Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pace HD jest zdecydowanie cichy.

Co najważniejsze, po wgraniu softu 128 współpraca z plazmą Panasonic'a znacznie sie polepszyła.

Zaplanowałem na dzisiaj nagranie i w międzyczasie dwukrotnie włączyłem i wyłączyłem dekoder - no i nic się nie nagrało!

Teraz próbnie zapłanowałem nagrania na dzisiaj w nocy i na jutro wieczorem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha na maksa ... chcialem dzisiaj nagrac Janosika na HBO (140 min.) i co ? w polowie nagrania dekoder odmowil poslugi ... sam sie wylaczyl i wlaczyl .... zamiast Janosika w calosci mam nagrane 71 minut ..... beznadzieja ... ten dekoder do niczego sie nie nadaje ... nigdy ale to nigdy nie bedziesz mial pewnosci ze cos ci sie nagra ... kompletny [beep] ... trzeba zaczac zglaszac reklamacje (wszyscy musimy sie zebrac) - cyfra musi zaczac oddawac kase za dzierzawe tego pseudo sprzetu ... nie moze tak byc ze biora kase za cos - co kompletnie nie spelnia zapisow umowy - TEN DEKODER NIE NAGRYWA TAK JAK KLIENT POTRZEBUJE !!! nie spelnia podstawowych wymogow !!!! dopoki nie dopracuja softu w 100 % nie mozemy za to cos placic .. UOKiK bedzie po naszej stronie. musza tylko zaczac falowo wplywac reklamacje od wszystkich. poza tym dlaczego niby mamy byc krolikami doswiadczalnymi i za to placic ? 3. kolejny soft i mnostwo bledow - mogli najpierw sobie to sami przetestowac - a dopiero pozniej sprawdzony produkt wprowadzac do obiegu ... dlaczego mamy placic za ich nieodpowiedzialnosc ? czy czyta to jakis prawnik i czy moglby sie do tego odniesc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha na maksa ... chcialem dzisiaj nagrac Janosika na HBO (140 min.) i co ? w polowie nagrania dekoder odmowil poslugi ... sam sie wylaczyl i wlaczyl .... zamiast Janosika w calosci mam nagrane 71 minut .....

 

Może dekoder się poznał na filmie. :lol2: Ja 30 minut nie byłem wstanie obejrzeć taki [beep]( czekałem może zacznie się coś dziać). U mnie nagrywa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to cudo od miesiąca i muszę powiedzieć, że nie taki diabeł straszny... Na razie chodzi mi na SD 29 cali i jest OK. Jakość obrazu na pewno nie gordza niż z PCCE SD. Wszystkie funkcje ok. Pilot świetnie obsługuje równieżś funkcje pilota. Mam jednak kilka pytań, może ktoś mi rozwieje wątpliwości.

1. Podczas oglądania RTL (Robercika oczywiście) nie znika panel info. Pojawia się info "nieobsługiwany system kodowania". Jest sposób żeby info zniknęło?

 

 

Zaprogramuj nagranie i po jakiś 3 minutach zacznij odtwarzać. Bez info "nieobsługiwany system kodowania". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia czasu nagrania przed oraz po, powinien wynosić 0 ponieważ w przypadku prób zaprogramowania nagrywania np dwóch audycji, jedna po drugiej na tym samym kanale ta druga sie nie nagra. Wówczas dekoder stwierdzi ze nagrania nakładają sie na siebie mimo ze nie będą sie nakładać).

Ja mam ustawione w obu przypadkach 0 i praktycznie zawsze nagrywa mi się to co zaprogramuje.

Oczywiście każdy ustawia wedle własnego uznania - dobrze ze jest możliwość.

Według mnie takie ustawienie jest najbardziej optymalne podobnie jak RĘCZNE zarządzanie dyskiem.

Mam kontrolę nad jego zawartością. Samo nic mi się nie usunie a jak dysk jest "napchany", sam decyduje co skasować.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 55ad ma rację. O ile na kanałach Canal+ czy HBO ustawianie nagrania co do minuty ma sens to w najpopularniejszych stacjach w rodzaju TVN czy TVP jest bardzo duża szansa, że program zacznie się wcześniej lub później niż w EPG, Z doświadczenia wiem, że lepiej dodać po 5 minut do rozpoczęcia i zakończenia nagrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam sie do grona niezadowolonych :P u mnie na zwykłym kineskopowym tv samsunga obraz mruga, dźwięk jest cały czas, a obraz znika raz po raz, kabelek euro wymieniałem i nadal to samo, soft najnowszy.

Poza tym problem z nagrywaniem : cały program/film to jeszcze nagra, ale jak chce fragment nagrac to lipa, nic nie zapisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trzeba zaczac zglaszac reklamacje (wszyscy musimy sie zebrac) - cyfra musi zaczac oddawac kase za dzierzawe tego pseudo sprzetu ... nie moze tak byc ze biora kase za cos - co kompletnie nie spelnia zapisow umowy - TEN DEKODER NIE NAGRYWA TAK JAK KLIENT POTRZEBUJE !!! nie spelnia podstawowych wymogow !!!!

A ja nie mam zamiaru niczego reklamować !!! U mnie działa dobrze praktycznie od początku tj. od aktualizacji do 126 (jakies dwa, trzy dni po uruchomieniu). Tylko pilot wkurzal przy plazmie panasa (moj sposob byl taki, ze jak potrzebowalem wiecej klikac pilotem np. w moje nagrania, to zmniejszalem kontrast w tv). Teraz po aktualizacji do 128 jest praktycznie perfekcyjnie z tym pilotem :) Swoją drogą, okazalo sie, ze to wina oprogramowania dekodera, a nie jak uparcie twierdzila cyfra, ze to wina telewizorow, a dekoder jest w porzadku :) Podsumowujac, na dzien dzisiejszy Pace PVR oceniam na 9/10 :> :brawo::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Twarda jest, to jakiś plastikopodobny wytwór. Możliwe, że jest to "wygłuszator", ale jest to twarda płyta przytwierdzona na stałe. Ani to drga, ani rusza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...