Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie blokujesz kanału tylko robisz liste ulubionych i zaznaczasz krzyzykiem .Jeżeli Kanał 102 nie zaznaczysz krzyżykiem to przeskoczy z kanału 101 na 103.Tylko musi byc zaznaczona lista ulubionych.(Na pilocie jest znak X musi on być aktywny to znaczy po wybraniu listy należy go przycisnąc Pod kazdym kanałem z listy ulubionych jest znak x .Nie zaznaczony będzie omijał dany kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z Pacem nie mialem wiekszych problemow do momentu az zauwazylem ze... nie nagrywa mi wszystkich zaprogramowanych pozycji cyklicznych. Dzis nie nagral mi gwiezdnych wrot, kilka dni temu byla podobna sytuacja. Co ciekawe po wejsciu w zaplanowane nagrania mialem pozycje planowana do nagrania poniedzialkowa mimo ze to juz sie wczoraj nagralo. Poza tym zauwazylem ze opisy programow cyklicznych w zakladce moje nagrania maja czesto po nagraniu kolejnego odcinka serialu niepoprawny opis ale po uruchomieniu filmu i kliknieciu "pilot" opis i numer odcinka poprawny. Wprawdzie nie jestem az takim maniakiem, zeby wyrzucac ten sprzet za okno ale troche poprawek w oprogramowaniu przydaloby sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymałem to cudo. Mam kilka pytań:

1- Jaki jest aktualny soft?

2- Ile czasu potrzebuje od pierwszego uruchomienia na pobranie całego VOD?

3- Czy w czasie pobierania lepiej jest zostawić dekoder włączonym czy na uśpieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak u was działają napisy na Canal+, Canal+ Film i Ale kino na dekoderze Pace PVR HD? U mnie te napisy spóźniają się 1-1,5 sekundy, często kolejne napisy nie pojawiają sie w ogóle. Co ciekawe problem ten nie dotyczy Canal+ Film HD - tam jest wszystko ok. Wczesniej miałem Pioniera 1630 i tam nie było tego problemu, więc może wina leży po stronie Pace? Problem ten jest poruszany na forum Canal+:

 

http://proba.canalplus.pl/main.php?forum/topic/1-4881

 

ale administrator (rozumiem, że pracownik Canal+) cały czas twierdzi, że wszystko jest w porządku. Gdy napisałem w tej sprawie maila do Cyfry, też dostałem odpowiedź, że wszystko jest w porządku.

Jak to wygląda u was na Pace PVR, a jak na innych dekoderach? Dla mnie jest to bardzo denerwujące, praktycznie uniemożliwia oglądanie filmu z napisami na tych kanłach.

 

Czyżby tylko mnie dotyczył ten problem? Nikt tego u siebie nie zauwżył, czy może wszyscy kontemplują TVP HD? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam pace HD PVR 500GB , pare pytanek - czy mozna nagrywac cos ponizej minuty u mnie sie nieda , migajaca czerwona dioda w stanie standby co oznacza , w jakich godzinach sie laduje vod , w nocy raczej wylaczam z pradu tuner .(soft najnowszy dzisiaj sie sciagnoł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tuner jest w stanie stand-by to VOD ładuje się w najprzeróżniejszych porach i nie ma na to żadnej reguły ani ustalonych godzin, przynajmniej ja żadnej prawidłowości nie zauważyłem. Czasami, np. w nocy nie pobiera nic a innej nocy ściąga kilka razy. :smile: A mógłby ściągać non-stop bo VOD cały czas ma jakieś braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...