Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam z tym Polsatem HD ale nie wiedziałem że w stolycy macie takie rarytasy. Co do ostatniej aktualizacji z podziwem śledzę wasze posty i nie mam pojęcia czy ja jestem takim szczęściarzem czy co jest nie tak, ale ja osobiście jestem w posiadaniu 3 sztuk Pace PVR i wszystkie po aktualizacji działają normalnie, w menu 5 normalnie mam 3 pozycje czyli 1.Lista Programów, 2.Wyszukiwanie Programów Satelitarnych, 3.Wyszukiwanie Programów Naziemnych. Tuner działa tak samo drętwo jak na poprzednich wersjach oprogramowania i nie występują żadne problemy z odbiorem programów jak satelitarnych tak i naziemnych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam dekoder pace hd pvr 500gb konwenter Maximum Monoblock Twin antene 80cm. Podłączam dekoder kablami do wejscia sat 1 i 2, kabel hdmi lub euro. Włączam dekoder wyświetla się na tv czarny ekran, a na dekoderze niema nic, ani godziny ani programu. Dekoder nie reaguje na zadne przyciski wciskane na pilocie, niechce się wyłączyć. Natomiat kiedy odlączam antene, obydwa kable z wejsc 1 i 2 i ponownie włączam dekoder pojawia się program na dekoderze i moge wejsc do menu. Międzyczasie na włączonym dekoderze podpinam antene obydwoma kablami i obraz się pojawia. Wszystko chodzi kanaly z astry i z hotbirda, także hd i mogę nagrywać. Ale jeśli wyłączam dekoder i zostawiam podłaczoną antene satelitarną problem się znowu pojawia przy kolejnym uruchomieniu dekodera. Dekoder już raz wymieniałem w centrum problem nie ustąpił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zrób taki manewr: Włącz dekoder pilotem przy podłączonej antenie, gdy zgaśnie dioda, po ok 30 sek naciśnij na pilocie OK, odczekaj 3 minuty i naciśnij OK i potem po około 15 sek znowu OK :D Powinni pomóc 8) Gdyby po pierwszym naciśnieciu OK czerwona dioda zaczełaby migać poczekaj aż dekoder sam się włączy po kilku minutach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zrób tak, włącz dekoder bez anteny, nastepnie podłącz antenę, wejdź w menu i zrób wyszukiwanie kanałow (MENU, 5, wyszukiwanie kanałów satelitarnych), jak zatwierdzisz nową listę, wejdź jeszcze raz w MENU i zrób aktualizację oprogramowania ( MENU, 8 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze... wychodzi na to, że będę musiał się pożegnać przez PACE'a z moją konfiguracją 19.2E + zez na 13E + zez na 28.5E na antenie 95-85cm.... kiedyś było wszystko ok. Teraz coraz częściej występuje efekt slow-motion na PACE z 13E jako zez... jakość obrazu też jakby gorsza... kilka dni miałem centralnie ustawiona antenę na 13E i slow-motion nie było... dzisiaj ponownie podłączyłem 13E jako zeza (ten sam konwerter) i obraz się zacina na PACE mimo, że pasek sygnału na opticumie pokazuje 90% mocy i 80% jakości (opticum chodzi jak należy). na HB ustawionym centralnie jakość była o 1-2% większa. kiedyś pace chodził dobrze na zezie, teraz się tnie. niewiarygodne, że na tak dużej antenie 1% robi mu różnicę nagle. szkoda będzie 28.5E i kanałów muzycznych. raczej chyba nie będę się bawił w antenę 115 cm w bloku. wymieniać PACE'a znowu ? ktoś ma doświadczenia z tym dekoderem i jakością HB z zeza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęła północ a od ponad pół dnia wciąż nie ma możliwości ściągnięcia programu TV (cały czas pojawia się napis o problemach technicznych). Podczas próby wyszukania najnowszego softu informacja jest podobna. Nie wiem czy to kolejny objaw totalnego zwa_le_nia się PACE po upgradzie do genialnej, diodowo-dyskotekowej wersji 146 dla młodzieży. Jeśli tak to gratuluję programistom Cyfry+ sabotażu i rozwalanie tunera DVB-t oraz dostępu do programu TV. Jeśli nie to gratuluję szybkiego naprawienia kolejnego istotnego problemu. W końcu przecież nikt z dostępu do programu TV nie korzysta, prawda? A jeden, dwóch czy 100 klientów płacących 165 miesięcznie z podobnymi kłopotami to dla was sprawa nieistotna, czyż nie? Może według was trzeba wam płacić za to, że w ogóle jesteście? Ale jak sobie chcecie. Dzięki waszym usilnym staraniom Cyfro+ coraz bardziej dojrzewam do decyzji o zrobieniu wam wraz z grudniowym końcem umowy definitywnego papa. Jak widać na wasze własne życzenie. Za długo żyję na tym świecie, żeby dawać się dłużej