Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy przechodziłeś (bo nie zawsze jest promocja dla abo konkurencji) i czy powiedziałeś zamawiając (bo oferta ta tylko telefonicznie jest dostępna), że z konkurencji przechodzisz? I co to jest pakiet tematyczny? W ofercie dla abo konkurencji jest oferowany tylko minifull za 68 zł zamiast 78 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie informacje do kiedy trwa aktualna promocja N ?

Widziałem w TV reklamę że trwają ostatnie dni promocji.

 

Wystarczy zobaczyć który dziś jest i dodać pokazywaną ilość dni do końca i wyjdzie ci ostatni dzień promocji.

Podejrzewam że zrobią podobna ale już na 24mc coś w stylu dla przechodzących od innych platform, może dadzą 2mc extra HBO i Nfilm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie oto pytanie, jaka mam gwarancje, jesli wezme N-ke w promocji swiatecznej (pakiety za 48zl) teraz, to od 1 lutego, po dolaczeniu paczki bbc nie zmieni mi sie cena ?

Ja rozumiem, ze jesli tak mialoby sie stac to moge zlozyc wypowiedzenie ale bez sensu byloby cos podpisac by po paru dnaich rezygnowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy z powodu dołączenia jakiś tam kanałów podnoszą cenę. Podwyżka to musi być przemyślana sprawa i zapewne w br. jakaś będzie, ale jak już to w okolicach lata lub wczesnej jesieni, bo wtedy jest zastój w branży, a i promocje są najmniej atrakcyjne więc klient nie ma specjalnego wyboru i zostaje z nką.

Druga sprawa to gwarancja ceny, którą masz gwarantowaną na cały czas obowiązywania umowy promocyjnej, ale potem można doznać szoku, bo z 48 zł zrobić się może nagle i prawie 100 zł (16 zł/pakiet).

Każda podwyżka i wyłączenie jakiegokolwiek kanału z posiadanego pakietu, upoważnia Cię do rozwiązania umowy zawartej na czas określony bez żadnych konsekwencji prawnych i finansowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wszystko powinno sie wyjasnic.

 

Nawet jak sie promocja pogorszy, a nie bedziesz miał czasu jechac do APS po dekoder, to zamówisz spokojnie po południu przez infolinie, aby nie tracić na gorszej promocji.

 

Według mnie to umowy moga powrocic do 24 miesiecy oraz to ze opcja najnizsza bedzie 56 zł, lub w WR wzrosna ceny dekoderów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...