Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zajrzeć do regulaminu....

 

Operator CYFRY+ zastrzega sobie prawo do podwyższania opłat opisanych

w Cenniku w trybie art. 15 § 8 Regulaminu. W takim wypadku Abonent ma prawo

do wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia

o opisanym powyżej podwyższeniu opłat opisanych w Cenniku, ze skutkiem

na koniec miesiąca kalendarzowego obowiązywania dotychczasowych stawek

tych opłat. W wypadku braku oświadczenia Abonenta o wypowiedzeniu Umowy

według powyższych zasad obowiązywać go będą nowe stawki opłat opisanych

w Cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie walcze z C poslalem rezygnacje 3.2.12 nie podpisalem sie zapomnialem zonk posylam 13 nastepna dzwonia do mnie

trzy razy zebym zostal mowi nie konsultant mowi ok prosze zdac karty w marcu 25.2.12 dostaje takiego meila

 

dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że wnioski dotyczące

odstąpienia

od Umowy z powodu zmiany cen były przyjmowane do 10 lutego 2012 roku.

 

Pani korespondencja wysłana była 13 lutego 2012 roku, czyli po ww.

terminie.

W związku z tym, zakończenie współpracy zaplanowane zostało na koniec

Okresu Minimalnego, czyli 31 marca 2013 roku.

 

i teraz aneksu nie dostalismy bo nie polecony jest ktos madry na jaki artykul sie powolac

jutro ide do rzecznika konsumentow zobaczymy co powie mam paru znajomych i maja identyczne myk

zalozyli ze do 10 i co im zrobisz niech sie ktos wypowie Pzdr

 

jak oni moga zalozyc sobie ze ze do 10 tego nie rozumiem z kazda rozmowa bok sie na to powoluje

wiec mowie listonosz zostawia listy w drzwiach pies zjadl wiatr porwal oni w kolko ja odebralem pismo

2.2.12 poslalem rezygnacje jak mi to udowodnicie ze tak nie bylo cisza i dalej to samo nikt na infolini

nikt nie potrafi odpowiedziec na to pytanie C ma klijentow totalnie gdzies kombinuja jak moga

zeby utrudnic rezygnacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie walcze z C poslalem rezygnacje 3.2.12 nie podpisalem sie zapomnialem zonk posylam 13 nastepna dzwonia do mnie

trzy razy zebym zostal mowi nie konsultant mowi ok prosze zdac karty w marcu 25.2.12 dostaje takiego meila

 

dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że wnioski dotyczące

odstąpienia

od Umowy z powodu zmiany cen były przyjmowane do 10 lutego 2012 roku.

 

Pani korespondencja wysłana była 13 lutego 2012 roku, czyli po ww.

terminie.

W związku z tym, zakończenie współpracy zaplanowane zostało na koniec

Okresu Minimalnego, czyli 31 marca 2013 roku.

 

i teraz aneksu nie dostalismy bo nie polecony jest ktos madry na jaki artykul sie powolac

jutro ide do rzecznika konsumentow zobaczymy co powie mam paru znajomych i maja identyczne myk

zalozyli ze do 10 i co im zrobisz niech sie ktps wypowie Pzdr

W regulaminie nie ma nic do kiedy są przyjmowane odstapienia od umowy w związku ze zmiana w regulaminie (typowy niczym nie potwierdzony wymysł platformy), jest natomiast termin 14 dni od zawiadomienia abonenta o takich zmianach.

Którym dniem była data 3-2-12 od otrzymania listu od C+?

Jak dobrze rozumiem, to jezeli data wysłania prawidłowego podpisanego pisma o rezygnacji zmieściła się w tych 14 dniach - to nie widzę problemu, jeżeli przekroczyła 14 dni to tylko dobra wola C+ - w co wątpię.

Możesz jeszcze spróbowac dogadac się z konsultabntem aby zrezygnowali z podwyzki.

Ważne, aby łatwo nie poddawać sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rzecznik to sprawa jest prosta, 01.03.2012 wprowadzają podwyżkę i jest 14 dni od wprowadzenia zmian, regulaminu itp. To jest ostatnia szansa.

w końcu wypowiedzial się ktoś, kto potwierdził moje zdanie, że można do 15.03 wypowiadać im umowę. I bardziej racjonalny jest ten termin, niż to że liczy sie od dnia dostarczenia, bo tak jak tu wiele osób pisze list może po prostu nie dojść, przepaść gdzieś itp itd...przez co będziemy niepoinformowani o zmianach, co nie będzie naszą winą, a ja wiadomo,że zmiany od 1go to 2 tygodnie mamy na wymówienie...no tak uważam, a jak jest w praktyce, to sie okaże za 2 tyg jak będzie mijał ww. termin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety przeczytałem twoje posty i każdy dosłownie każdy to kompletne bzdury. Poczynając od tego gdzie napisałaś że rezygnacje trzeba wysłać na adres siedziby firmy, czyli wg ciebie siedziba firmy jest na poczcie w skrytce pocztowej 8 ;) W regulaminie jest wyraźnie napisane że wypowiedzenia są przyjmowane w ciagu 14 dni od otrzymania informacji a rozwiązanie jest zaplanowane z dn wejścia w życia nowe cennika, wiec nie wiem skad rowniez wzielas te miesieczne i trzymiesieczne okresy wypowiedzenia i ta data 15,03,2012. Cyfra listy wysyłala ok 06,01,2012 i przyjela że więcej niz 20 dni nie będzie szedł czyli najpóźniej dojdą 26,01,2012 + 14 dni co daje date wypowiedzenia najpóźniej 10,02,2012, oczywiscie z poczta rożnie bywa wiec jeśli ktoś dostał wypowiedzenie później będzie ono rozpatrywane w trybie reklamacyjnym, dlatego w wypowiedzniu najlepiej zaznaczyć datę kiedy się otrzymało. A jeśli powiedzieli ci tak w punkcie to są [beep]ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie dostał listu to tak samo jak w przypadku tego że otrzymał później wysyła wypowiedzenie opisuje sprawe że nie otrzymał pisma i dowiedział się z innych źródeł o tym i jest rozpatrywane w trybie reklamacyjnym. Dostaje odpowiedz jeśli pozytywna to ok jeśli negatywna to jeden sobie daruje a drugi pojdzie do UOKiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tez sądze ze będzie najlepiej i najprościej.

