Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz to sprawdzić u konsultanta. Ja musiałem go lekko zakręcić. Mianowicie powiedziałem, że dostałem maila z PDF w którym jest napisane, że nie dostanę więcej rachunku papierowego (sprawdźcie jest taki zapis). Spytałem zatem, skąd się to wzięło i jak się to ma do regulaminu. Powiedział mi, że w regulaminie nie ma takiego zapisu, w jaki sposób będą wysyłane, ale mimo tego jest parę zmian i regulaminy są już rozsyłane. Spytałem wówczas kiedy ja go dostanę. Poczekałem i odpowiedział że wysłane 7 listopada, ale nie system nie napisał mu czy poleconym czy zwykłym, bo o to też spytałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam umowę od sierpnia pakiet c+kompakt + France TV 60 + 12 zł. pierwsze 3 miesiące pakiet miałem gratis - przyjęciówka. jak myślicie warto się bawić w rozwiązywanie umowy i podpisywanie nowej w grudniu, mam też umowę w n, więc mógłbym pokazać rachunek z n przy podpisywaniu nowej umowy. wysyłać wypowiedzenie, warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie. Jeśli wysyłaliście wypowiedzenie umowy listem z potwierdzeniem odbioru, to po jakim czasie przychodziła do Was zwrotka? Bo wysłałem w zeszły piątek na skrytkę priorytetem poleconym z potwierdzeniem odbioru i jak na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...