Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Arkon napisał(a):

Żyj długo i szczęśliwie. Tylko po co te teksty? Żeby wkurzyć kibiców polskich klubów? Ja akurat mam to w nosie, bo mam Polsat Sport, ale nie porównuj TVN Turbo z tym kanałem.

Często w kablówkach Polsat Sport 1 jest w niskich pakietach (nie najniższych). Vectra to wyjątek, a i w Vectrze może się okazać, że ktoś utrzymał starą umowę (przejęła jego kablówkę Vectra) za niską cenę.

Poza tym nic nie wiadomo, już nie raz jeżeli chodzi o polską reprezentację w piłce nożnej, czy polskie kluby okazywało się, że coś będzie w otwartej TV. Jak i przeciwnie.

 

CANAL+ to jakiś wyznacznik zasięgu? Przecież liczba abonentów do takiego Play, Vectra mizerna (nawet nie podają).

Edytowane przez viaplayfan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viaplayfanJak zwykle nie wiesz o czym piszesz. Przyzwyczaiłem się.

2 minuty temu, Piotrek22 napisał(a):

To nie biadol, bedziesz mial Legie w Polsat Sport 1. 

Mistrzu, ja to w pierwszym poście napisałem. Tylko nie wiem po co Ty prowokujesz kibiców polskich klubów, którzy tego kanału nie mają. 

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie mieli naziemnie TVN Turbo nie biadolili Ci od Naziemnej tv, po prostu oglądali co innego. Dziś czasy są takie chcesz obejrzeć mecz to wykup kanał. Dlatego zrezygnowałem z satelity, za drogo było . Teraz za 105 zł mam komplet kanałów sportowych informacyjnych i mi starczy. a to że nie oglądam meczy jak dawniej to moja sprawa. I nie wkurzam kibiców czy też kiboli klubów polskich, tylko stwierdzam fakt że, dziś trzeba niestety płacić za sport.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...