Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pod koniec lutego N-ka oferowała pakiety za 48 zł z tunerem, ADB 2850ST z nagrywaniem i z DVB-T z polsatem bo innego tunera nie było w ofercie.

Przyjeżdżam do domu wyciągam tuner dysk do podłączenia okazuje się, że dostałem jakiś złom i dzwonie do sprzedawcy w celu wymiany, bo się pomylił i dał mi inny tuner.

Sprzedawca mówi, że na razie nie mają tych tunerów i za parę dni mi wymieni już po 2 tygodniach zbywania mnie oznajmia, że nie da się wymienić a zwrócić mogłem do 10 dni.

Tuner oddałem, bo na czymś takim nie będę oglądał umowy nie mogę zerwać, bo będę płacił karę i czy za to, że mię oszukano? :evil:

Teraz muszę płacić abonament co miesiąc nie będę oglądał telewizji n bo oddałem ten złom.

Czy teraz mam teraz jakieś prawa i czy ktoś może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę dobrzy ludzie czy można w tej chwili liczyć na jakąś sensowna promocję z n'ki jako dla klienta z innej platformy?

Konsultant twierdzi że jako promocję może dać abo za 48, ale tylko z tym nowym, białym dekoderem (co mnie nie rajcuje, bo zależy mi na którymś z n-recorderów. Tu jedynie proponuje standard, czyli abo 54 i recorder za 99/199 (w zależności od wersji). Za drogo, zarówno abo, jak i za recorder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę dobrzy ludzie czy można w tej chwili liczyć na jakąś sensowna promocję z n'ki jako dla klienta z innej platformy?

Konsultant twierdzi że jako promocję może dać abo za 48, ale tylko z tym nowym, białym dekoderem (co mnie nie rajcuje, bo zależy mi na którymś z n-recorderów. Tu jedynie proponuje standard, czyli abo 54 i recorder za 99/199 (w zależności od wersji). Za drogo, zarówno abo, jak i za recorder.

Taniej już nie będzie. A te 6 zł., czyli 54 zamiast 48 aż taką Ci różnicę robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej już nie będzie. A te 6 zł., czyli 54 zamiast 48 aż taką Ci różnicę robi?

 

A kto lubi wywalic na darmo 195, bo taka roznica jest na dwuletnim kontrakcie, plus roznica na aktywacji 48 vs. 99. I nic wiecej za to przeplacanie sie nie dostaje. Wiec na rosadek kto wolalby placic wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A może pomyśl tak: Nikt nie da Ci lepszej oferty za te 54pln.

 

Da... "n-ka" :P Za 48zl to samo! Nbox recoder taniej :) Wiec skoro inni moga tak, czemu nie wszyscy?

 

Swoja droga przerazili mnie tym swoim limitowaniem ze z koncem miesiacia promocja na to za 54 zl sie skoncyz :PPPP

 

Ciekawe, czy wroci oficjalnie oferta za 48zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno wątpię w to, aby tuż przed świętami zrobili super-extra promocję polegającą na...podwyższeniu cen. Jak już, to utrzymają aktualną cenę pod nową nazwą promocji. podwyższanie teraz ceny byłby zupełnie nielogiczne - skoro jeszcze miesiąc temu potrafili rozdawać abonamenty po 48 zeta na 13 miesięcy, a stałym klientom dają jeszcze dużo tańsze propozycje, to nie widzę zupełnie powodu żeby teraz na święta mieli podwyższać ceny.

Ja sobie spokojnie poczekam na rozwój wydarzeń, bo jestem niemal w 100% pewien że będzie się opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno wątpię w to, aby tuż przed świętami zrobili super-extra promocję polegającą na...podwyższeniu cen.

 

Dokladnie!

 

Ja sobie spokojnie poczekam na rozwój wydarzeń, bo jestem niemal w 100% pewien że będzie się opłacało.

 

Tez tak mysle, rowniez czekam na rozwoj wypadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...