Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy winę zganiają na kryzys, najbogatsza platforma w Polsce i jeszcze taki wyskoki. Po prostu nie chcą podwyższać abonamentu, bo od razu by się fale rezygnacji pojawiły. Co do "informacji", to mamy przykład z kanałami TVN w CP które niby już dawno miały nie być, a jak na razie są. Satkurier podaje informacje strasznie naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

 

Odpowiedź z CP czy w ofercie pojawią się POLSAT HD i BBC HD ...

 

Może w Magazynie Abonentów coś będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne info:

 

1. W czasie promocji wielkanocnej do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy Religia.TV i TVN Lingua.

 

2. "W 10 rocznicę" działalności Cyfrowego Polsatu dołączą najprawdopodobniej kanały TVP Sport i TVP Info.

 

3. Przetarg na LM wiadomości: wiadomo że najwięcej zaoferowały TVN i Polsat.

 

Info od znajomego z Polsatu. Nie chcecie to mi nie wierzcie, ja mam dobre źródło ( świeży news ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzioksp:

Pozwolę sobie zacytować Twoją wcześniejszą wypowiedź:

"powiem tylko tyle: analiza, analiza = wnioski i informacje ( od CP i ICOK) co do TVP sport najprawdopodobniej dopiero wrzesień 2010 r. to najbardziej optymistyczny wariant, bo przed MŚ 2010 to nierealne"

 

Hmm? Czyżby się coś zmieniło? A co z Polsatem HD, o którym już wcześniej wspominałeś, że będzie w połowie marca?

 

Obyś miał rację, że dołączą Religie i Linguę, oraz TVP Sport i Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mają dołączyć na Wielkanoc TVN Lingua i Religia TV - to kanały TVN w CP mają się dobrze...?

 

na kanały TVP mamy czekać aż do grudnia...? trzeba być cierpliwym....

 

LM w Polsacie jest realna...

 

 

zobaczymy, ile z tych "newsów" znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzioksp:

Pozwolę sobie zacytować Twoją wcześniejszą wypowiedź:

"powiem tylko tyle: analiza, analiza = wnioski i informacje ( od CP i ICOK) co do TVP sport najprawdopodobniej dopiero wrzesień 2010 r. to najbardziej optymistyczny wariant, bo przed MŚ 2010 to nierealne"

 

Hmm? Czyżby się coś zmieniło? A co z Polsatem HD, o którym już wcześniej wspominałeś, że będzie w połowie marca?

 

Obyś miał rację, że dołączą Religie i Linguę, oraz TVP Sport i Info.

 

Po pierwsze Polsat negocjuje z TVP mając dwa asy w rękawie ( ilość abonentów i Euro 2012). Jak wiadomo sytuacja TVP z finansami nie jest najlepsza. W rozgrywce chodzi więc o prawa do Euro. Wiem że miałoby to nastąpić tak: TVP podpisuje z Polsatem umowę dzięki której kanały TVP( najprawdopodobniej tylko TVP Sport i TVP Info) pojawią się w ofercie CP,a Polsat "odpuszcza" prawa do Euro 2012.

 

Co do Polsatu HD będzie w połowie marca, coś ci się pomyliło dopiero końcówka lutego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to już mamy Bożonarodzeniowe zapowiedzi. No to ciekawe :mrgreen: Post zanotowany. Jeśli znajomy kłamał, to Ty otrzymasz BANa, a nie znajomy :smile:

 

Ban z góry ?! Po pierwsze jakbyś miał dobry wzrok to niemal wszędzie jest napisane że najprawdopodobniej. Wszystkie informacje w toku zaawansowanych negocjacji. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne info:

 

1. W czasie promocji wielkanocnej do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy Religia.TV i TVN Lingua.

 

2. "W 10 rocznicę" działalności Cyfrowego Polsatu dołączą najprawdopodobniej kanały TVP Sport i TVP Info.

 

3. Przetarg na LM wiadomości: wiadomo że najwięcej zaoferowały TVN i Polsat.

 

Info od znajomego z Polsatu. Nie chcecie to mi nie wierzcie, ja mam dobre źródło ( świeży news ) :D

 

A TVP HD i TVP Historia?Nic nie wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...