Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maxsat jak wypowiedzenie może być zaplanowane na koniec marca jak wysyła wypowiedzenie ze wg na zmianę cen a w marcu są już nowe ceny?? Albo przyjmą wypowiedzenie ze wg na zmianę cen i zaplanują na koniec lutego albo nie przyjmą i zaplanują na koniec okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak @jacek pisalem ze bede wysylal na skrytke. Pytalem tylko czy ten dopisek z sikorskiego jest konieczny w wypowiedzeniu. Oki dzieki chlopaki za wszelkie info. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Na pewno będą kontaktować się z Tobą w momencie gdy otrzymają wypowiedzenie, by o tym poinformować. Zapewne będą przedstawiać jakąś ofertę "specjalnie dla Ciebie" która będzie droższa niż podpisanie nowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój ostatni dzień z cyfrą. Canal+ po prostu nie dało się ostatnio oglądać. Jedynie alekino będzie mi żal. Ale wracając do sprawy, kto chce rozwiązać umowę z C+ musi się pozbyć telefonu na ostatnie dwa tygodnie. Numer 222200180 nie da wam żyć. Głuche telefony po kilkanaście razy dziennie. Miałem dni kiedy numer 222200180 dzwonił 36 razy. Wyrabia się odruch nieodbierania telefonu. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest numer z voip Maja mega lacze do dzwonienia i proponowanie hbo za 19.90 chcesz ;) technologicznie ich rozlancza nie robia tego specjalnie tylko z oszczednosci ! ktos kiedys powiedzial bedziemy miec żydowska telewizje i taka moim zdaniem mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się rozstaję z C+... Nie płaczę z tego powodu... Nie było co oglądać...

 

Było miło, ale się skończyło. Pozdrawiam! Myk Myk na dział N-ki.

 

Skoro "było miło".....to dlaczego "się skończyło".

Ja, jestem z Cyferką od ośmiu lat i nie powiem marnego słowa......może jestem szczęściarzem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się rozstaję z C+... Nie płaczę z tego powodu... Nie było co oglądać...

 

Było miło, ale się skończyło. Pozdrawiam! Myk Myk na dział N-ki.

 

Skoro "było miło".....to dlaczego "się skończyło".

Ja, jestem z Cyferką od ośmiu lat i nie powiem marnego słowa......może jestem szczęściarzem .

 

- a może mam specjalne przywileje…??? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku Abonent ma prawo

do wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia

o opisanym powyżej podwyższeniu opłat opisanych w Cenniku, ze skutkiem

na koniec miesiąca kalendarzowego obowiązywania dotychczasowych stawek

tych opłat.

Pytanie: kto dostał zmianę regulaminu 1 marca? NIKT.

Też się wk...łem, raptem 2 miesiące niezłej ceny 83 zł, a teraz 91. Szlag by ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam zrobić jak otrzymałem dzisiaj fakturę, z której dowiedziałem się o podwyżce? Żadnej informacji ani aneksu nie otrzymałem.

Nie zostałem przed 1 marca poinformowany o zmianie cen, więc Cyfra złamała prawo? Ktoś jest w podobnej sytuacji? Nie akceptuję tej podwyżki. Chcę rozwiązać umowę. Coś zdziałam, czy muszę z tym iść do sądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...