Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powróciła promocja "Korzystna zmiana" - już bardziej dostępna, bo w sieci Play Germanos i MSH ( w moim mieście jest ). Podobno ma trwać do 14.03.09. Skorzystałbym z niej już wczoraj, ale kobitka z salonu Play nie mogła wejść do internetu :/ - dziś drugie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od jednego zaprzyjaźnionego dystrybutora N,że w połowie marca N-ka szykuje bardzo dobrą promocję dla stałych abonentów na wymianę nboxa na nboxa recordera za symboliczną kwotę.Być może będzie to kwota 39 zł

 

 

 

... i bardzo dobrze, bo po [beep]e zmuszac starych klientow do wypowiadania umowy i podpisywania nowej :shock:

 

 

Mnie umowa 2-letnia konczy sie koncem kwietnia, i juz przygotowywalem sie do wypowiedzenia. A tak poczekam do konca marca i moze zostane z N-ka na kolejny rok albo i dwa ...

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ruszyła pełną parą w sobote Obiecana promocja Wyższy standard ALE zawsze jakieś jest jeżeli chodzi o Nke :twisted: brakuje Recorderów :jupi: także jak nie wymieniliście jeszcze to powodzenia, chodzi o większe miasta, w mniejszych na pewno się jakieś ostały jeszcze gdzieś tam pochowane po piwnicach :lol2:

 

 

 

Wierucha Poczekaj aż się skończy kokobongo z tą promocją wyższy standard, może wtedy obniżą do 99, Maj? nie Prędzej Czerwiec. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze doberze zrobilem ze nie czekalem na wymiane dekoderów i przeszlem do cyfr+. Powiem wam ze za 68 zl mam to co chcialem troche sportu duzo fillmow Canal + Hbo pakiet podstawowy+ i wszyskiego jest po trochu i jakos canal+ w 16/9 SD prownywalna i to bardzo do HD n sport na moim Lcd 40 cali.A w n nic nei mialem placilem 48 zl za 3 pakiety zona chiala tvn style i placic za jeden kanal 16 zl reszty to nawet nie wiedzialem co tam leciało w tym pakiecie tak samo z pakietem filmowym tylko kino polska dalo sie ogladac czasem cos na MGM.TYlko w n trzymaly mnie kanaly HD ale w sumie widze ze dlatego nie bylo sensu się meczyc. I jak narazie z cyfry jestem bardziej zadowlony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedłem z N-ki do Cyfry na poczatku roku

mam to co chciałem dużo sportu HBO do 5 miesiecy

i wiele wiele innych interesujących mnie rzeczy

za 20 zł przez 11 miesiecy :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

 

