Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale mi (mam Fam+RM) po wejsciu z ciekawosci na test 2 i test 3, zablokowało kanały Fam+RM(Tego kanału...) bez powodu

 

Przypadek?

 

Ponowiłem juz przez iCOK, teraz czekam

 

o 21.45 wczoraj jak oglądałem E! też mi ni z tego ni z owego zblokowało kanały z CP (ciekawost miałem wtedy Polsat 2 mimo iż nie jest to wersja fta w dekoderach cp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pitter nie mów, że CP żeby wyłączyć kanały z własnego tp. musi to testować
A jednak... :lol2: Wyłączanie też musi potrwać.

Ale faktycznie coś tam knują, przy okazji wyłączenia chyba postanowili coś potestować. Pewnie niedługo transponder zostanie ponownie przełączony do DVB-S2.

 

Dobra, ale nie róbmy off-topa (gdzies tu się poniewiera wątek o tym transponderze). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale test2 na 303 na sciezce dźwiękowej angielskiej jest słyszalny dźwięk chyba jakiś włoski

 

 

Jestem na 100% przekonany że jest to oryginalna fonia któregoś z kanałów HBO. Jak ktoś ma wykupione HBO niech to sprawdzi. A włoski wziął się pewnie stąd, że leciał akurat włoski film. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Shoutbox'ie serwisu tvpolsat.info, ktoś napisał, że na kanale test3 pisze, to samo. A to znaczy, że wkońcu wyłączają duble i proszą o przeprogramowanie dekoderów, tych, którzy do tej pory tego nie zrobili, ot co (a info puścili, bo inaczej ludzie zaczeliby psoiczyć, że ich nie poinformowano) :wink: A wogóle jest ktoś, kto jeszcze nie przeprogramował dekodera :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wykupiony pakiet HBO i na kanale 303 jest polska wersja HBO 2. Ciekawe tylko po co. Czyżby tam pojawiły sie jakieś nowe kanały testowe . Moze zone thriler i horror. Teraz jest HBO żeby coś było ale może będą tam testować jakieś nowe kanały . A i pisali na polsacie że polsat play bedzie na 10 a cafe na 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś dadzą na tych testach, bo po co je umieszczać skoro i tak wkońcu niedługo miałyby zniknąć bez śladu - a plansze dla tych, co jeszcze odbierają HBO ze starych parametrów i tak mogli dać bez umieszczania tych dubli na liście głównej w postaci testów - więc (nie tylko moim zdaniem), uważam, że mogą coś szykować, ale z kanałów HD (wkońcu transponder na którym są te testy i były nadawane kanały HBO ma być przeznaczony na kanały HD) i umieszczenie tam znowu kanałów SD byłoby desperacją - biorąc pod uwagę, że wyłączając duble zrobili miejsce na innych transponderach :roll: A o rozmieszczeniu kanałów Polsat Play i Polsat Cafe pisaliśmy już w innym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jest ktoś, kto jeszcze nie przeprogramował dekodera :>

 

Nie rozumiem po co trzeba przeprogramować dekoder. Przecież aktualizacja kanałów na Liście CP przebiega automatycznie przez satelitę. Jeśli natomiast ktoś ma Listy Ulubione to faktycznie musi wyrzucić dane kanały ze starych częstotliwości a dodać z nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie może i tak, ale jak ktoś wyłącza dekoder przynajmniej do stanu standby albo wogóle wyciąga wtyczkę z gniazdka, a jak ktoś sobie wyłączy tylko tv, a dekoder zostawi włączony normalnie, to ta automatyka raczej nie działa :wink: A listy ulubione, no to wiadomo - każdy tworzy je sam dla siebie i CP nie powinien w nie ingerować, więc sami musimy sobie nowe kanały do nich dodawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie może i tak, ale jak ktoś wyłącza dekoder przynajmniej do stanu standby albo wogóle wyciąga wtyczkę z gniazdka, a jak ktoś sobie wyłączy tylko tv, a dekoder zostawi włączony normalnie, to ta automatyka raczej nie działa :wink:

 

Oj to takie niepoprawne :P Nie dość, że nie zaktualizuje, to jeszcze ssie tę energię, a w kraju jej coraz mniej natenczas wokó, nas :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...