzymałem wiadomości esemesowej od cyfry odnośnie wpłynięcia pisma,a na dodatek w czasie romowy telefonicznej w piątek też potwierdzono mi ,że pismo ode mnie nie wpłynęło dotychczas......podobną sytuację ma mój znajomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...