Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawdę ten tuner DVB-T w PEACE jest taki tępy czy jest jakiś magiczny sposób by oglądać cyfrowa telewizję naziemną poza granicami Polski na tym dekoderze????

 

Ten dekoder wyszuka tylko te programy, które operator (C+ w Polsce) dodał do listy programów DVBT. A dodał tylko pakiet 7 programów polskich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.OK TV z Pace 500 przez hdmi (tak jak teraz mam z Pace250),nagrywarka z TV przez drugie hdmi,to nie budzi moich wątpliwości.Nie wiem tylko czy mogę podłączyć nagywarkę z Pace 500 Za pomocą kabla euro.Innej możliwości chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę ten tuner DVB-T w PEACE jest taki tępy czy jest jakiś magiczny sposób by oglądać cyfrowa telewizję naziemną poza granicami Polski na tym dekoderze????

 

Ten dekoder wyszuka tylko te programy, które operator (C+ w Polsce) dodał do listy programów DVBT. A dodał tylko pakiet 7 programów polskich :twisted:

 

 

Tak tez mi sie wydawalo ze dekoder nie skanuje calego zakresu czestotliwosci i kanalow tylko te, ktore mu na sztywno cyrfa zaprogramowala. W IRL pierwszy miltiplekser jest na kanale 54 i na chwile obecna jest 10 kanalow (5TV i radia). Mam nadzieje ze jakis soft edukacyjny wyjdzie z mozliwoscia skanowania pasma czestotliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wyobrazcie sobie ze dzisiaj ten wspanialy PEJ[beep] kompletnie wymazal mi caly dysk z danymi ... kompletne zero zostalo. wczoraj wszystko oki - z 10 filmow na dysku nieobejrzanych ... a dzisiaj odpalam i kicha ... wszystko poszlo sie je..ac... i co teraz ? mam odpuscic te zawartosc dysku ? przeciez nie po to place za dzierzawe tego syfu zeby znowu wszystko stracic ... to jest dekoder z dyskiem ? to jest kompletne [beep]o nie dekoder ... nie znacie dnia ani godziny kiedy u was wszystko sie usunie samoczynnie ... niezly szajs ... co teraz mam robic ? reklamowac po raz kolejny ? tyle dobrych filmow poszlo sie jechac ... DNO ... ten sprzet powinien byc zakazany ... fajna zabawka do czasu ... pozniej juz nic sobie nie obejrzysz z dysku ... pokazuje teraz info - zajetosc dysku 0% .... da sie to odzyskac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tam się sprawdza bardzo dobrze. EPG mogłoby działać szybciej i pewniej i to główna jego wada ale innych problemów nie widzę. Widocznie trafiłes na jakiś felerny egzemplarz/serię. Może by tak po numerach seryjnych poszperać - może jest jakaś prawidłowość bo jedni mają mega problemy a u innych jak u mnie nic sie nie dzieje od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z obrazem przez hdmi. zrobił sie jakiś zoom obrazu i nie moge go zlikwidować. obraz jest bardzo powiększony na tyle że grafika z nawą kanału i informacjami jest widoczna tylko w połowie. mieliście kiedyś taki problem? proszę o pomoc

To pewnie chodzi Ci o zmianę formatu obrazu. Służy do tego przycisk "HD" w dolnym prawym rogu pilota pace'a. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tym pace 500gb zresetować do ustawień fabrycznych ?

chciałem ponownie wyszukać listy kanałów bo mam ciemno na tvp historia z astry

i już wyczerpałem wszystkie możliwości ( inne kanały z astry chodzą , a te polskie z astry w tym historia są ciemne od 2 tygodni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

mam problem z obrazem przez hdmi. zrobił sie jakiś zoom obrazu i nie moge go zlikwidować. obraz jest bardzo powiększony na tyle że grafika z nawą kanału i informacjami jest widoczna tylko w połowie. mieliście kiedyś taki problem? proszę o pomoc

To pewnie chodzi Ci o zmianę formatu obrazu. Służy do tego przycisk "HD" w dolnym prawym rogu pilota pace'a. Pozdrawiam.

U mnie przycisk HD nie działa gdy w menu telewizora ustawi się - typ telewizora HD , jeżeli się ustawi - typ telewizora na SD to wówczas przycisk HD działa zgodnie z jego funkcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tym pace 500gb zresetować do ustawień fabrycznych ?

chciałem ponownie wyszukać listy kanałów bo mam ciemno na tvp historia z astry

i już wyczerpałem wszystkie możliwości ( inne kanały z astry chodzą , a te polskie z astry w tym historia są ciemne od 2 tygodni)

 

Niestety kanałów TVP na razie nie odbierzesz, chyba że Cyfra uaktualni listę kanałów. Ponieważ TVP zmieniła parametry nadawania swoich stacji, a tuner nie skanuje pasma satelitarnego, więc trzeba czekać na aktualizację parametrów przez operatora w tym wypadku Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra może za pół roku zauważy zamianę parametrów. Od listopada piszę do nich prośby o dołączenie do listy kanałów na Astrze kanałów z paczki ARD i tylko dziękują za zgłaszane uwagi i nic z tym nie robią. Chodzi o kanały Eins Festival, Eins Extra, Eins Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...