Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wczoraj update z softu 143 do 147, by mieć kanały HD dobrze poukładane i mam do Was pytanie. Mianowicie, jakie problemy stwarza soft 147? Ja, poza irytującym świeceniem niebieskiej diody podczas normalnej pracy dekodera (w standby jest czerwona), większych problemów nie zauważyłem (nagrywa się OK). Byłbym wdzięczny za listę problemów, to sprawdziłbym, czy i u mnie one występują, czy można w miarę polegać na nim.

 

Pytanie mam też odnośnie znaczków przy programach z Canal+ na życzenie. Wcześniej ich nie było. Co one oznaczają?

Zdjęcie 1, Zdjęcie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie na Canal+ 3D test brak uprawnień? Swoją drogą, był już C+ 3D, a teraz dodali test?

 

 

Czy ktos się orientuje czy za ten kanał bedzie dodatkowa opłata, bo wciąż go nie mam?

 

Nikt nie ma tego kanału, nie tylko Ty. Miejsce 25 na liście kanałów z napisem Canal+ 3D to puki co taka ozdoba bo kanału to to puki co nie przypomina. Kiedyś tam dali jakiś mecz oraz "SAW 3D" i jak narazie to tyle jeśli chodzi o repertuar tego "kanału". Poza tym każdy te dwie pozycje programowe miał (na tym kanale) podzielone na ekranie (2 te same obrazy po lewej i prawej stronie ekranu. U mnie zauważyłem pojawił sie nie tylko napis test ale jeszcze brak uprawnień do odbioru tego kanału :shock:

Właściwie to jak dla mnie może tam pisać co chce - i tak nie ma tam nic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Canal+ 3D działa jako pasmo programowe z jedną premierą w 3D w miesiącu. Obecnie Canal+ Cyfrowy wystąpił do KRRiT o koncesję. Po jej uzyskaniu pasmo programowe zostanie przekształcone w oddzielny kilkugodzinny kanał w 3D. Dopóki wszystkie formalności nie zostaną dopełnione i nie będzie koncesji to będzie napisane "test".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczają ile razy możesz jeszcze odtworzyć ściągnięty na dysk materiał. Kiedyś było do woli, teraz max. 3 razy.

 

Dzięki za wyjaśnienie.

 

@roberto369 poczytaj pare stron wstecz było troche piasne o sofcie 147

 

Próbowałem, ale nie dość, że trzeba się przebić przez mnóstwo wypowiedzi nie na temat, to w dodatku potem człowiek zaczyna się gubić, czy chodzi o soft 147 czy nieszczęsny 146.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma. Wcześniej też nie było. Napisałem do działu technicznego i odpisali, że nic im nie wiadomo o dołączeniu wersji oryginalnej. Dziwne to, bo zawsze się chwalono, że Canal+ ma możliwość wyboru wersji z lektorem lub oryginalnej z napisami w przypadku filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...