Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bral ktos full po nowemu

.PROMOCJA. HIHI

 

HIHI a co??

 

Promocja to promocja. Taka ciekawostka z obserwacji ludzi mi się nasuwa. na święta nie było promocji tańszej od promocji przed świętami to było źle to nie ma taniej. teraz jest drożej to jest źle. Nie chcecie promocji to kupcie po za nią. Wtedy zobaczycie jaka będzie cena.

A 30zł dla kogos kto i tak chciał płacić 99zł wcześniej to myśle że niezbyt wielki wydatek. Ktoś kto nie ma kasy nie bierze FULL pakietów a tańszy za 59zł lub jak wprowadzą za 39zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto nie ma kasy nie bierze FULL pakietów a tańszy za 59zł

I właśnie o to chodzi - pakiet, który teraz "Promocyjnie" kosztuje 59, jeszcze niedawno (nieco ponad miesiąc temu) można było mieć za 48. To jest jakieś 25% drożej. No i dodatkowo cena recordera - z 48 na 149.

Po prostu trudno to nazwać promocją porównując z tamtymi cenami.

 

Jak ktoś nie ma kasy, to taka różnica to całkiem spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, bądźmy konsekwentni. Przed podwyżką ten pakiet kosztował 54 zł. 48 było w różnych promocjach dla mBank, przechodzących, przedłużających itd Podwyżka jest więc o 5 zł z 54 na 59. Zważywszy, że teraz są 3 miesiące gratis dla przechodzących czyli 3*59 zł/27 msc= 6.55 zł Średnia cena za pakiet jest wiec 52,45 zł - podwyżka o 4 zł z 48 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 zeta było zaledwie przez 1 miesiąc, wcześniej (czyli nieco ponad miesiąc temu) przez kilka dobrych miesięcy było 48.

I nie mam na myśli żadnych mBanków, przychodzących ani przedłużających. 48 było dla każdego "z ulicy".

 

No i bądźmy konsekwentni... w porównaniu ze starą ofertą jest nie 3, a 1 miesiąc gratis, bo pierwszy gratis był zawsze, a że umowa jest 2-krotnie dłuższa, to na starej umowie załapalibyśmy się na 2 takie miesiące. Nie mówiąc już o promocji dla przedłużających po tym 13-tym miesiącu, bo mogłoby się okazać że wyjdzie jeszcze drożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiącem aktywacje są 4 miesiące, bo 3 miesiące gratis są pełne. 54 zł było także jako standardowa cena we wrześniu 2010 (razem z FULL'em za 118 zł) i te ceny zostały przed gwiazdką obniżone w ramach promocji, później przeciągniętej aby ludzi z CP mogli się załapać :) Należy więc traktować IMO 54 zł jako standardową, bo nie znamy dalszych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy więc traktować IMO 54 zł jako standardową, bo nie znamy dalszych ruchów.

A promocja od 54 zeta wynosi... 59 zeta :) Ładna mi promocja :)

 

A co do gratisowych miesięcy... gdybym miał możliwość wyboru mieć 3 miesiące gratis przy 27 miesiącach umowy, a mieć umowę na 13 miesięcy z możliwością wytargowania rabatów dla przedłużających to wolałbym osobiście to drugie. Te 3 miesiące gratisu to wg mnie zamydlacz oczu aby klient nie marudził że umowa ma trwać tak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per Pan moim zdaniem w n nie pracują idioci i te ceny są podyktowane jakimiś przesłankami a nie ich widzimisię. Czy słusznie czas pokaże i zapewne będą reagowali na sytuacje. Pamiętajmy jednak, że wg. różnych nieoficjalnych przecieków pojawi się pakiet Rodzinny za 39 zł. Wtedy dla tych najmniej zamożnych lub chcących płacić mniej może być ta oferta, tylko narzie nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

 

A co do gratisowych promocji... gdybym miał możliwość wyboru mieć 3 miesiące gratis przy 27 miesiącach umowy, a mieć umowę na 13 miesięcy z możliwością wytargowania rabatów dla przedłużających to wolałbym osobiście to drugie. Te 3 miesiące gratisu to wg mnie zamydlacz oczu aby klient nie marudził że umowa ma trwać tak długo.

