Skocz do zawartości
  • 0

MiracleBox Premium Mini PLUS + moduł TnK HD


marecki
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Na wszystkich stronach gdzie oferowane są do sprzedaży tunery MiracleBox Premium Mini 

w opisie produktu widnieje "bezproblemowa praca z modułami TnK, Polsat" itd.

Owszem działa ale...... przy włożonym module tuner nie boot-uje się "na zimno".

Podczas wznawiania pracy z trybu uśpienia wszystko jest ok , ciekawe czy ten 

problem dotyczy tylko mnie czy raczej "ten typ tak ma" ?

 

dziękuję za pomoc

Edytowane przez marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak to jest jak się zachwala coś pod niebiosa samemu korzystając z kartki z danymi :)

 

Pisałem już nie raz aby nie wierzyć w te wszystkie zapewnienia z for/sklepów że działa bez problemu.

Sprawdzić samemu i jak są problemy to zwrot tunera lub kupno takiej oferty w której kartka poleci w czytniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgłosiłem problem do twórców softu.Niestety ja mam kartę bezpośrednio w czytniku.

błąd przy włączeniu rh5300sv, trzeba wyłączyć z prądu wyjąć moduł, po włączeniu na nowo włożyć kartę 

 

jest jakieś rozwiązanie ??

Edytowane przez VIRUS254
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

taki sprzęt nie powinien być dopuszczony w ogóle do sprzedaży na rynku w Polsce skoro nie działa nie obsługuje prawidłowo polskich modułów to nie przyjemność tylko raczej udręka taki sprzęt na codzień Szkoda że ktoś nie napisze nie denerwujcie się tak przecież w ciągu dwóch trzech lat na pewno producent coś poprawi.Żenada producent po prostu tego nie sprawdził nikt nie wpadł na pomysł żeby przetestować tuner z modułami liczy się tylko kasa kasa kasa

 

 

iPhone | Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Działa mam NNK HD i dekoduje prawidłowo Najnowze Egami 7..2.6!! Na jakiej podstawie twierdzisz że jest problem?Przypomnę tylko że 99% z was leci na 1 sofcie jaki był wgrany zero aktualizacji z USB!!A z każdym nowym OE jest dużo istotnych poprawek producent po coś wydaje aktualizacje software....Ja   zalecam nie resetować z prądu jak już musisz to wyjmij moduł i po uruchomieniu dekodera dopiero go wkładaj.Problem taki występuje też w VU+ solo 4k( problem dla mnie to nie jest akurat problem)Pochodne tj Atemio też mają taką niedogodność.Bo dla mnie to nie problem tylko niedogodność.Jest za dużo cam i kart na rynku by wszystko idealnie chodziło. TO że po resecie prądu moduł nie wstaje z dekoderem przypomina mi to problem z VU+ DUO2 i dyskiem hdd w środku.Dysk mi nie wstawał prawidłowo.Dysk wrzuciłem na usb i co reset prądu jest widoczny.Obszedłem niedogodność z wsadzaniem do środka i brakiem montowania hdd przez system.Tu zalecam wyjmowanie modułu przed uruchomieniem ponownym dekodera.Zapewne jak w VU+ solo 4k jest to problem sterownika.VU+Solo4k od wejscia na rynek też ma problem z robieniem zapów na zapie masz czarne kreski na obrazie i producent nic z tym nie robi.Bo nie ma sensu skoro działa.A taka niedogodność? to dla mnie nie ma problemu.Wyjme moduł wsadzę działa. Są problemy które nie są do przejscia widocznie tu jest grubsza sprawa z tą niedogodnością.Ale pocieszę cię mam też moduł CI+ Polsatu i wskazana niedogodność też się pojawia. Na kilku dekoderach innych marek mam to samo.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok tylko niech producent dołączy ulotkę informacyjną że dany model w tym momencie nie obsługuje modułów TNK HD..... a moment ten trwa już ponad rok!

ps. dla mnie taka niedogodność to dyskwalifikacja sprzętu, zakładając że używam takiego CAM-a

to tak jak nie mógłbyś sterować tunera pilotem i powiedział wszystkim że to mała niedogodność bo przecież wszystko inne działa

 

iPhone | Tapatalk

Edytowane przez marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...