Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe więc co dalej z ofertą Play Now TV?,czy czeka jakaś konsolidacja  z ofertą tv od UPC ?Jest kilka ciekawych kanałów których brak w UPC ,a są w Play Now TV.Korzystam obecnie z oferty tv obu sieci i do tej pory było to dobre uzupełnienie oferty kanałów UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak realnie zmiany w  ofercie( oby na lepsze-  według zapewnien) będze dopiero można odczuć za kilka dobrych miesięcy.

Może kiedyś pojawi się dekoder IPTV w ofercie UPC oparty na Android TV z dostępem do pełnej oferty kablówki. ..Podobny do tego jaki obecnie oferuje Play. :P

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel, więc duża szansa że wrócą.

Może w końcu ktoś się tam dogada i dołączą Eleven 4K, który w Play jest od kilku lat i kanały od NBC.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aandin napisał:

Mając kiepskie doświadczenia z telefonią w Play obawiam się pogorszenia jakości UPC.Playowi zarzuca się,że zbyt wiele wydają na PR i reklamy a za mało na rozbudowę infrastruktury.Jestem klientem UPC z 15 lat i nigdy nie miałem większych problemów z jakością i funkcjonowaniem.Od lat mam korzystne umowy negocjowane z DUK.Na wiosnę 2020 kończy mi się umowa i chyba zostanę na bezterminówce aby obserwować sytuację.Mam alternatywę w postaci Vectry ale to co oni odwalali za koninę swego czasu to normalnie boję się z nimi w jakiekolwiek umowy wchodzić.Kiedyś mieli okropny internet i telewizję beznadziejnej jakości.Jedyne co mieli fajne to dekodery Motoroli.Jak podłączyli mi UPC to była noc i dzień.Generalnie jestem pesymistycznie nastawiony do tej fuzji.Lepiej dla klientów raczej nie będzie.

Myślę podobnie, będzie gorzej jak do ex-UPC zawitają playowskie standardy serwisu i obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

To jeszcze może być gorzej niż w UPC...

Jestem 1, 5 roku klientem też Play  (usługa Play Now TV) i oceniam pozytywnie.

Może być gorzej. Skorzystaj z serwisu Play i złóż jakieś reklamacje. Wszystko jest dobrze jak jest dobrze, ale gdy pojawiają się kłopoty wtedy poznajemy klasę operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał:

O ile mi wiadomo nie było czystek w niskopoziomowych działach serwisu i obsługi klienta więc raczej trzymają swój poziom, stoją pod tym względem daleko nawet za Vectrą.

Moze być cos gorszego niz złodzieje i oszuści z Vectry?Mnie po wielu latach od zakończenia umowy próbowali naciągnąć na kasę,że niby jakieś stare faktury nie zapłacone.czysta żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marian_w napisał:

Można sprawdzić w Moje UPC. Ja mam od 4 lat Media Moduł SmarCam-3 CI+ i Media Moduł SmarCam-5.3 CI+ w TV UHD. Pakiet Max CI+ 4K

I dostałeś cztery lata temu moduł 4K który UPC wprowadziła we wrześniu 2021r. ? I dobierasz kanały 4K ? Mam Media Moduł SmarCam-3 CI+

 

Edytowane przez MAVERIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MAVERIC napisał:

I dostałeś cztery lata temu moduł 4K który UPC wprowadziła we wrześniu 2021r. ? I dobierasz kanały 4K ?

 

Moduł 4K mam od 2 tygodni ale z pakietem Selekt nie działały kanały 4K mimo że dwa są w spisie kanałów Selekt.

Dzisiaj powiększyłem Selekt do Max Extra i zaświeciły 4 kanały 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marian_w napisał:

Miałem moduł i Horizon PVR , kończyła się umowa zgłosiłem rezygnację z Horizon.

Ale dopiero po wypowiedzeniu umowy otworzyła się ścieżka do negocjacji.

To co niektórzy niewierzący w moduł 4K się zdziwią że jednak są moduły 4K. A próbowałeś taki myk żeby do telewizora 4K włożyć starszy moduł SmarCam-3 i czy kanały 4K wtedy przestają działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał:

Czy moduł 4K ma jakieś zabezpieczenia? W sensie że kiedyś korzystałem, że zwykłego modułu CI+ w UPC.

Nigdzie nie ma nic na ten temat, ale to jest SmarCam 5.3 - ma taki numer jak moduł w platformie C+ . Może się okazać że też ma zabezpieczenie EPC? do przyszłych bardziej wartościowych kanałów

5 minut temu, MAVERIC napisał:

To co niektórzy niewierzący w moduł 4K się zdziwią że jednak są moduły 4K. A próbowałeś taki myk żeby do telewizora 4K włożyć starszy moduł SmarCam-3 i czy kanały 4K wtedy przestają działać?

Myślę że uprawnienia idą tylko na ten konkretny moduł , jestem przekonany że dotychczasowy też by odkodował kanały 4K.

Mam jeszcze na pamiątkę Mundialu w Rosji Moduł platformy C+ który dawał dostęp do TVP 4K i Canal + 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marian_w napisał:

Nigdzie nie ma nic na ten temat, ale to jest SmarCam 5.3 - ma taki numer jak moduł w platformie C+ . Może się okazać że też ma zabezpieczenie EPC? do przyszłych bardziej wartościowych kanałów

Myślę że uprawnienia idą tylko na ten konkretny moduł , jestem przekonany że dotychczasowy też by odkodował kanały 4K.

Mam jeszcze na pamiątkę Mundialu w Rosji Moduł platformy C+ który dawał dostęp do TVP 4K i Canal + 4K

Przekonanie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Uważam że raczej świat nie zwariował oferując moduły 4K i narażając się na dodatkowe koszty związane z ich wymianą  gdyby można było odkodować kanały 4K na starych modułach. 

Edytowane przez MAVERIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...