Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chodzi o programy HD to nie zauważyłem żeby były gorsze jakościowo niż na PHILIPSIE bez dysku (oprócz FoxLife HD ale to nie jest prawdziwe HD ino SD w lepszej jakości) A ja jeszcze powiem wam tak że programy SD oglądam przez kabel EURO, a HD przez HDMI i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam pytanie do fachowcow z tego forum , od wczoraj mam PEACE PVR HD 500G , pytanko ,czy przy podlaczonym tylko jednym kablu satelitarnym do dekodera ( 1 wejscie) , cos bedzie mi sie sciagalo w nocy, dekoder oczywiscie w trybie czuwania, bo tej nocy zauwazylem ze czerwona dioda pulsowala co 5 sekund ale nic sie na twardym dysku nie pojawilo rano ,w menu dekodera oczywiscie przestawilem konwerter na single --------help :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to zmyliła mnie ta "martwość" jak się wejdzie w HBO DIGITAL - zupełna cisza, brak zwiastunów.. :lol2:

A z tym że "masz zawsze aktualną ofertę" się nie zgodzę - nie raz bywało że akurat film który by mnie zainteresował nie był jeszcze ściągnięty, i jak na złość mijał dzień, dwa, trzy, ... ściągało się wszystko oprócz tego konkretnego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o wygląd to PACE HD rzecz gustu. powiem tylko tyle że jak miałem PHILIPSA HD w poprzednim cyrografie, to jak ktoś przyszedł do mnie to się pytał skąd ja takie stare radio wziąłem :lol2: Mnie z wyglądu ten PACE się podoba, nieduży i w ogóle... . A już nie miga lampka huraaa :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie Pace 500GB posiadam od paru dni i znalazlem kilka wad:

- brak polskich znakow w epg ć oraz ó y tego co mi sie udalo zauwazyc. Zamiast tych znakow wyswietlaja sie jakies znaczki dziwaczki

- epg w czasie odbierania programu i sprawdzenia pozycji na innym dlugo sie wczytuje lub wcale nie pokazuje,

 

No i wiecej wad nie widze. Jest bardzo prosty w obsludze, ladny i posiada ogromny dysk twardy co pozwoli na zapamietanie bardzo wielu pozycji. Jesli wady powyzsze usuna to bedzie calkiem niezlym sprzetem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie jakość to wszystko byłoby ok.

 

:brawo:

 

na jakość przyjdzie poczekać..pewnie jeszcze kilka miesięcy..

Kuriozalnie brzmi, ale jak niektórzy narzekają na wygląd to co innego napisać? I co masz na myśli pisząc 'poczekać jeszcze kilka miesięcy'? Soft pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...