Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gariwaldi

mialem "stary" komfortowy wraz z opcja AXNPack, teraz bedzie komfortowy+ ,

wiec z ok 72pln/m bedzie ok.32pln przez 11m, i 64 w ostatnich 2m

Dzięki marcus1968 za odpowiedź. Ja miałem stary podstawowy i opcja canal+ z 25% zniżką i opcja hd za 6 zeta. Teraz pakiet wezmę w zależności od zniżki jaką mi dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz spokojnie zadzwonią w pażdzierniku ale nieprzyjmuj pierwszej propozycji ja dopiero przy trzeciej sie zgodzilem mam umowe na 13mies i rabat 50% przez 11mies na komfortowy i opcje dodatkowe + gratis OrangeSport.

 

To były by wymarzona oferta tym bardziej, że raczej nie zamierzam rezygnować z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie uzbroic w cierpliwosc, ja tez niezamierzałem rezygnowac z Cyfry+ , wypowiedzenie wysłałem aby otrzymac jakas dobra propozycje. I po odrzuceniu dwoch pierwszych propozycji trzecia była zadowalajaca. Ja mam dopiero druga umowe wiec Ty powinienes miec łatwiej. Mi zalezało na kanałach sportowych głównie chodziło o piłke nożna.

 

Mała pomyłka z mojej strony rabat na abonament mam 30%. Komfortowy+,Pakiet Canal+,Pakiet HBO,OrangeSport i płace 73,70zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon, zadzwon...powiedz jak bardzo zle jest ci z cyfra+ i dostaniesz baaaardzo fajne promocje zeby zostac :)

najlepiej powiedz tak: "prosze mnie tu nie bajerowac, znam aktualne oferty! prosze o maksimum tego co teraz dajecie"

unikniesz w ten sposob negocjacji i dostaniesz maksa aktualnie dostepnego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 podwyżki miały miejsce w lipcu 2008 i lipcu 2009. Przynajmniej do 2011 roku następnej podwyżki bym się nie spodziewał. A wprowadzenie do Regulaminu (a konkretnie załączników do Regulaminu) nowych kanałów nie daje możliwości rozwiązania Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 podwyżki miały miejsce w lipcu 2008 i lipcu 2009. Przynajmniej do 2011 roku następnej podwyżki bym się nie spodziewał. A wprowadzenie do Regulaminu (a konkretnie załączników do Regulaminu) nowych kanałów nie daje możliwości rozwiązania Umowy.

 

Czyli dość często, zobaczymy, podwyżka, to chyba jedyna platforma która lubi dość często podwyżki, zobaczymy co Francuzi zarządzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% zniżki na podstawowy+ i opcję canal+ canal+hd za 6 zeta. Razem 57 zeta Umowa na 13 miechów zniżka przez 11 miechów. Do tego 2 miesiące gratis Orange SPORT. Może szło wyszarpać więcej ale i tak jestem zadowolony bo za niecałe 6 dych mam bardzo dobre kino polską angielską i hiszpańską ligę oraz żużel z Tomkiem Gollobem w Grand Prix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow odrazu dostałeś taka jaka ja otrzymałem dopiero przy 3 propozycji. Raczej nic wiecej niewynegocjujesz, ewentualnie jakis rabat na dekoder. Jesli wybierzesz wyzszy pakiet niz posiadasz lub opcje dodatkowe ktorych niemasz to poogladasz je w tym miesiacu za free. Jedyna PRZESTROGA dla Ciebie - wybierz to co bedziesz chciał miec bo pozniej przy rezygnacji z jakiejkolwiek opcji ktora wybierzesz stracisz cały rabat - zapewne konsultant Cie o tym nie poinformował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pan powiedział , że na tych rabatach koniec. Wiem o tym, że późniejsze zmiany wiążą się z utratami rabatów. Biorę opcję podstawowy +, canal + no i C+ HD, NG HD to jest w rabacie niestety nie łapie sie w rabacie na Animal Planet HD. Całość wyjdzie 52,68 to jest całkiem przyzwoity wynik tym bardziej, że nie zamierzałem rezygnować z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna PRZESTROGA dla Ciebie - wybierz to co bedziesz chciał miec bo pozniej przy rezygnacji z jakiejkolwiek opcji ktora wybierzesz stracisz cały rabat - zapewne konsultant Cie o tym nie poinformował.

Czy chcesz mi powiedzieć że jak po 2 darmowych miesiącach nie będę chciał Orange Sport to stracę rabat na wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...