Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

 

Rozumiem również, że to ja muszę pilnować terminów rezygnacji z poszczególnych pakietów czy promocji, bo jeżeli tego nie zrobię, n-ka będzie naliczała opłaty za wszystko. Tak przynajmniej wywnioskowałem z regulaminu, że podpisuje z nimi umowę na "wszystko" a potem mam prawo zrezygnować z części pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. To Ty pilnujesz terminów. Jeśli się spóźnisz, to okres wypowiedzenia wynosi trzy miesiące. Tak, że jak promocja na dodatkowe pakiety (Filmbox, HBO, Cinemax) trwa cztery miesiące, to należy już na początku czwartego miesiąca dzwonić (zgodnie z regulaminem telefonicznie) w sprawie rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to ryzykowne jak widać. Jak się spóźnię to muszę płacić przez 3 miesiące 180 PLN, masakra.

 

A jeżeli mógłbym się jeszcze dowiedzieć jak to wygląda w trakcie trwania tej promocji, kiedy muszę wypowiedzieć dane pakiety? (też 3 miesiące?) Jak długo trwa wyłączanie tzn. Jeżeli zgłoszę na początku promocji to będzie grało normalnie i na koniec promocji wyłączą czy robią to od razu?

 

Na przykład:

 

Mam zamiar wziąć tylko 3 płatna pakiety:

 

- informacja i rozrywka (bezpłatny)

- sport i motoryzacja

- dzieci

- kultura, nauka i świat

 

Moim celem jest płacić maksymalnie 48 PLN miesięcznie, ale, że jest promocja biorę wszystko i podpisuję umowę dajmy na to 15 grudnia i teraz po kolei harmonogram działań:

 

* Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne bez opłat przez 3 miesiące. Przez kolejne 3 miesiące płacisz tylko 38 zł miesięcznie zamiast 80 zł

* Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).

 

Pytanie kluczowe, mam to zrobić 3 miesiące przed czy mogę nawet dzień przed końcem (15 marca czy 15 czerwca)?

 

Może troszkę nachalnie pytam, ale lepiej zapytać się wcześniej niż potem płacić 180 PLN miesięcznie zamiast 48 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Akurat byłbym zainteresowany tylko nBoxem. Trzy miesiące za darmo i następne trzy miesiące za 38 zł to bardzo dobra promocja. Rzeczywiście od jakiegoś czasu w nSklepie nie można wybrać recordera. Ale brak jego, świadczy chyba o dużo większym popycie niż przewidywano. Strzał w dziesiątkę z promocjami w tym roku w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki okres jest najkrótsza umowa z n ?

 

Jeszcze jedno :

 

* Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne bez opłat przez 3 miesiące. Przez kolejne 3 miesiące płacisz tylko 38 zł miesięcznie zamiast 80 zł

 

* Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).

 

Po pół roku oglądania wszystkich pakietów za 38zł miesięcznie,wybieram min.3 pakiety i płace za nie 48 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chcę dopytać się Was o najnowszą promocję "n"-ki "Świąteczne korzyści".

 

Wstępnie przymierzam się do podpisania umowy (zwykły n-box) i aktywowania jej 2 stycznia. I teraz tak (jeżeli się mylę w tym co napiszę to proszę o poprawienie mnie):

 

- od 2 stycznia do 2 kwietnia nie ponoszę żadnych kosztów (wszystkie pakiety)

 

- od 2 kwietnia do 2 lipca płacę 38 złotych (wszystkie pakiety).

 

- od 2 lipca muszę posiadać przynajmniej trzy płatne pakiety

 

Pytanie: czy rezygnuję - aby posiadać w/w obowiązkowe trzy pakiety - jednocześnie pomiędzy 2 czerwca a 2 lipca czy (będąc w zgodzie z regulaminem świadczenia usług "N"-ki) mogę wycofać się tylko z jednego pakietu w jednym okresie rozliczeniowym? W tym przypadku załóżmy teoretycznie (przy 5 płatnych pakietach) wyglądałoby to tak:

 

- pomiędzy 2 maja a 1 czerwca dzwonię do BOK i rezygnuję z jednego pakietu

- pomiędzy 2 czerwca a 1 lipca dzwonię do BOK i rezygnuję z jednego pakietu

- od 2 lipca posiadam 3 płatne pakiety za które płacę 48 złotych.

 

Pytanie: czy rezygnację z pakietów mogę zacząć wcześniej?

 

Na zakończenie dopytam czy w tej promocji nie ma "ukrytych" jeszcze innych dodatkowych niespodzianek?

 

Z góry dziękuję Wam za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam pytanie dot, tej promocji. Zamówiłem sobie N 3 dni temu w nskep. Niestety na dzień dzisiejszy nie posiadają hdtv recorder tylko zwykłe hdtv. Napisali jednak (otrzymałem także taką info. prze tel), że otrzymam kartę z którą będę mógł udać się do każdego salonu z N i wymienić ZA DARMO zwykły hdtv na recordera jeśli tylko będzie on dostępny. Zastanawiam się czy nie ma w tym jakiegoś ukrytego haczyka. Czy rzeczywiście otrzymam recordera za darmo jeśli tylko będą mieli na stanie??? :>

 

:D Michał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie do tych promocji co bierzecie doliczć jeszcze koszt telefonu jaki wykonacie żeby po okresie promocyjnym je wyłączyc i przejśc na wybrane pakiety ,a jezeli nie zdążycie to macie wiadomo co.Koleś dzwoni od 3 dni po 30 minut żeby wyłączć hbo i cały czas połączenie jest zrywane .Policzcie ile dopłacicie za telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...