Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to 3 miesiące temu to w regulaminie już nie było Movies24 8)

 

 

Na stronie C+ są do ściągnięcia 2 regulaminy. Pierwszy obowiązuje od 01.03.2011, a drugi od 01.10.2011. W pierwszym Movies24 jest a w drugim nie ma.

3 miesiące temu był sierpień, więc obowiązywał poprzedni regulamin, więc z Movies24.

 

Czy były może jeszcze inne regulaminy po drodze, których nie ma na stronie cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to 3 miesiące temu to w regulaminie już nie było Movies24 8)

 

 

Na stronie C+ są do ściągnięcia 2 regulaminy. Pierwszy obowiązuje od 01.03.2011, a drugi od 01.10.2011. W pierwszym Movies24 jest a w drugim nie ma.

3 miesiące temu był sierpień, więc obowiązywał poprzedni regulamin, więc z Movies24.

 

Czy były może jeszcze inne regulaminy po drodze, których nie ma na stronie cyfry?

Innych nie było. Teraz obowiązuje regulamin od 01,10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje wszystkich tych co podpisali umowy po 01.10. Pozostali muszą go zaakceptować poprzez nie wysyłanie wypowiedzenia przed upływem 14 dni od daty jego otrzymania, tak?

Rozumiem, że nie ma znaczenia, że korzystam z ICA i elektronicznego rachunku. Operator musi wysłać nowy regulamin pocztą (poleconym) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że wysyłają listem zwykłym... Brak odpowiedzi w ciągu 14 dni wiąże się z akceptacją nowego regulaminu. Odpowiedź negatywna w ciągu 14 dni od otrzymania pisma, zobowiązuje do trwania umowy do 31.12.2011 włącznie. Po 1 stycznia 2012 zdajesz dekoder i kartę + ew. inne akcesoria.

W związku z tym mam pytanie, czy ktoś wie, co się dzieje po wysłaniu wypowiedzenia. Ile czasu Cyfra ma na odpowiedź na pismo rezygnacyjne? I w jaki sposób jest to potwierdzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy wycofują kanał Movies24? Będzie trzeba wysłać wypowiedzenie :D

Może do tego czasu wprowadzą nowe moduły??? Bo z tymi to już chyba nic nie wykombinują :?

A Ci co mają moduł po gwarancji to są przez Cyfre olewani, proponują jakieś śmieszne ceny na dekodery.

Gdybym chciał dekoder to bym go wziął od razy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno juz proponuja moduly.
skąd masz takie info?

Jeszcze wczoraj w ICA zaproponowali mi dekoder HD za 15zł/m-sc i HD PVR za 20zł/m-sc :brawo:

Niezłe jaja sobie robią z klienta.

moves 24 schodzi z anteny 01.01.2012.
dzięki za info :D

 

Właśnie dostałem odpowiedź z ICA odnośnie modułów:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na korespondencję e-mail, uprzejmie informuję, iż w związku z utrudnieniami na części modułów z odbiorem programów z częstotliwości 11411 H CYFRA+ umożliwia Abonentom najem dekodera SagemCom HD lub najem dekodera PVR HD .

Aktualnie CYFRA+ nie ma swojej ofercie modułów CAM.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami"

 

Także nie wiem co z tymi modułami.

A jeszcze pytanko odnośnie Movies24, jeśli schodzi z anteny 01.01.2012, to wypowiedzenie trzeba wysłać w tym dniu, czy miesiąc wcześniej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanału z oferty, czy zmiany regulaminu należy złożyć po fakcie, nie przed, bo skończycie jak Nkowcy, co wysłali wypowiedzenia z powody wyłączenia TVN HD+1, a tu się okazuje, że tak szybko nie zostanie wyłączony, no i część ludzi została z dwiema umowami, bo się napalili i podpisali umowy w cyfrze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już to pisałem,ale powtórzę jeszcze raz......dzwoniłem na infolinię w pewnej sprawie i przy okazji zapytałem o nowy regulamin i ewentualną rezygnację.Otrzymałem odpowiedź,że rezygnuje się tylko w wypadku kończącej się umowy wysyłając miesiąc wcześniej wypowiedzenie.No to drążyłem dalej,zapytałem,a jak jest w wypadku wycofania kanału,który mam zagwarantowany w swojej umowie.....no i znowu....rezygnuje się...itd.Zapytałem ostatecznie,czyli nie ma możliwości rezygnacji w wypadku nowego regulaminu,albo wycofania kanału gwarantowanego w umowie?.....oczywiście padła odpowiedź.....rezygnację zgłasza się.........Nieśmiało jeszcze zapytałem konsultanta czy jest pewny tego co mówi? i wiecie co odpowiedział? rozwiązanie umowy następuje.....przyznaję,podziękowałem,życzyłem miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cracked teraz stary od 01.01.2012 nowy

@adrem wypoiwedzenie wysylasz po otrzymaniu info. Konsultant nie mogl Ci powiedziec na zapas. Czekaj na info pisemne.

@Wonsik moves25 mial zniknac wczesniej, ale dzieki naciskom platform zostal do konca roku - bali sie wycofania przed swietami i zachwiania rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrem wypoiwedzenie wysylasz po otrzymaniu info. Konsultant nie mogl Ci powiedziec na zapas. Czekaj na info pisemne.

 

Ja nie pytałem o rezygnację z powodu mających pojawić się wkrótce możliwości,tylko o możliwości podjęcia pewnych działań wogóle w tej materii.Przeciez te sprawy ujęte są w regulaminie,a konsultant powinien je przed wszystkim znać.Może byłem naiwny,że zapytałem skoro w regulaminie jest to napisane czarno na białym.Gdybym zapytał o kanał Movies24,to twoja odpowiedź jest oczywista,ja jednak zapytałem o ogólną kwestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
w tym dniu, czy miesiąc wcześniej

Musi zaistnieć stan rzeczy.. Czyli pierwszego stycznia stwierdzisz brak wspomnianego kanału 2 piszesz wypowiedzenie i po sprawie.. i zegnasz się od lutego z Cyfrą

Mylisz sie i wprowadzasz w błąd ;/

Wypowiadasz wtedy gdy otrzymasz o tym info, ale rozwiazanie nastepuje gdy własnie zaistnieje stan rzeczy (01.01.2012)

 

@Maciek12

bardzo dobrze CI wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cracked teraz stary od 01.01.2012 nowy

@adrem wypoiwedzenie wysylasz po otrzymaniu info. Konsultant nie mogl Ci powiedziec na zapas. Czekaj na info pisemne.

@Wonsik moves25 mial zniknac wczesniej, ale dzieki naciskom platform zostal do konca roku - bali sie wycofania przed swietami i zachwiania rynku

 

Czyli dostane nową umowe tak?

I wtedy będę mógł złożyć wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...