Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W UPC do tej pory miałem tylko net 120, ale że rozważam rozwiązanie umowy z NC+ wczoraj udałem się do salonu UPC. Oferta chyba całkiem niezła: Pakiet Horizon Max z nagrywarką (dekoder Horizon)Horizon GO, Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME, Pakiet Premium CANAL+ SELECT (6xC), net 60 (120 mi nie potrzebny) i wymiana routera na nowego connect box wszystko za 128 zł przez całą umowę 24m.

Co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chodzi mi o ten canal+ z ekstraklasa, z telewizji to interesuja mnie informacje i tvp seriale, internet 120, dzis dzwonil jakis katowicki numer ale go olałem, nie mam zamiaru placic wiecej niz dzis czyli 100zl, ile by kosztowal pakiet start,canal+ i internet?

Edytowane przez Winstrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chodzi mi o ten canal+ z ekstraklasa, z telewizji to interesuja mnie informacje i tvp seriale, internet 120, dzis dzwonil jakis katowicki numer ale go olałem, nie mam zamiaru placic wiecej niz dzis czyli 100zl, ile by kosztowal pakiet start,canal+ i internet?

Obecnie najkorzystniej, to net120 + TVselect(bez pvr, lub CI+) + C+Select za 109PLN.

Z pakietem Start nie można mieć C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69zl internet 120mb/s i pakiet start 29zl, jeszcze nie dziala jak nalezy 45mb/s zamiast 120, dlatego sie wkurzylem i do widzenia im powiedzialem i mysle o netii albo orange swiatlowod

 

zrobilem screenshota ale nie wiem jak dodac, jak byk razem 98zl, 69 internet i 29 pakiet start, nie mam zamiaru placic wiecej a chcialbym ten canal+

 

z reszta co mam przesadzac, pytam sie zeby wiedziec na czym stoje i co do nich mowic a nie zeby pisac bzdury

 

 

ze strony mojeupc

 

Opłaty miesięczne (01/11/16 - 30/11/16)

  TELEWIZJA PAKIET START - ABONAMENT   29,00Suma   29,00INTERNET FIBER POWER 120 Mb/s – ABONAMENT   69,00Suma   69,00
Razem do zapłaty
 
98,00
 
  Wartość brutto Kwota netto Kwota VAT WARTOŚĆ USŁUG PODLEGAJĄCYCH VAT 8% 29,0026,852,15WARTOŚĆ USŁUG PODLEGAJĄCYCH VAT 23% 69,0056,1012,90Razem 98,0082,9515,05 Edytowane przez Winstrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że rezygnację złożyłeś przez internet ?
Pierwsze co powinieneś zrobić to pójść do BOK i zapytać jaką ofertę są w stanie Ci zaproponować.
Jeżeli nie będzie Cię to satysfakcjonować to podtrzymasz rezygnację.
Wtedy już zaproponują coś lepszego(ale szału nie będzie)
Przy końcu wypowiedzenia ktoś się na pewno z Tobą skontaktuję.
Wtedy to Ty będziesz dyktował warunki (oczywiście w miarę rozsądne).
Sam tak miałem.
Po pierwszym telefonie i propozycji oferty stwierdziłem że wciąż jest dla mnie za droga.
Pani powiedziała że będą się ze mną kontaktowali jeszcze raz.
Następnie przedstawili superofertę którą zaakceptowałem.
Co do wyboru operatora to chyba nie masz aż takigo szerokiego wachlarza.
Z tego co wiem to Multimedię przejęło właśnie UPC.
A co do Netii, to opinię nie są zbyt dobre.
Jeśli mogę doradzić to pozostań w UPC, ale wywalcz zdecydownie lepsze warunki.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Adamie dziekuje za odpowiedz, w piatek zlozylem a wczoraj juz dzwonil jakis katowicki a jestem ze stolicy, nie odebralem bo akurat prowadzilem auto i mi sie nie chcialo odbierac. Mysle, ze jak zadzwonia to powiem ze znajomi maja u innych operatorow po 140 kanalow i internet 100mb i placa maksymalnie 80zl, a mnie nie interesuje telewizja poza canal+ i nie ma mowy o wyzszej oplacie

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, tak jak pisalem, bd chcial od nich ceny do 100zl canal+ i internet120 bez zadnych pakietowi telefonow. Zobaczymy co powiedza. Na wstepie powiem ze nie jestem zadowolony z ich uslug


jeszcze pytanie, bo jak nie mam mooltiroom atelweizja leci na wszytkich tv tomi to zabiora jak dadza inna oferte i bd musial dokupowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymaj !
Ale przed nikomu niepotrzebnym telefonem się nie wzbraniaj.
Co dziwne...babeczka powiedziała, że im więcej składników z oferty wybierzesz, tym cena będzie niższa (taka promocja).
Bierz co dają jeśli cena będzie niższa (używać nie musisz)
Nie wiem czy dalej tak jest, ja negocjowałem dobrych kilka miesięcy temu.


No właśnie biorąc multiroom z drugim dekoderem zjechałem jeszcze z ceny podczas negocjacji.
Wiem że to naprawdę dziwne, ale tak było.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...