w N-ce 48 zł za co ?? no może za LM i Puchar Polski oraz tvp sport

ale uważam że te 48 zł to za dużo do tego co mam za 20 zł w cyfrze !! :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ludzie pisza ze maja tvn hd i tvp hd tam nic nie ma tvn hd tylko taniec z gwiazdami nadaje w hd a reszta to sd to jakie to hd heh a tvp hd nadaje od 16 i same powtroki z olimpiady i pilki recznej i LM za 30 zl jak beda wszystkie pakiety to wezme tylko dla eurosportu hd bo to byl najatrakcyjnieszy kanal dlamnie na n-ce a teraz nie wiem gdzie co lepiej ogladac bo kazdego programu szkoda ale pewnie beda powtorki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprzesadzaj na dekoderze sd jakość jest dużo gorsza nawet przy kanałach sd poepnij se np pvr cyfry do tv przez hdmi i scart i włącz se pip na pół obrazu weż sygnał z hdmi a na drugie pół ze scarta to będziesz widział ż jeżeli ktoś raz obejży kanał na dekoderze hd to już nigdy nie powruci do dekodera sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z tym mialem przez hdmi n-ke i kanaly byle tak samo dziadowskie jak przez scart i nie wmawiaj mi tu wiadomo ze hd sa lepsze ale w cyfrze maja lepszy obraz sd niz w n i o to mi chodzi a wiem jakbym mial hd w canale to bym jeszcze bardziej zadowolony tylko szkoda mi 14 zl co miesiac placic na ten dekoder na tych paru kanalow hd sportu nie ogladam praktycznie wcale oprocz snookera na eurosporcie a filmy w canal+ sa w sd i 16/9 naprawde ladne na moim tv jak kiedys potanieja tunery hd i bedzie wiecej kanalów hd to napewno sobie go wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze doberze zrobilem ze nie czekalem na wymiane dekoderów i przeszlem do cyfr+. Powiem wam ze za 68 zl mam to co chcialem troche sportu duzo fillmow Canal + Hbo pakiet podstawowy+ i wszyskiego jest po trochu i jakos canal+ w 16/9 SD prownywalna i to bardzo do HD n sport na moim Lcd 40 cali.A w n nic nei mialem placilem 48 zl za 3 pakiety zona chiala tvn style i placic za jeden kanal 16 zl reszty to nawet nie wiedzialem co tam leciało w tym pakiecie tak samo z pakietem filmowym tylko kino polska dalo sie ogladac czasem cos na MGM.TYlko w n trzymaly mnie kanaly HD ale w sumie widze ze dlatego nie bylo sensu się meczyc. I jak narazie z cyfry jestem bardziej zadowlony :)

 

Tak tanio? To porozmawiamy jak się skończy promocja! pakiet podstawowy+ 40 zł, Canal+ 29 zł, HBO 29 zł, kaucja za dekoder HD 15 zł lub 10 zł. No zliczmy do kupy: ok 100 zł

No to fajna cena. Trzeba pamiętac że kiedyś promocja się zakończy i trzeba płacic normalnie, a wtedy oj boli:) Ja płace 48 zł. ale nie musze ogladac bajek bo niemam takiej potrzeby, i nie oglądam filmów bo nie mam czasu chyba ze wymienie na recordera i mam VOD (Cyfra leży z ofertą). No i nie płace za dekoder mimo iż dzierżawie! To już wolał bym CP Bo Relax Mix mam w cnie 69 zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skorzystałem z promocji w cyfrze - umowa na 13 miesięcy , zniżka 30 % przez 10 m (pakiet komfortowy i canal film i sport - około 60 zł )także pełna stawka tylko przez pozostałe 3,tuner kupiłem sobie wcześniej na własność więc nic nie płace za żadną dzierżawe,sygnał dzielę na dwa tv i nie muszę latać w przypadku rezygnacji jak to mam w n żeby oddać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak samo jak kolega mac_latawiec, tylko ze jeszcze Hbo. I ofert jest dużo bogatsza od N, za vod jeszcze trzeba placić 40zł, wiec żadna rewelacja. W każdej platformie są plusy i minusy. Na razie posiadałem tv n a , teraz posiadam cyfre+ i jestem bardziej zadowolony, a do CP pewnie sie nigdy nie przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nbox na nbox recodera na w miare rozsadnych warunkach to jest to czego ITI potrzebuje do zwiekszenia sredniego przychodzu na klienta. VOD kosztuje a to czysty zysk bez dodatkowych kosztów typu pojemnosci na satelicie. Im wiecej recoderów tym wiecej kasy dla ITI. Poza tym bialy bedzie jako dodatek do multiroon, czyli dodatkowy dekoder. Taki bedzie główny cel białego STB, zaraz po tym jak wprowadza multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka ciągle przedłuża obecną promocję dla nowych abonentów.A dla starych jest tylko kijek w postaci obietnic.Wymiana białych nboxów na recordery na rozsądnych warunkach miała rozpocząć się w połowie marca.Teraz nowy termin to okolice świąt wielkanocnych(!!) :lol2: Wychodzi na to że N-ka gra na zwłokę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...