Skocz do zawartości

Rospuda


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

demagogia króluje widząc wpisy niektórych .to że nie jestem z Augustowa nie odbiera mi prawa głosu w tej bardzo ważnej sprawie.Obecny projekt powstał jeszcze za komuny która miała przyrodę w [beep]ie i nic dziwnego że wytoczyli taką trasę,dziwne jest że póżniej gdy było wiadome iż wstąpimy do UE to kolejne rządy nic w tej kwestii nie zrobiły a przecież każdy kto interesował sie tą sprawą musiał sobie zdawać sprawę że KE nie popuści i nie pozwoli na taki numer.Wystarczyło znać prawo ,przepisy i zawczasu opracować nowe warianty obwodnicy a nie całą winę zwalać na ekologów. A mieszkańcy zamiast lobbować za nowymi światłami,przejściami dla pieszych,także tych podziemnych specjalnymi barierkami i innymi zabezp. to wolą latać z krzyżami i wołać mordercy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........ja, jak czytam, niektóre opinie, hasła, odezwy, to dochodzę do wniosku, że cała Polska jest ekologiczna. I nie chodzi mi oto, że to akurat Rospuda, a o wszystkie inne nasze piękne ziemie i zakątki w kraju.

Trzeba wstrzymać wszelkie budowy, przebudowy - w tym budownictwo mieszkaniowe, zakłady produkcyjne, elektrownie, kopalnie, itp :?: a przede wszystkim drogi kołowe, żelazne, lotniska, nowe osiedla mieszkaniowe itd. :?:

I będę się czuł świetnie - ekologicznie i moje dzieci i wasze dzieci i wnuki też. :?: Obyśmy czasami w życiu naszym, czegoś nie zagapili i nie przegapili. :idea:

 

...czy i tu będzie ciekawa dyskusja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram ekologów, (pisałem już o tym), ale bez przesady.

W Lublinie od kilku lat toczy się debata nad rozbudową lotniska w Świdniku (Senat nam zabrał pieniądze). Ekolodzy się nie zgadzają, ze względu na... susły perełkowate, które wprowadziły się tam po wybudowaniu obecnej płyty lotniska! Więc nie można ze wschodu Polski robić skansenu!

Rozpuda to co innego- tam człowiek zaszkodziłby przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...