robić na każdym kroku w ....... nazwijmy to dyplomatycznie bambuko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotus chciałbym aby tak było. Problem zaobserwowałem niedługo po południu, kiedy za oknem świeciło piękne słońce i było gorąco. Teraz też od wielu godzin jest totalny spokój ale u mnie poprawy żadnej nie ma. Jestem człowiekiem może faktycznie dość porywczym ale ze względu na wiek uważam się również za rozsądnego i w dobrze argumentowanej dyskusji wiele jestem w stanie zrozumieć. Niestety od początku przygody z C+ oni generalnie nic nie mogą a wszelkie kłopoty bardziej lub mniej dyplomatycznie zrzucają na mnie mówiąc, że to wina wadliwego dekodera, który obecnie użytkuję (za każdym razem tak jest bo to nie nie pierwszy dekoder HD jaki od nich mam). Nie tak chyba powinna się zachowywać firma interesujące się klientami, którzy ich utrzymują. W końcu nie wszyscy płacą im najwyższą stawkę. To może nie do końca dobry i uczciwy argument, bowiem każdy klient powinien być dla nich istotny. To właśnie najbardziej mnie drażni bowiem dział techniczny zawsze (tłumacząc na język zrozumiały dla przeciętnego użytkownika) mówi, że jeśli ze swym kłopotem jesteś w mniejszości to nie możesz na nich liczyć bo jesteś dla nich nieistotnym marginesem. To naprawdę ciekawa polityka firmy. Strategia rodem wyciągnięta z komunizmu. Co ja gadam, nawet wtedy bywało lepiej i człowiek był bardzie rozumiany i poważany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nikt nic na to nie poradzi, że C+ ma bardzo wadliwy sprzęt i soft na poziomie buraka cukrowego... ich polityka również. u mnie aktualnie ściąga program poprawnie. pamiętam, że może ze 3 razy w ciągu roku coś takiego mi się pojawiło jak tobie teraz. poczekaj cierpliwie do jutra, pewnie minie. jeśli nie to kolejny bubel na wysypisko. z tego dekodera ludzi już nie będzie tak samo jak i softu. trzeba się pogodzić i cierpliwie zbierać na swój prywatny dekoder za około 2.000 pln... niestety... każdy kolejny egzemplarz PACE'a jest wadliwy w jakimś zakresie albo od razu albo po jakimś czasie... powinni oddawać haracz za niego jako towar niespełniający warunków umowy. zresztą to jest dekoder PSEUDO HD bo jak inaczej nazwać smużenie tła i widoczne piksele na kanałach HD nie mówiąc o tragedii jakości obrazu w SD. ostatnio porównywałem obraz z nboxem i tam nie ma pikseli na kanałach SD (powiedzmy TVN SD). a tutaj są widoczne gołym okiem na kanałach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... bo nie spełnia i trza by nam było się skrzyknąć i sypnąć pozew zbiorowy przeciwko takim praktykom, a przynajmniej zgłosić oficjalnie sprawę do UOKiK, bo przecież dotyczy to wszystkich nieszczęśników korzystających ze sprzętu C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, zwłaszcza, że przez zaniechanie i inne problemy zapomniałem w odpowiednim momencie zaprotestować przeciw bezprawnemu podniesieniu ceny abonamentu przez C+. Gdybym zawczasu o tym pamiętał zerwał bym umowę albo wywalczył jakiś profity. ( Co to w ogóle za dziki kraj żeby trzeba było miesiąc przed czasem domyśleć się, że C+ podniesie ceny i wymówić im umowę). A tak bez słowa wyjaśnień podnieśli cenę o 10 złotych i każą płacić więcej strasząc odsetkami karnymi choć w umowie mam cenę niższą. Dlaczego abonenci według polskiego prawa są na dzień dobry na straconej pozycji wielkiej przeciw korporacji? A odnośnie sprawy jest godzina druga w nocy a u mnie program TV ciągle nie działa więc oficjalnie uważam, że to kolejny objaw padactwa beznadziejnego PACE HD po zmianie softu. Chyba więc przyjdzie wymienić kolejne urządzenie. Nowe pewnie będzie dużo lepsze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Dzisiaj rano też próbowałem na kanale 1 potem 3 oraz dla pewności paru innych ale wygląda na to, że padnięcie możliwości pobierania programu TV to drugi po zniknięciu tunera DVB-t z objawów z[beep]a się gó..... go dekodera PACE PVR HD po zmianie na super diodowy soft numer 146. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że jestem jedynym w całej Polsce przypadkiem jak sugerował dział techniczny. Co się dziwić, jaka platforma cyfrowa taki dekoder, taki software i taka pomoc techniczna. Kocham C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...