Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zgadza się mam dekoder podłączony jednym kablem antenowym. Antenę mam z podwójnym konwerterem jednak mam dwa dekodery podłączone w domu. Niedługo planuje rozdzielenia tego na dwie anteny. Obadam powyższy link i zobaczymy czy coś to pomoże.
MENU>7>1>OK>B>P->P->V+ zmieniasz typ konwertera na pojedynczy i jest git...

...dekoder nadal będzie się aktywował, ale tym razem będzie ściągał filmy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak znalazłem tą wskazówkę pod linkiem co podałeś wyżej. Znaczy się on wtedy nie będzie pobierał materiałów z VOD ? Jak będę chciał nagrać jakiś kanał i zostawię dekoder w trybie czuwania to nie będzie problemu ? Wiem, że na jednym konwerterze można nagrywać tylko ten kanał co ma się ustawiony. Dajmy na to zaprogramuje nagrywanie kanału 24 i dekoder przełączę w stan czuwania na kanale 24 to on się włączy i będzie go nagrywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pobierał materiał z VOD, tylko teraz poprawnie, tzn nie przerwie po minucie.

Nie będzie problemu z nagrywaniem, nie musisz wyłączać na tym kanale z którego zaprogramowałeś nagranie, sam się zaktywuje na właściwym.

Zaktywuje nie znaczy, że poda sygnał na TV. Po prostu zgra materiał na dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl - nie potrzeba do tego specjalnej wiedzy czy filozofii. Może być tak jak mówisz z co najmniej z dwóch powodów

1. bo jest starszy i norma nie obowiązuje bo powstał wcześniej

2. zachowuje normę wyświetlając zegar (mieści się w przedziale poboru energii) - są takie tunery

 

kolega przedmówca mnie ubiegł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie u mnie w nocy tez mruga ta czerwona diodka i tez myslalem ze cos nie tak z dekoderem, ale akurat ktos sie o to pytal i po lekturze FAQ wychodzi ze "Tak. Nie ma innego wyjścia." musi mielic :) Rano jak wstalem juz dioda nie mrugala

Jak dlugo sciaga VOD i HBO DIGITAL ?

I jeszcze 1 :)

Sprzatajac pokoj po montazu zauwazylem ze mam 2 szare gumki chyba na wtyczki do konwertera ( byly w pudelku z konwerterem)

One sa termokurczliwe czy wystarczy odlaczyc kable, przeciagnac to zabezpieczenie gumowe i zakrecic wtyki od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozwinę pytanie - odpowiedzcie, bo chciałbym wiedzieć czy to tylko na moim egzemplarzu, czy na wszystkich ??

 

NIE WYSWIETLA SIE TYTUL BIEZACEJ AUDYCJI NA BELCE PRZY

PRZELACZANIU KANALOW - Na poprzednim dekoderze PHILIPS PVR dzialo sie to na

kilku kanalach, na obecnym PACE PVR 500gb - na sporej ilosci:

5. TVN (PACE, B.CZESTO)

6. TVN24 (PACE, CZESTO)

7. TVN7 (PACE, B.CZESTO)

12. TVN CNBC BIZNES

16. TVN WARSZAWA (PACE, B.CZESTO)

47. TCM (PACE, B.CZESTO)

59. UNIVERSAL CH. (OD ZAWSZE BRAK)

60. SCI-FI CH. (OD ZAWSZE BRAK)

78. DISCOVERY TRAV.& lIV (PACE, B.CZESTO)

81. RELIGIA.TV (PACE, B.CZESTO)

92. TVN STYLE (PACE, B.CZESTO)

96. ID DISCOVERY (CHYBA OD ZAWSZE)

97. CRIME & INVESTIGATION

100. EUROSPORT

102. EUROSPORT 2

105. TVN TURBO (PACE, B.CZESTO)

112. CARTOON NETWORK (PACE, B.CZESTO)

114. DISNEY CH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No NIE :!: myślałem że to całe VOD mi się już ściągło, a tu od południa znów dioda czerwona, zaczęła migać i tak miga do tej pory, dysk pracuje. Co on morze jeszcze ściągać (HBO Digital nie mam wykupione) cheba zacznę wyłączać go z sieci jak nie oglądam telewizji, a swoją drogą jak tak na okrągło pracuje to ile może mi ,,pożerać'' prądu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No NIE :!: myślałem że to całe VOD mi się już ściągło, a tu od południa znów dioda czerwona, zaczęła migać i tak miga do tej pory, dysk pracuje. Co on morze jeszcze ściągać (HBO Digital nie mam wykupione) cheba zacznę wyłączać go z sieci jak nie oglądam telewizji, a swoją drogą jak tak na okrągło pracuje to ile może mi ,,pożerać'' prądu :(

 

"Żre" jak plazma i to starej generacji więc rachunki przyjdą takie, że aż strach się bać. :lol: A tak na poważnie. W parę dni ściągnie ci całość lub przynajmniej większość Cyfra VOD i HBO Digital, a później będzie pobierał tylko w przypadku pojawienia się czegoś nowego. Nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dostawieniu zeza na Astrę ten szrot przestał mi nagrywac zaprogramowane nagrania. VOD chyba ściąga normalnie, reczne nagrywanie jest ok. Mam dwa konwertery single i w dekoderze ustawione na pojedynczy. Może ktoś spotkał sie z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , dostalem peace 500g pvr hd po przeluzeniu umowy. i tak pierwsze co mnie zaskoczylo to jest to ze na kanalch hd obraz jest jagby mniej kontrastowy i szczegolowy, przedtem mialem philipsa hd 6201 i obraz na kanalach hd byl wyraznie lepszy, druga sprawa jak ten dekoder jest wlaczony przez hdmi i na chwile wlacze na ktorys z kanalow z anteny dachowej i powracam po kilku sekundach z powrotem do odbioru satelity nie ma glosu, trzeba wyciagnac wtyczke z pradu tego dekodera i ponownie wlaczyc dekoder i znowu jest glos, mialem przez cala noc wlaczony ten dekoder nic z VOD sie nie sciaglo , dioda nic nie mrugala na czerwono. :? ogolnie ten sprzet to dziadostwo nie dziwne ze cyfra daje go za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemon-Chorzów - ja bym nie był taki pewny że dziadostwo. Może poprostu trafileś na jakiś lipny egzemplarz.

Ja jak w BOKu cyfry mówiłem że chce wymienić PHILIPSA PVR 250gb na PACE PVR 500gb, gość powiedział mi że narazie niestety ale te nowe dekodery są zarezerwowane dla nowych abonentów, nie dla obecnych. Wkurzyło mnie to, zadzwoniłem do dystrybutora w moim mieście - pytam czy mają PACE i czy mi wymienią? Oczywiście, bez problemu!.

Wymieniłem, i ja np zauważyłem że jest lepszy dźwięk porównując PACE do poprzedniego PHILIPSa. Więc może ten PACE nie jest taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałes całą noc włączony dekoder i do tego masz zwykly, pojedynczy konwerter to wcale sie nie dziwię że nic Ci się nie ściągneło

 

 

A tak przy okazji, przed chwilą zaprogramowałem nagranie i to bydle prawidlowo wszystko nagrało. Szkoda że wczoraj wyjatkowo nie nagrał mi wojny polsko-ruskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...