Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem, zamawiając pakiet FULL, podpisuję umowę na 24 miesiące i za 99 zł mam Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką 500GB (opłata jednorazowa). W tym mam 6 pakietów tematycznych + "filmowe opcje dodatkowe" (HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax HD. Cinemax 2, Filmboxy i nFilmy...) + Wypożyczalnia VOD (nSeriale, nFilm VOD HD i PictureBox) za 99zł/miesiąc.

Czyli na początku płacę 198 zl a później, co miesiąc 99 zł za kanały wraz z tymi HBO HD, Cinemaxy, Filmboxy i inne przez 24 miesiące.

 

Jeśli coś poknociłem to poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś zapłacić abonament za pierwszy miesiąc skoro:

- usługa nie została jeszcze aktywowana

- nie został wystawiony rachunek za usługę

- miesiąc aktywacji jest bezpłatny

 

Powołujesz się na regulamin, którego sam nie przeczytałeś najwidoczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wg tego co piszecie to jak sie weźmie "n" 1 marca to HBO HD; HBO2 HD; HBO Comedy HD będę oglądał do końca kwietnia?? czy ta promocja dotyczy raczej tylko HBO HD, HBO2; HBO Comedy to co jest w tej chwili w ofercie ?

mam na mysli pakiet za 48 zł z dekoderem DVB-T, i zapowiadane włączenie nowych kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze że podmienią, przecież chyba każdy kto odbiera HBO, to ma dekoder HD i ta wersja SD nie jest mu potrzebna, chyba żeby tylko po to aby porównać jakośc między SD i HD. nie wiem na pewno ale chyba w n nie ma dekodera który by był bez HD. jak się mylę to poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z uwagi na prowadzenie HBO 2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax 2 HD od 01.03.2010 kończy się obecna promocja i nowa, od 01.03.2010. będzie zapewne na podobnych lub porównywalnych warunkach czasowo-finansowych. Zmieni się jedynie opcja HBO/Cinemax, którą będą reklamować jako "w jakości HD".

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 9 dni ma się skończyć promocja za 48 zł , jestem ciekawy czy znowu będzie jakaś podobna promocja( czy może jakaś ciekawsza ) czy nie bo zastanawiam się nad N.

 

Watpliwe zeby sie cos zmienilo, to odliczanie to tylko taki straszak. Na przelomie swiat i nowego roku tez tak odliczajali...dni..godziny by w kolejnym miesiacu nic sie nie zmienilo, i od nowa. Na poczatku lutego faktycznie sie pogorszyli w moim mniemaniu., bo zabrali z tego pakietu za 48 pvr z aktywacja 48 i zastapili ja tym obecnym "samym HD" za 0, bez pvr. Oczywiscie nikt nie da gwarancji ze usluga nie podrozeje, wkoncu konkurencja nic ostatnio nie robi, ale mysle ze lutowa "podwyzka w promocji" to zrekompensowala i raczej w marcu zaczna "ostatni miesiac promocji" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem abonentem CP od 3 lat , teraz mogłem to złożyłem wypowiedzenie i do końca lutego mam jeszcze CP, jeszcze mają do mnie dzwonić składać mi propozycje ale dla odmiany chyba się zdecyduje na N za 48 zł umowa na 13 mieś i to mnie przekonuje. Przy CP głównie byłem dla Polsatu i polsatu sport extra na których są transmisję F1. Ale teraz Kubica jakiś czas nie będzie jeździł to już mi tak nie zależy a Polsat i tak sobie zrobię z analogowej anteny. Tylko żałuje że nie zdecydowałem się wcześniej bo zależało mi na dekoderze tym z dyskiem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo czekam na telefon z CP, okres rozliczeniowy mam do 05,03,2011. Może od 1 marca dają jeszcze ciekawsza promocję tym bardziej ze od jutra w CP wchodzi nowa promocja z umowami na 15 miesiecy ( 1 miesiąc gratis) i umowa na 36 miesięcy ( 6 miesięcy gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... a mnie się kończy umowa z CP 5 marca i sobie chciałem na poczatku miesiąca przejść do "n" a jak promocji nie bedzie to będę zmuszony zostać w słonecznej telewizji...... chyba że promocja czas na zmianę, będzie się tak samo szybko kończyc jak promocja swiąteczna, to wtedy 1 marca podpisuję umowe. tak się tylko zastanawiam nad tunerem bo jest do wyboru jeszcze ten stary biały i ten nowy z DVB-T, który bedzie lepszy ?? na DVB-T mi nie zależy bo moge antenę podpiąc do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...