 

Problem z tym, że nie jest ważne co my byśmy woleli ale realia rynkowe, a to wszystko musi się opłacać ;) 48 zł było od września 2009, w tym czasie wzrósł VAT, były dwie podwyżki pakietów w n, wzrosłą inflacja itd. Nie wymagajmy aby n była Caritasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hazy

Nie oceniaj zamożności ludzi po pakiecie telewizyjnym bo to śmieszne.. Znam osoby których średnia miesięczna pensja wynosi ok. 20tys. zł. , a nigdy nie zdecydowaliby się płacić za TV więcej niż 40zł..

Druga sprawa to, że wszystkie platformy mają coraz gorsze promocje, więc i N-ka poszła tą droga- zysk przede wszystkim. A jak wszędzie będą podobne oferty wtedy nikt może super nie zyska, ale raczej też wiele nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy marudza że 59zł to dużo za tyle kanałów w N a ją uważam że w dzisiejszych czasach wszystkie platformy są bardzo tanie!! Kiedyś to tak to było drogo pamiętam jak 1999r. Miałem analogowy canal plus na taki kluczyk to jeszcze było i wtedy za jeden kanał płaciłem 52zł! Więc uważam że tyle kanałów programów to trzeba tłumaczyć komentatorzy do sportu itd itd to naprawdę jest przystępna cena. 10 lat temu była WIZJA TV i kilka programów z HBO kosztowało 76zł więc cieszmy się że tak się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś 21" telewizor CRT kupiłeś za 3-miesięczną pensję. Teraz 32" LCD za pensję lub mniej. Takie porównywanie mija się z celem.

 

Pod warunkiem że zarabia się około 2 000 złoty miesięcznie, nie zapominajmy o tym że część z nas nadal zarabia wiele poniżej średniej krajowej, nie całe 1 000 złoty, a tak w ogóle to abonament do 60 zł miesięcznie jest "niedrogi", czasami więcej się wydaje na inne zachcianki w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bral ktos full po nowemu

.PROMOCJA. HIHI

 

HIHI a co??

 

Promocja to promocja. Taka ciekawostka z obserwacji ludzi mi się nasuwa. na święta nie było promocji tańszej od promocji przed świętami to było źle to nie ma taniej. teraz jest drożej to jest źle. Nie chcecie promocji to kupcie po za nią. Wtedy zobaczycie jaka będzie cena.

A 30zł dla kogos kto i tak chciał płacić 99zł wcześniej to myśle że niezbyt wielki wydatek. Ktoś kto nie ma kasy nie bierze FULL pakietów a tańszy za 59zł lub jak wprowadzą za 39zł

full w n 89-99 ok +mr10 średnio , + canal+start41zł ok=140-150ok (100 +200mr)

a teraz 129 +mr 20 +41=190 (300+100mr)

jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zostaje w N bo nie zależy mi na Canal+ filmy oglądam On-Line (i to wcale nie nie piracąc). Sport to oglądam w PUBie wieczorem. N daje mi najlepsza ofertę kanałów podstawowych (nie Premium) za w miarę przystępna cenę. mam tez najwięcej kanałów HD, zaraz będzie że to pseudo HD. Ale wole coś oglądać w pseudo HD niż męczyć oczy w SD VHS. Od HD mam Blueraya i na nim oglądam materiały FULL HD 1080p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy więc traktować IMO 54 zł jako standardową, bo nie znamy dalszych ruchów.

A promocja od 54 zeta wynosi... 59 zeta :) Ładna mi promocja :)

A co w tym dziwnego że ceny abonamentów w promocji podrożały? W końcu podrożały też ceny pojedynczych pakietów więc naturalne było że tamtych promocji też nie będą trzymać w nieskończoność.

Ja się cieszę że w ostatnim dniu tamtych promocji trafiłem na jakiegoś kontretnego konsultanta i pomimo że umowa promocyjna HdA kończyła mi się dopiero z końcem lipca, to ze względu na wycofanie TVN Warszawa (a jestem z południa Polski więc ten kanał mi latał :D) udało mi się przedłużyć HdA na starych warunkach do czerwca 2012. Swoją drogą, ciekaw jestem jak teraz wyglądają promocje dla abonentów chcących przedłużyć swoja umowę z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od dziś Multiroom dostępny jest dla wszystkich abonentów posiadających dekoder CLRA. Dekoder uzupełniający w cenie 399 zł. Do 4 miesięcy MR bezpłatnie, później 20 zł więcej. Przy braku softu turbo można go dokupić za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy, liczona od momentu skorzystania z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...