Skocz do zawartości
  • 0

Jaki tuner combo polecacie?


amaror69
 Udostępnij

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie będę ladowal kasy na linuksa,rczej zostane przy cryptoboxie combo,skoro masz i jesteś zadowolony z niego,a i tak kupie kiedyś nowy tv.,yo raczej będzie miał glowice dvbs-2.widze ze na nim i Ciebie hula Polsat i smarthd,to widać nie jest zly ten tunerek.za te pieniądze to nic lepszego chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podlacze sie pod pytanie zeby nie dublowac postow. Potrzebuje Combo z jedna wazna funkcja: zdalne programowanie nagran tzn lacze sie z tunerkiem przez internet i ustawian nagrania. Czy ktorys z wymienionych tutaj tunerow combo podola takiej funkcji? Jesli nie to jaki najtanszy i w miare dobry bedzie mial taka funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.Jaki dekoder do 400zł polecacie pod moduł polsatu.Chodzi o to żeby można było nagrywać kodowane stacje i zrzucić materiał na komputer.O fergusonie myślałem,ale mam starszy model a o nowych czytałem i dużo lepsze nie są od mojego 100e.Musi pracować stabilnie i nie mulić,najlepiej jakby się dało jeszcze nagrywać i oglądać inny kanał.Najważniejsze żeby dobrze współpracował z modułem i nagrywał z możliwością zrzucenia na komputer,to jest priorytet najważniejszy.Proszę o podesłanie jakichś modeli do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki tuner combo dostępny na rynku ma najwięcej funkcji internetowych ?

 

Cena do 500 zł . Co mnie interesuje , to stabilny odbiór kanałów satelitarnych jak i naziemnych ,oraz treści z internetu .

 

Proste obsługa ( w tym wgrywanie oprogramowania ) . Polskie menu i to wszystko !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki dekoder wybrać:Cryptobox652/650,Ariva253combo,openbox sx4 base hd tylko nie wiem czy ma pl menu,amiko shd 8800combo,czy amiko a3(o ile ma wejście na moduł CI.Dekoder musi działać z modułem polsatu i nagrania na pendrive żeby można było na komputer zrzucić.Który będzie najlepszy i nie będzie się wieszał ani mulił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W cenie do 500zł takiego tunera nie ma, na Linuks ale kwota 2x większa.

Może , jakieś szczegóły .

 

Obecnie posiadam nc+ i CP i płacę w sumie 100 zł . Zamierzam z tego zrezygnować i korzystać z bezpłatnej telewizji .

 

Potrzebuję taki sprzęt , jak napisałem wyżej . A czy Ariva 153 nie spełnia tych wymagań ?

 

Kiedyś korzystałem z fergusona AF 1880 UCI i byłem bardzo zadowolony , ale to już inna epoka .

 

Jeżeli gra warta by była świeczki bym był skłonny zainwestować więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@irek6311 nie wprowadzaj w błąd ;)

@ziut60

Do 500 zł nowy to Vu+ zero - Miraclebox Micro do tego tuner dvb-t na usb np ten od N - ADB 100T - Masz stabilny dekoder na linux - E2 do tego jedna głowica sat i dvb-t - wejscie na kartę ( czytnik uniwersalny ) - możesz na usb podłączyc dysk 2,5 cala - lan - wifi na usb też obsługuje..

 

Softow do nich jest kilka a i dvb-t na usb też kilka znajdziesz. Funkcji internetowych od groma - IPTV - Stream na komputer programow - nagrania na dysku niekodowane.

 

Aktualizacja softu - zmiana na inny banalna pendrive do wejscia usb i kilka minut i masz nowy soft.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wprowadzam nikogo w błąd tweed77  :wink:  Poważnie podszedłem do tematu, celowo nie pisałem o tańszych alternatywach bo nie będę potem brał odpowiedzialności za nietrafiony zakup, tak szczerze to wolę kilka urządzeń niż jeden super kombajn (dodatkowo tani), tak na koniec to autor powinien też się wysilić i dać swoje typy dekoderów, pełno tego, wtedy się doradzi  :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ariva Combo to stary model, nowsze to Ariva 250 Combo, 252 Combo. Polecam bo korzystam aktualnie Cryptobox 652 HD Combo. Ma co ma mieć, oprogramowanie stabilne i cena przystępna. Z modeli wcześniejszych korzystałem przed Cryptoboxem i stwierdzam że były dobre, ale CR 652 HD jest optymalny w stosunku cena/możliwości. Wszystko zależy co kto umie i do czego potrzebuje dekodera i ile ma kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cryptobox 652 HD Combo mam ale on ubogi w usługi internetowe, lepsza jest Ariva 203 ale to nie combo, Arive bym polecił bardziej ale DVB-T niestety nie ma, reszta na 5+, co do starszych modeli Ariva to tak średnio je oceniam, złe nie są ale do modelu 203 trochę im brakuje, jak musi być combo to Ariva 252, to chyba ostatnie z nowych combo jakie Ferguson wyprodukował, nowa Ariva 253 combo niestety nie polecam, bugi w sofcie i czasami usterki na płycie głównej jako bonus.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ze względu na swój zaawansowany wiek i niepełnosprawność nie za bardzo umiem się tym bawić .

Jeszcze 10 lat temu byłem w temacie i potrafiłem co nieco .

 

Dzisiaj korzystam z dwóch tunerów dedykowanych i mam bogaty program ( nc+ , CP )...................

, 8c+ HBO , nc+Go, multum serwisów internetowych 

, ale kwota którą płacę w tej chwili przerasta moje możliwości i mam zamiar zrezygnować z płatnej telewizji .

 

Wobec powyższego bardzo proszę o radę doświadczonych użytkowników , co kupić by mieć w jednym pudełku stabilne NTC , sat.i duuuuużo opcji internetowych.

 

Jak zapatrujecie się na Ariva153 combo ,do moich oczekiwań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz obsługe internetową to polecam zakup tableta na android/windows lub komputera.

Vu zero przeglądarki nie ma, wyższe modele mają ale do niczego to się nie nadaje, szkoda czasu i nerwów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...