Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W Wałbrzychu za Deutsche Welle.

 

Oto wykaz kanałów o. Wch:

 

1 TVN S1

2 TRWAM S2

3 HBO * S3

4 TVP POLONIA S4

5 TVN SIEDEM S6

6 UPC INFO S7

7 4FUN.TV S8

8 POLSAT K6

9 TVP 3 K7

10 TVN K8

11 TVP 1 K10

12 TVP 2 K11

13 TELE 5 S9

14 MTV POLSKA S10

15 ANIMAL PLANET S11

16 EUROSPORT S12

17 TRAVEL CHANNEL S13

18 ZONE CLUB S14

19 HALLMARK S15

20 ZONE ROMANTICA S16

21 CARTOON NETWORK / TCM S17

22 JETIX S18

23 NATIONAL GEOGRAPHIC S19

24 TVN TURBO S20

25 TVN 24 S21

26 POLSAT SPORT S22

27 DISCOVERY S23

28 AXN S24

29 POLSAT 2 S25

30 ZONE EUROPA S26

31 VH 1 POLSKA S27

32 EXTREME SPORT S28

33 TV 4 S29

34 S30

35 MANGO 24 S31

36 PLANETE S32

37 KUCHNIA TV S33

38 ZONE REALITY S34

39 TVN GRA S35

40 MINIMINI S36

41 VIVA POLSKA S37

42 TV PULS S38

43 SUPERSTACJA K23

44 TVN METEO K24

45 EURONEWS K26

46 ZDROWIE I URODA K27

47 ITV K28

48 TV WAŁBRZYSKA / TV BIZNES K29

49 TRWAM K30

50 DISCOVERY SCIENCE K34

51 DISCOVERY CIVILISATION K38

52 TVN STYLE K39

53 DISCOVERY TRAVEL & LIVING K40

54 TV 5 EUROPE K41

55 CNN K45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze do oferty UPC we wszystkich miastach gdzie UPC jest dostępny mógłby dołączyć kanał nSport. Nie jest to rewelacja ale mógłby wejść do oferty UPC. Fajnie by było. A tak to oferta jest super.

A wiadomo coś na temat wejścia tego kanału do oferty UPC (we wszystkich miastach gdzie usługa UPC jest dostępna np. Bydgoszcz)??

nSport mógłby zastąpić Mango24 lub TVE :D

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale była mowa o tym, że nSport ma wejść do UPC. Nie wiadomo kiedy, ale mówiono, że ma wejść być może. I dlatego pytałem, czy komuś coś więcej wiadomo na ten temat?

Pozdrawiam :wink:

 

A jak to w ogóle jest w sieciach kablowych. Jak przekaz idzie?? Przekaz satelitarny czy naziemny? W jaki sposób to idzie? Jeśli przekaz satelitarny to z jakiego satelity?? jak to wygląda, nigdy mnie to jakoś nie interesowało i nie zwracałem uwagi, a jak to w ogóle jest?

:wink:

 

Edycja pitter: połączono dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a w vectrze dalej nie ma sportklubu,

rozumiem ze nsport to nie ich wina ze nie ma tego kanalu ale sportklub(?) przeciez coraz wiecej osob ich opuszcza a oni spia dali halmark i superstacje i sie cieszą rownie dobrze jak dla mnie mogliby nie nie dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iz nowu są równi i równiejsi. Niech ktoś mi logicznie wytłumaczy dlaczego Sportklubu nie ma w pozostałych miastach a takie Mango jest wszędzie. Zapewne chodzi o kasę. Ale w takim razie UPC samo kręci stryczek na swoją szyję.

 

Mam te same skojarzenia co Ty.

W mieście w którym mieszkam, z "przyczyn technicznych" UPC nie może w pakiecie pełnym zaoferować kanału TVP Kultura.

Może za to zaoferować kanał o rekorowo dużej oglądalności typu: Mango, czy ostatnio TVN Gra. Odnoszę wrażenie, że sieci kablowe dostają jakieś pieniadze za to, że w pierwszej kolejności transmitują kanały reklamowe typu Mango itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC to moloch, który ma w nosie abonentów z mniejszych ośrodków. Nie wierzcie w "problemy techniczne". Jedyną przeszkodą braku jakiegoś kanału jest kasa. Mango płaci za swoją obecność w sieci UPC a za obecność Eurosportu 2 lub Sportklubu UPC musi zapłacić samo. Najgorzej wkurza mnie to, że za dziurawą ofertę UPC w Kielcach muszę płacić właściwie taką samą kasę jak abonenci w Warszawie lub Krakowie za pełny pakiet kanałów. Nie mam absolutnie pretensji do ludzi z tych miast tylko do zarządu UPC, któremu życzę silniejszej konkurencji w mniejszych ośrodkach i spadku liczby abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, co w całej Polsce UPC dodał pięć nowych kanałów: ITV, TVN GRA, MiniMini, KUCHNIA.TV, SUPERSTACJA to zamiast kanału TVN GRA mógł wejść do oferty Sportklub. Bo może gdzieś jest, ale podkreślam, w UPC w całej Polsce by mógł wejść Sportklub! Nie jest on taki superowy ale na pewno lepszy o wiele niż ten irytujący kanał TVN GRA :D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby UPC dostała kase za to, że transmituje kanał Sportklub, tak jak jest w przypadku TVN Gra, czy Mango, to na pewno wprowadziłaby ten kanał. Ale jeżeli zwrócisz się z pisemnym zapytaniem, dlaczego UPC nie chce wprowadzić kanału Sportklub, to uzyskasz odpowiedź, że nie wprowadzi "z przyczyn technicznych" - to jest ich znana piosenka ..................szkoda słów ..............

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki" UPC przestałam oglądać kanały przez nią (:?:) nadawane. Tylko czasem oglądam różne programy informacyjne: "Kronikę", "Panoramę", "Fakty" i "Wiadomości". Poza tym nie ma tam nic ciekawego... No może jakieś spektakle Teatru TV na TVP1 i TVPolonia. Nawet dobre kanały muzyczne wywalili z podstawowego pakietu :( Zostało tylko ITV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Polska po raz kolejny podwyższa prędkość swojej usługi szerokopasmowego dostępu do internetu chello. Zwiększona zostanie prędkość dwóch pakietów - chello light i chello classic.

Prędkość pobierania danych chello light wzrośnie z 1,5 Mb/s do 2 Mb/s, a wysyłania danych z 256 kb/s do 384 kb/s. Natomiast prędkość pobierania danych chello classic wzrośnie z 3 Mb/s do 5 Mb/s, a wysyłania danych z 384 kb/s do 512 kb/s.

 

Nowe prędkości chello light i chello classic będą dostępne jedynie dla nowych klientów oraz obecnych klientów UPC, którzy nie korzystają z usług na warunkach promocyjnych (umowy ze zobowiązaniem) lub których zobowiązanie promocyjne dobiega końca.

 

Nowe, szybsze usługi będą dostępne w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Ceny usług pozostaną bez zmian. Przypomnijmy, że na koniec 2006 roku z usługi internetowej UPC korzystało ponad 206 tysięcy klientów w kilkunastu miastach w całej Polsce.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...