Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zibi03 Jeżeli masz wykupione kanały HD to oczywiście że jest sens wynająć dekoder, tylko dekoder HD zdekoduje kanały HD, kanały będą wyglądały super, zobaczysz że jak przełączysz z powrotem na SD to będziesz myślał że ci się telewizor psuje :lol2: Przy telewizorze 32 cale moim zdaniem nie ma różnicy w obrazie między Ful HD a HD Ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG na niektórych TVN-ach rzeczywiście nie ma lub bardzo wolno wczytuje. Ale możesz sam ustawić nagranie tak jak się kiedyś robiło w magnetowidach :) Wszystko jest w instrukcji obsługi, strona 29. Tutaj masz instrukcję (mam nadzieję, że wolno wklejać) :

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... -20100.pdf

W skrócie:

- Przycisk B (Moje nagrania)

- Przycisk B (Planowanie)

- Przycisk Nagrywania (Nagraj Nowe)

Dalej to się chyba domyślisz. Zresztą w większości przypadków wszystko jest opisane na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam 2 pytania, mianowicie:

1. Dekoder mam podłączony przez jeden koncentryk (konwerter twin), gdyż drugi będzie szedł na drugi tuner. Jaki mam wybrać typ konwertera w menu? Rozumiem, że pojedynczy?

2. W menu dekodera punkt - parametry telewizora - sygnał wizyjny wybrać RGB czy PAL?

Dodam, że PACE jest podłączony do telewizora poprzez kabel HDMI.

 

Z góry dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
2. W menu dekodera punkt - parametry telewizora - sygnał wizyjny wybrać RGB czy PAL?

Dodam, że PACE jest podłączony do telewizora poprzez kabel HDMI.

Typ telewizora ustawiasz na HD 1080i i wtedy sygnał wizyjny nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Dziekuję za pomoc.

Typ telewizora mam ustawiony na 720p, ponieważ jest to 32' HD Ready. Rozumiem, że dobrze?

Teoretycznie lepiej mieć ustawione 1080i, bo to nie dekoder, a telewizor będzie skalował obraz (więc będziesz miał trochę lepszą jakość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stwierdzisz że twój pvr jest uszkodzony to dystrybutor musi go wymienić na dowolny pvr.Jeżeli ma tylko pace i odmówi wymiany,możesz złożyć na niego skargę.Pamiętaj też że dystrybutor nie może decydować o tym że twój tuner jest sprawny na podstawie tego że u niego na miejscu wszystko działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...