Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Należy w spokoju wyczekać do końca roku gdy zostanie wycofany Movies 24 i każdy na spokojnie rozwiąze sobie umowy bez konsekwencji 8)
jeszcze w listopadzie dostaniecie nowy regulamin, który wchodzi w życie 01/01/2012, też będzie okazja... no chyba że macie umowy z TV kończące się z końcem listopada (wtedy m-c wcześniej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na to 14 dni, czyli w praktyce masz czas do końca listopada (liczy się data stempla pocztowego, bo musi być wysłane POLECONYM), umowa zostanie rozwiązana z dniem wprowadzenia nowego regulaminu czyli 01/01/2012, ta forma rozwiązania umowy ma jedną wadę, niech nikt nie liczy, że rozwiązując umowę w ten sposób będzie miał okazję do renegocjacji warunków swojej umowy [czyt.: nowych promocji], umowa jest po prostu rozwiązywana i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chcę się pozbyć jednej umowy bez przedłużenia, ale wydaje mi się, że osoby który złożą wypowiedzenie będą mogły renegocjować warunki. Bo Cyfra ot tak sobie nie odpuści klienta, zwłaszcza w czasach kryzysu.

 

Mój znajomy rozwiązał umowę po zniknięciu kanału TVN Warszawa. Ludzie na forum pisali, że Cyfra nie będzie z takimi abonentami renegocjowała nowej umowy, a jednak kumpel ugrał C+ Optimum za 57zł + PVR za 15zł i Multiroom za 15zł. Nic nie ryzykował, bo jakby nie chcieli z nim umowy podpisać to wziąłby ją jako "nowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to będzie można negocjować nowe warunki umowy...

Gdy składałem wypowiedzenie w marcu w związku ze zmianą regulaminu, to w mailu zwrotnym od Cyfry napisali, żebym po wygaśnięciu umowy oddał karty i wynajmowany PVR do dystrybutora. Dzień później po tym mailu wydzwaniali do mnie po 2-3 razy dziennie z nową ofertą umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przeczytaj listopadową korespondencję z Cyfry

Wszyscy abonenci z zarejestrowanym dekoderem HD [od Cyfry] będą otrzymywać TV-Rachunek (na ekran TV), jeśli użytkownik dekodera HD będzie chciał otrzymywać od Cyfry tradycyjny, papierowy rachunek będzie trzeba za to zapłacić 5,- PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pepe1974 ale jak ja nie mam dekodera hd (a w przyszlosci chcialabym od nich wziac) to czy ten regulamin co teraz ma przyjsc moge z nim sie nie zgodzic jesli na dzien dzisiejszy mnie nie dotyczy i wypowiedziec umowe juz w listopadzie?? zaraz Cyfra bedzie mi psac ze mnie to nie dotyczy na dzien dzisiejszy i nie moge sie wypowiedziec ;) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...