Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

też chciałbym skorzystac z okazji aneksu i podpisac nowa korzystną umowe i pytanie, jezeli wypowiem teraz umowę to do kiedy będę mógł oglądac cyfreobecnej mojej umowie ? do końca listopada? końca grudnia?

Z góry dzięki za onfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze potwierdzić jak jest z tą datą nadania na piśmie cyfry czy to ma jakies prawne znaczenie, czy liczy się data otrzymania pisma (której nikt tak naprawdę nie może udowodnić), od ktorej w koncu daty mam 14 dni zeby wyslac rezygnacje?

Przecież to jakaś kpina żeby takie rzeczy wysyłali zwykłym listem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Poniżej wrzucam treść rezygnacji, bardzo prosze o potwierdzenie czy może być taka treść, celowo nie podawalem tez kiedy mi faktycznie przyszlo pismo- czy jednak napisać że "pismo od Państwa otrzymalem 18 listopada" czy nie pisać tego? Dzieki z góry za pomoc.

 

"Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ......., z powodu braku akceptacji Aneksu do Regulaminu Umowy o Abonament, który wejdzie w życie od 01.01.2012 i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie oznaczonym w Art. 15, § 8 Regulaminu umowy o abonament."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wysłaniu rezygnacji mogę np. w grudniu zawrzeć na siebie drugą umowę (ta stara będzie do końca grudnia) czy nie bardzo?

W taki sposób bez szans. Zapłaci za to dystrybutor

 

Co to znaczy. Zapłaci za to dystrybutor?

Czyli nie da się podpisać drugiej umowy w trakcie trwania pierwszej? Też zamierzam zrezygnować ze wzg. na zmianę regulaminu, ale nie chcę pozbawić się możliwości oglądania tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie

 

 

Poniżej wrzucam treść rezygnacji, bardzo prosze o potwierdzenie czy może być taka treść, celowo nie podawalem tez kiedy mi faktycznie przyszlo pismo- czy jednak napisać że "pismo od Państwa otrzymalem 18 listopada" czy nie pisać tego? Dzieki z góry za pomoc.

 

"Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ......., z powodu braku akceptacji Aneksu do Regulaminu Umowy o Abonament, który wejdzie w życie od 01.01.2012 i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie oznaczonym w Art. 15, § 8 Regulaminu umowy o abonament."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpisać druga umowę na siebie bez problemu, ja tak właśnie zrobiłem tydzień temu. Brałem ofertę z tv. Same karty be zdekoderów. Nawet nie chcieli opłaty aktywacyjnej :brawo: .

 

Rozumiem że pierwsza umowa w trakcie wypowiedzenia? Ja nową podpisywałbym w grudniu dopiero żeby nie płacić podwójnie. I tu pytanie czy Cyfra widząc że pierwsza umowa wypowiedziana podpisze ze mną nową umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...