Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, iLuminary napisał(a):

Witajcie,


Mam pytanie na jaką ofertę można liczyć od UPC podczas przedłużenia umowy. 

Obecnie płacę 115 PLN a w tym mam: 136 kanałów, UPC TV 4k Box oraz zestaw HBO i internet 600 mb/s

Dostałem propozycję przedłużenia, ale na gorszych warunkach niż mam obecnie. 

 

A gdy patrzę na nowe oferty, to w teorii można wziąć ten sam pakiet za 5 PLN taniej, ale bez dekodera tego co mam teraz, tylko z gorszym Horizonem. 

Czy rzeczywiście tak się oferty pogorszyły w ciągu 12 mieisęcy? 

 

Umowa mi wychodzi pod koniec maja.

Teraz dla nowych klientów mają lepsze oferty niż dla starych. Można mieć ofertę z ich strony dla nowych klientów, ale nie jest to takie proste. Trzeba dzwonić pod specjalny numer DUK i się targować. Nie z każdym konsultantem z DUK się dogadasz, bo część kłamie, a część mówi prawdę i będzie ci przychylna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik, dzięki za odpowiedź. Czy jest gdzieś ten numer DUK dostepny, czy trzeba składać wypowiedzenie?

 

Rozumiem, że gdy złożę wypowiedzenie, to 1 dzień zakończonym okresie wypowiedzenia umowy, mogę umawiać się na podpisanie nowej na dobrych warunkach? 

Edytowane przez iLuminary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka powinna być kolejność.

O ile się nie zmieniło przez formularz w Moje UPC, lub możesz wysłać wypowiedzenie tradycyjnie  pocztą.

 

 

Tylko pamiętaj żeby zaznaczyć, że wypowiedzenie dotyczy zakończenia obowiązywania umowy czyli umowa się zakończyć wraz z końcem maja.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę do grudnia. Wypowiedzenie złożyłem, potwierdzili listem.

Do drugiej połowy grudnia nikt nie zadzwonił, dopiero sam postanowiłem się "przypomnieć", nawet nie musiałem prosić o przełączenie do DUK.Od razu dali mi świetny w tamtym czasie H.Mikołaja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dobrze sobie sprawdziłem i na nieokreślonym to co mam będzie + 10 zł. Inaczej, będę znowu porównywał z Orange IPTV.

Chociaż..nie ukrywam, że zostając w UPC chciałbym zdobyć ich gigabestię . Zobaczymy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz wypowiedzenie, dzwonisz później na ogólny numer i informujesz, że jesteś na wypowiedzeniu, ale nie jesteś pewny czy wypowiedzenie dotarło. Sami przełaczą jak Ci już tak zależy.

O ile dobrze pamiętam nie jest to DUK tylko Biuro Obsługi Klienta. Jak nic się nie zmieniło.  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie miałem za 114,97 PLN = UPC TV 4k Box + 137 kanałów + 500 mb/s + HBO / Gdybym przeszedł na nieokreślony miałbym + 10 albo 15 PLN drożej.
Dostałem: za 114,97 PLN = UPC TV 4k Box + 179 kanałów + 600 mb/s + HBO + ViaPlay - zobowiązanie 12 miesięcy.

 

Docelowo chciałem taką ofertę jak dla nowych klientów, czyli: 2 miesiące za darmo, potem 105 PLN na miesiąc, w tym UPC TV 4k Box, 600 mb/s, 179 kanałów, Eleven, ViaPlay / Ewentualnie dobrałbym za 25 PLN HBO - bo korzystam.

Ale taką ofertę chyba mógłbym dostać tylko przy złożeniu wypowiedzenia, bo Pani konsultantka nie chciała za bardzo się zgodzić, a mi aż tak też nie zależało. 
Mam tą samą cenę, więcej kanałów, szybszy net i VIaPlay. Dla mnie jest ok

P.S. Dziękuję wszystkim za pomoc, pozdrawiam!

Edytowane przez iLuminary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC rozsyła e-maile o zmianie ceny za HBO od maja (powód: wzrost opłaty licencyjnej za HBO)

Nie wiem czy wszystkim, ale od kilku miesięcy jestem na bezterminówce, i chcą mi podnieść cenę z 15 do 24,99 zł. No cóż, kombinują z cenami to po wielu latach będę się żegnał z HBO/HBO Max w UPC. Są ciekawsze opcje na rynku i to bez długich umów 😉

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć wedle jakiego klucza to idzie. Z komentarzy wynika, że sporo osób jednak to ma w ofertach - niektórzy dostali też smsa albo maila, że Amazon Prime na 3 miesiące gratis, a w ofertach był też C+ ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...