Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bywa różnie. Czasami przychodzi po kilku dniach a czasami po kilku tygodniach. Z tego co zauważyłem to zamawiając sam dekoder (bez zestawu antenowego) przychodzi szybciej. Najgorzej było w okresie świąteczno - noworocznym! Teraz już nie powinno być tak źle! Termin dostawy zależy też od ilości zamówień w danym regionie - tak przynajmniej mówią konsultanci! Jak już chcesz zamawiać na odległość to zamów telefonicznie podobno jest trochę szybciej niż przez www. Jak byś podpisał umowę na początku lutego to cały luty będziesz mieć za darmo a jak w styczniu to tylko do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sam dekoder. Jest wyraźnie napisane że w ciągu 5 dni roboczych a w razie trudności do 10. Czyli jak przyjdzie mi załóżmy po 20 stycznia to tylko 10 dni będę miał gratis zamiast miesiąca i czy liczy się od daty podpisania umowy czy momentu aktywacji ??? Jak z płatnością za mniej niż pół miesiąca ??? Jak można sprawdzić czy już wysłali sprzęt ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie będziesz miał datę zamówienia ale liczy się od dnia podpisania przez Ciebie umowy, nie od momentu aktywacji gdyż jak już pisałem aktywuje się automatycznie! Miesiąc w którym jest podpisana umowa jest za darmo czyli gdybyś podpisał umowę np. 20.01.10 to za styczeń nie płacisz - zapłacisz dopiero za następny miesiąc. Sprawdzić możesz pod nr tel 801 0 55555 lub z kom. 12 291 55 55, konsultant poprosi Cię o PESEL i czasami o hasło literowe, które powinieneś dostać w mailu potwierdzającym zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno ten miesiąc jest bezpłatny? Kiedyś była taka zasada w 'n-ce', że za niepełny miesiąc, w którym podpisywałeś umowę, doliczali proporcjonalnie do rachunku za pierwszy pełny okres. Jak kiedyś podpisywałem umowę, to sprzedawca mówił, że pierwszy miesiąc bezłpłatny, tylko nie dodał, że drugi płatny podwójnie (brałem umowę na początku miesiąca i wyszła opłata prawie za cały miesiąc). Ale ja brałem n-kę dawno temu, teraz moze są inne zasady, jednak warto się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Regulaminie świadczenia usług w Rozdziale VII pkt. 4 jest napisane:

ITI Neovision naliczać będzie Opłaty z góry, od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu zawarcia Umowy, za usługi zamówione przez Abonenta przy zawieraniu Umowy

Kiedyś owszem opłata była naliczana proporcjonalnie - od momentu aktywacji (którą trzeba było samemu dokonać telefonicznie) do ostatniego dnia danego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: Jest promocja dla abonentów o wymianę dekoderana turbo za 99 zł lecz umowa jest przedłużana o 13 m-scy.

1.Gdy aktywowałem kilka dni temu n to będe miał wtedy umowę na 26 czy nadal na 13 miesięcy?

2.Ile bym płacił w tym okresie doliczonym przez turbo?48 czy 80 zł?

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wnioskując ze stopki i faktu, że ma WR to musiałby mieć wielkiego pecha żeby dostać jeszcze BZZB więc dlatego tylko do CLRA moja odp się doniosła :) Jeżeli jednak, ma nie turbo to wtedy faktycznie przedłuża się o 13 msc ale dokładnie jak to wygląda z opłatami to tylko BOK chyba będzie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLRA to już jest TURBO, bo TURBO to tak naprawdę soft. W związku z czym nie musisz przedłużać umowy tylko wykupić soft TURBO za 149 zł (chyba) i dekoder sam z satelity zrobi upgrade do TURBO i po akcji. Zadzwoń do BOK to Ci szczegóły podadzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z nową promocją za 48 zł w telewizji pokazują że w prezencie jest dekoder z kartą TNK gratis a na stronie oficjalnej piszą że prezentem jest nfilm HD na 6 miesięcy gratis a dopiero przy abonamencie 68 zł dekoder z kartą TNK jest w prezencie to w końcu jak jest ? Do końca stycznia mam c+ dziennie dzwonią z nową ofertą do mnie żeby nie to że mają problemy z brakiem dekoderów HD to by mnie już dawno złapali i teraz mam wielki dylemat a N-ka ciekawą ma propozycje i ponoć lepszy sygnał idzie w HD a w tv LCD jest widoczna spora różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem posiadaczem Cyfry + w pakiecie podstawowym, za 20,9zł a ostatnio za 24,9 zł. na 13 m. kupiłem w grudniu 2008. I właśnie z końcem stycznia kończy mi się umowa.

 

Przeglądam różne oferty Polsatu, Cyfry i N-ki. I wydaj mi się, że chyba obecnie najkorzystniej wygląda oferta N-ki, za 48 zł wszystkie pakiety + 10 kanałów HD, + do tego przez miesiąc HBO, Filmbox, Cinemax. + do tego nFilm HD przez 6 mies. za darmo.+ dekoder HD za 0zł, a na dodatek umowa na 13 mies. Wszystko do kupienia przez online albo telefon.

 

Czy dobrze rozumiem tą ofertę?

A może jednak inni operatorzy mają jakieś lepsze oferty, tylko nie mogłem ich znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po jaki kij lecą do chwili obecnej reklamy promocja N 48zł + TNK

sorki

Widziałem reklamę dzisiaj dwa razy i nie widzę nigdzie, żeby było powiedziane że TNK jest do WR. Jest powiedziane, że jest taka promocja za 48 zł i że jest TNK, a nie że TNK jest do WR.

 

Witam,

jestem posiadaczem Cyfry + w pakiecie podstawowym, za 20,9zł a ostatnio za 24,9 zł. na 13 m. kupiłem w grudniu 2008. I właśnie z końcem stycznia kończy mi się umowa.

 

Przeglądam różne oferty Polsatu, Cyfry i N-ki. I wydaj mi się, że chyba obecnie najkorzystniej wygląda oferta N-ki, za 48 zł wszystkie pakiety + 10 kanałów HD, + do tego przez miesiąc HBO, Filmbox, Cinemax. + do tego nFilm HD przez 6 mies. za darmo.+ dekoder HD za 0zł, a na dodatek umowa na 13 mies. Wszystko do kupienia przez online albo telefon.

 

Czy dobrze rozumiem tą ofertę?

A może jednak inni operatorzy mają jakieś lepsze oferty, tylko nie mogłem ich znaleźć?

 

Dobrze zrozumiałeś :) Najlepiej zadzwoń do centrum sprzedaży (801 0 55555 ) to Ci dokładnie wytłumaczą wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam CLRA ale chciałbym wymienić na typowego turbo z 500 GB

jak by się przedłużało o 13 m-sc i taka sama cena czyli 48 to chętnie bym wziął

miałem analogiczną sytuację(mam model CLRA); zadzwoniłem wczoraj na infolinię, potwierdziłem chęć zmiany softu i w ciągu niespełna 20min. dokonałem aktualizacji; koszt 148pln (lub 149pln-nie pamiętam dokładnie) ma zostać doliczony w następnym miesiącu rozliczeniowym. Wszystko działa ok(w poprzednim, nie Turbo też było ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomas330 przysługuje ci aktywacja(N liczy to jak miesiąc) i dodatkowo 1 okres rozliczeniowy

tak jak w nFilm HD Akt+6msc

Jak masz kurierem to zadzwoń do nich,że po okresie promocyjnym ma być wyłączone

@Amaś 1990 Ty się nie popisuj bo nie tylko twoja siostra ma WR od stycznia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...