Odnosnie siedziby firmy to jasne że znajduje sie w W-wie ul. Sikorskiego 9 , a listy polecone z wypowiedzeniami mozna wysyłać na ten właśnie adres siedziby (3 razy polecone już bezproblemowo doszły), lub na adres korespondencyjny w którym jest tylko skrzynka pocztowa, ale jakiś przedstwaiciel zapewne z poczty je podpisuje (nie wysyłałem poleconych na ten adres).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o listy wysyłane na adres siedziby firmy spoko można ale wszystko o wiele dłużej trwa do +2tyg. Więc lepiej zaoszczędzić sobie dzwonienia na infolinie i pytania się czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane i zaakceptowane. Bo np. jeśli wysłałeś wypowiedzenie ze wg na zmiane regulaminu 28,01,2012 do C+ dojdzie z opóznieniem bo wysłałeś na adres siedziby np. 11,02,2012 i popełniłeś błąd np. zapomiałeś sie podpisać (czyli nie wypowiedzenie nie spełnia warunków formalnych i zostaje nie przyjęte) a czas na rezygnacje byl do 10,02,2012 to jestes uziemiony ze wg na zmiane reg juz nie zrezygnujesz. A tak masz więcej czau na wysłanie drugiego poprawnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jutro napisze jak porozmawiam z fachowcami generalnie te 14 dni i 10 luty to wymysl cyfry aby utrudnic rezygnacje

w kazdej normalnej firmie wypowiedzenia sa miesieczne albo przed wejsciem nowego regulaminu lub ceny itd to jest po prostu logiczne !

bede walczyl z C do konca nie popusze im tego raz za to ze wydzwaniali i klasycznie wprowadzili mnie w blad ze umowa jest anulowana

dwa totalna olewke z boa pozdrawiam pana Patryka ktory nie ma zielonego pojecia o niczym na tej smiesznej infolini trzy za promocje grudniowa

trzy miesieczna gdzie doskonale wiedzieli ze podniosa ceny multiroom za 5zł Dobre :) ale to marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie dostał listu to tak samo jak w przypadku tego że otrzymał później wysyła wypowiedzenie opisuje sprawe że nie otrzymał pisma i dowiedział się z innych źródeł o tym i jest rozpatrywane w trybie reklamacyjnym. Dostaje odpowiedz jeśli pozytywna to ok jeśli negatywna to jeden sobie daruje a drugi pojdzie do UOKiK

 

 

Aha no ok, to jest jakieś wyjscie z sytuacji....a czy zdarza się ze C+ przyjmuje reklamacje z korzyscia dla klinetów, czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie moze brzmiec tak ? "Ja,( imie i nazwisko), legitymujący(a) się dowodem osobistym (seria i numer)wydanym przez (nazwa urzędu) informuje iz nie akceptuje zmian cennika wprowadzanych z dniem 01.03.2012, co skutkuje rozwiązaniem umowy z winy operatora a operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze. Proszę o rozwiązanie ze mną umowy NR XXXXXXX z dniem 29.02.2012. " Czy pisac dodatkowo ze nie dostalem zadnego nowego cennik a o zmianach dowiedzialem sie z innego zrodla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sweety zdarza się ;)

@frog wypowiedzenia były przyjmowane do 10.02.2012 więc koniecznie musisz opisać sprawę że nie dodałeś regulaminu, Wypowiedzenie może być ale nie jest wymagane podawania nr dow osobistego i organu który wydał, wypowiedzenie wystarczy że zawiera dane teleadresowe, czytelny podpis i nr abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cabron600 to troche nie fair jak do 10.02 bo jak widac po przykladzie tu odemnie i innych na internecie nie wszyscy dostali nowe regulaminy. Wiec powinni jak tu niektorzy pisza przyjmowac wypowiedzenia dluzej (do wprowadzenia zmian lub najdalej 14dni od wprowadzenia zmian jak tu niektorzy pisza).

 

Ja,( imie i nazwisko) informuje iz nie akceptuje zmian cennika (o ktorych dowiedzialem sie od znajomych, gdyz zadnej korespondencji ani innej informacji od panstwa w tym temacie nie otrzymalem) wprowadzanych z dniem 01.03.2012, co skutkuje rozwiązaniem umowy z winy operatora a operatorowi nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze. Proszę o rozwiązanie ze mną umowy NR XXXXXXX z dniem 29.02.2012. tak moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxsat tak dokladnie to nie moja umowa tylko tesciow... Teraz minela im polowa (rok i rok do konca) i abo wzrosl im miesiac temu o 50% a dodatkowo wlasnie przez te podwyzki jeszcze by wzrosl :/

Bede wysylal poleconym za potwierdzeniem na adres :

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

@dino83 ten adres z sikorskiego koniecznie trzeba pisac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...