Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu podwyższyłem pakiet z canal+ start na optimum hd.wczoraj koło południa zadzwonił pan z propozycją pakietu HBO ze stała ceną 25zł do końca czerwca 2011, którą to przyjąłem.Paczka HBO została włączona momentalnie, ale po dwóch godzinach przestały mi działać kanały HD(Canały plus hd i hbo hd nadal działały)tvp hd,eurosport hd itp.Próbowałem się do nich zadzwonić lub zalogować na ica.niestety bezskutecznie(prawdopodobnie dużo chętnych aby płacić za walke Adamek-Kliczko)

Wchodzę przed chwilą na ica i mam wyłączone kanały hd.Miły Pan włączył hbo a wyłączył opcje hd.zastanawiam się czy może być to podstawą do rozwiązania umowy?

 

wg mnie z regulaminu wynika, że nie.mogę się domagać jedynie zmniejszenia opłat o równowartość 1/30 opłaty miesięcznej jeżeli dany kanał nie działał ponad 12godzin.

 

Uprzejmie proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przejścia z CANAL+START na OPTIMUM HD, na inny pakiet miałeś podłączone. Poza tym do CANAL+START nie masz możliwości podłączenia opcji optimum HD (9 kanałów HD za 11pln). Ja bym dzwonił, może dziś Ci się uda.

EDIT:

Poza tym co ma Twój wpis wspólnego z rezygnacją z Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem najwidoczniej nazwe pakietu.Przeszedłem na optimum HD plus wszystkie Canały plus które już miałem wcześniej.Canal + optimum HD???

Czy możliwa jest rezygnacja?Tematem są rezygnacje z cyfry więc chciałem potwierdzić lub nie, czy mogę zrezygnować jeżeli wyłączyli mi właśnie te 9kanałów HD choć wcześniej je miałem, a nie prosiłem o ich wyłączenie.zrobili to samowolnie najprawdopodobniej przez pomyłkę.kanałów brak już ponad 24godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.

Mam umowe na 19 miesiecy, przez pierwsze 10 płace 90zł, za kolejne 9miesiecy 180zł --pakiet prestiż

W umowie jest napisane iż za zerwanie umowy jest kara 300zł.

I tu dwa pytanka, jeśli w połowie umowy zerwe ją to płace 150zł czy tez całość- 300zł?

Jak to jest z rabatami za te pierwsze 10 miesiecy? Musze je pokryć, czy też jedyna moja strata to ta kara?

Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zerwać umowy w jej trakcie z Twojego widzimisie. Rezygnacja zostanie przyjęta na koniec okresu minimalnego.

 

Jedyny sposób, to przestać płacić rachunki. Po drugim nie zapłaconym wyłączą Ci sygnał, a po kolejnym miesiącu Cyfra rozwiąże umowę z Twojej winy i dopiero wtedy naliczą Ci 299pln.

Wtedy zapłacisz 2 zaległe rachunki i karę i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie zasady każdy powinien mieć możliwość rezygnacji w każdej chwili oczywiście po zapłacie określonej kary.Prosty przykład komuś psuje się tv nie ma kasy na nowy to musi bulić za miesiące w których nie ogląda plus i tak kare płacić.W sieci telefonicznej płacisz ustaloną kwote-zależną od ceny aparatu i rezygnujesz kiedy chcesz a w cyfrze nie dla mnie głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ikaridetak, sam podałeś przepis jak to zrobić i z czym to się wiąże. Tylko sięgnąć po telefon i się upewnić w C+.

Jakiś czas temu moja koleżanka rozwiązała umowę na podstawie prośby do operatora z powodu sytuacji życiowej.

Operator poszedł na rękę, umowę (wtedy) rozwiązano bez kary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie odnośnie wypowiedzenia umowy z powodu wyłączenia kanału Movies 24.

Czy ten kanał zostanie wyłączony dopiero 31 grudnia 2011 roku? A jeśli tak to czy przysługuje mi miesięczne wypowiedzenie z tego tytułu (zawierałem umowe na promocyjnych warunkach w maju- 3 miesiące gratis- pakiet Optimum- 54zł)?

Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...