Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja was nie rozumiem. Narzekacie, że wasze tunery źle działają, zamiast wziąć go pod pachę i pójść do punktu Cyfry i wymienić. Po co się męczyć???

 

juz raz wymienialem, stracilem oczywiscie nieobejrzana zawartosc dysku, nie po to mam super turbo ultra nowoczesny "sprzet" z comiesiecznym haraczem zeby nie moc korzystac z jego PODSTAWOWYCH funkcji... moze dla ciebie blue voyager to nie jest problem co chwila bawic sie w kotka i myszke i biegac do salonow C+ zeby za kazdym razem tracic filmy z twardego dysku. zreszta probuje cos wyjasnic najpierw - dla ciebie jedyna rada - pojsc wymienic - a masz pojecie na ile wplywa dany soft ? dlatego probuje dowiedziec sie od pozostalych uzytkownikow czy im tez sie dekoder sam restartuje. ludze sie, ze moze kolejna wersja softu cos zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu na sharpie podłączonym przez HDMI nie wystepuje w tej wersji softu problem z brakiem obrazu podczas przełączenia na telewizję naziemną czy włączenia w odwrotnej kolejnosci odbiorników niż pierwsze tv potem dekoder;) teraz ten problem zniknął co prawda obraz troszke dłużej wchodzi ale jest git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już raz na ten temat

używam pace od stycznia i nigdy nie miałem z nim problemów i dziwiłem się tym którzy pisali o restartach

po ostatniej zmianie oprogramowania też od czasu do czasu się restartuje, próbowałem ustalić kiedy tzn w jakich sytuacjach, ale nie znalazłem zależności.

Wcześniej był opisywany problem kodu E008. Nigdy go nie miałem, ale pojawił się właśnie w dniu wymiany softu. Nic nie mogłem zrobić jedynie restart i dopiero wtedy na ekranie pojawiła się informacja o nowym sofcie. Pobrał i zaczęły się problemy

Także nie piszcie że o restartach piszą fanatycy innych platform ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy,,, jak komuś sie nagminnie resetuje, wiesza cuduje to niech do wymieni, Serwis dekoderów cyfry jest tak skonstruowany że już prościej nie może być, przychodzisz i bierzesz drugi bez zbędnego gadania, a ludziom dalej źle. Wymieńcie sobie turbo dekoder w n. ciekawe czy od ręki wam wymienia :P i z nagraniami na dysku też się nie patyczkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mi kanały HD nie odbierają podczas złych warunków atmosferycznych lub wczoraj na TVP SPORT miałem problem z obrazem zniknał na jakiś czas,pózniej sie właczył,ale tak,że nie dało sie oglądać(zacinał sie bardzo) a po 15 min wszystko było ok.To może być wina dekodera czy raczej anteny? (średnica 60 cm)

I jeszcze drugie pytanie,jestem początkujący wiec nie wiem.Jak mam konwenter pojedynczy to moge oglądac jednocześnie jeden kanał a drugi nagrywać czy takie coś jest tylko możliwe przy konwenterze TWIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy Rejter i Lemon-Chorzów ja również po przesiadce z philipsa na pace pvr 500g zauważyłem wyraźny spadek jakości programów HD, zwłaszcza widze to na eurosporcie hd i canale+sport hd, ale nie tylko. Oglądam na LCD JVC 37" i widze to tak: kanały SD są u mnie teraz w lepszej jakości, ale HD w gorszej. Odczuwam jak gdyby spłaszczenie jakości między tymi dwoma formatami. Piszcie prosze zwłaszcza Ci co maja porównanie między tymi dwoma dekoderami, bo troche mnie to wkurza, nie wiem czy jest mozliwa poprawa jakości przy zmianie np softu, czy trzeba raczej mysleć o jakimś innym dekoderze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% wina anteny. Jak masz konwerter pojedynczy to możesz oglądać tylko niektóre programy, które nadają z tą samą polaryzacją co nagrywany program. Jak chcesz oglądać wszystkie to musisz mieć TWINA

A nie czasem programy z tego samego transpondera?

Na szczęście nie. Jak chcesz to sobie ściągnij wykaz kanałów które można oglądać nagrywając jakiś kanał na pojedynczym konwerterze

http://rapidshare.com/files/388387166/cyfra_kana__y.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodera? Jak na noc to zmień pokój w którym śpisz najlepiej. Ale znam osoby, którym ten hałas w śnie nie przeszkadza :) Chociaż jakby tak pomyśleć ciekawe czy jakiś efekt dałoby obłożenie jakimiś matami wyciszającymi dekodera ;) Ale to tylko moje teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy Rejter i Lemon-Chorzów ja również po przesiadce z philipsa na pace pvr 500g zauważyłem wyraźny spadek jakości programów HD, zwłaszcza widze to na eurosporcie hd i canale+sport hd, ale nie tylko. Oglądam na LCD JVC 37" i widze to tak: kanały SD są u mnie teraz w lepszej jakości, ale HD w gorszej. Odczuwam jak gdyby spłaszczenie jakości między tymi dwoma formatami. Piszcie prosze zwłaszcza Ci co maja porównanie między tymi dwoma dekoderami, bo troche mnie to wkurza, nie wiem czy jest mozliwa poprawa jakości przy zmianie np softu, czy trzeba raczej mysleć o jakimś innym dekoderze. Pozdrawiam.

czesc, MARFI------ mam samsunga 46m 86bd lcd, dokladnie mam tak samo jak ty, polepszyly sie kanaly sd ale hd :/ stracily na jakosci ,przedtem mialem philipsa 6201 hd i kanaly hd wypalaly oczy , teraz sa jakies przymulone , siamano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...