Skocz do zawartości
  • 0

Jaki tuner dla DVB-T + DVB-S + DVB-S (nCAM HD) + RJ45 i HDD w LAN (opcja ;)


pasterz
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie.

Poszukuję tuner, który obsłuży DVB-T (podejrzewam, że nowe tunery oferują już dostęp do DVB-T2 -czy tak?) + 2 satelity (Hot Bird 13 + Astra 2), na których zamontowane mam uniwersalny podwójny konwerter, które dostarczają do domu sygnał na 4 oddzielnych kablach - w tym przypadku wydaje mi się, że jedyną opcją będzie zredukowanie tych 4 kabli do 2 poprzez zastosowanie 2 x DiSEqC.

Hot Bird 13 przeznaczony będzie dla nCAM HD (NC+), dlatego też tuner potrzebuje mieć gniazdo CI + Astra 2 dla Freesat UK.

 

Dodatkowy atut to dwie oddzielne głowice (możliwość nagrywania i oglądania innego programu w tym samym czasie).

 

Większość nowych tunerów posiada dostęp do internetu, mnie ciekawi dostęp do sieci lokalnej / Interntu oraz umiejętność korzystania z dysku sieciowego do nagrywania programów - ale jest to opcja, bo podejrzewam, że takich "czarów" to mało kto szuka :P

 

Co moglibyście mi polecić?

Ja znalazłem Fergusona Ariva 253 Combo - dawno temu posiadałem jeden z pierwszych tunerów fergusona, który służył mi długo, z którego byłem bardzo zadowolony, niestety słyszałem (Internet), że marka Ferguson trochę po[beep]adła, w przestarzałym oprogramowaniu jest dużo błędów, których nikt nie chce naprawić, bo kontakt z supportem nie istnieje :(

 

Pozdrawiam,

Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zaciekawił mnie ten model: Miraclebox Premium Twin+, dodatkowo okazuje się, że moje wymagania nie mieszczą się w przedziale "Początkujący" :P Dlatego też przeniosę się z resztą pytań, które się urodziły do działu https://forum.satkurier.pl/forum/20-odbiorniki-linux/

 

Dzięki :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...