Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a zmieniłeś typ konwertera na POJEDYNCZY? To najczęstszy problem, kiedy jest podłączony jeden kabel antenowy.

 

widze, ze masz mnie za kompletnego laika, zreszta sam tez takim chyba jestes ... mam nawet quada i mam ustawione twin, dla mnie to podstawa uzytkowania tego dekodera to w pelni niezalezne ogladanie i nagrywanie kanalow ... zreszta mam w opisie moja konfiguracje wiec nie mow, ze nie wiedziales. stwierdzenie, ze dekoder restartuje sie sam poprzez ustawienie w menu na twin tez jest nie na miejscu ...

 

poki co czekamy i analizujemy nowy soft, moze nie bedzie sie wieszal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no soft juz mam 129. analizuje i czekam. nie mam ochoty po raz kolejny wymieniac pejsa na innego bo strace cala zawartosc twardego dysku i duzo nieobejrzanych filmow ... z drugiej strony tak nie powinno byc ze cyfra zabierze mi moja zawartosc twardego dysku i wymieni na nowy czysciutki dysk ... nie za to place im kase co miesiac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor masz racje od 1500 wzwyż .Jak komu nie pasuje to niech sobie kupi indywidualnie tuner a nie narzekaJak uda się go od Cyfry wziązc za darmo a nie z dzierżawą to dekoder super.Wszyscy chwalą dekoder N-ki poza paroma bajerami które do niczego nie są potrzebne dekoder według mnie gorszy ,ciągle się zawiesza a z cyfry jeszcze mi się ani razu nie zawiesił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby co wtedy będzie? Bo też mam podłączony telewizor CRT 4:3 i menu jest małe na środku ekranu. Może więc to Ty wprowadzasz innych w błąd?

A jakie ustawienia obrazu w terminalu masz? Powinno dać się to ustawić.

 

Nic się nie da ustawić, niezależnie od ustawień menu jest takie samo - nie zajmuje całego ekranu tylko jego środek.

Troche mnie dziwi, że nie mając tego dekodera, próbujesz komuś doradzać i wprowadzasz w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor masz racje od 1500 wzwyż .Jak komu nie pasuje to niech sobie kupi indywidualnie tuner a nie narzekaJak uda się go od Cyfry wziązc za darmo a nie z dzierżawą to dekoder super.Wszyscy chwalą dekoder N-ki poza paroma bajerami które do niczego nie są potrzebne dekoder według mnie gorszy ,ciągle się zawiesza a z cyfry jeszcze mi się ani razu nie zawiesił

 

Nie zgodzę się z zarzutami wobec nboxa:

 

Mi się nobx nie wiesza, w porównaniu do Philipsa, to nbox jest o klasę wyżej.

Zalety nboxa w porównaniu do Philipsa:

-szybko się włącza

-kanały szybciej wskakują

-nigdy nie wystąpiły zaniki nie współgrania pilota z dekoderem

-na wyświetlaczu nboxa wyświetlają się kanały, na philipsie nie

 

Czy ty korzystałeś kiedyś więcej niż miesiąc z nboxa. A może po prostu nie lubisz enki. Każdy ma prawo sie wypowiadać, ale z głową, a nie pisać bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby co wtedy będzie? Bo też mam podłączony telewizor CRT 4:3 i menu jest małe na środku ekranu. Może więc to Ty wprowadzasz innych w błąd?

 

Wejdź do MENU :arrow: 4 :arrow: 2 Ustawienia TV i tam powinno być ustawienie TYP TV SD w twoim przypadku i format 16/9

 

 

spróbuj tak :)

 

Pozdrawiam @Amaś 1990

 

PS : Menu w obu przypadkach jest takie samo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z zarzutami wobec nboxa:

 

Mi się nobx nie wiesza, w porównaniu do Philipsa, to nbox jest o klasę wyżej.

Zalety nboxa w porównaniu do Philipsa:

-szybko się włącza

-kanały szybciej wskakują

-nigdy nie wystąpiły zaniki nie współgrania pilota z dekoderem

-na wyświetlaczu nboxa wyświetlają się kanały, na philipsie nie

 

Czy ty korzystałeś kiedyś więcej niż miesiąc z nboxa. A może po prostu nie lubisz enki. Każdy ma prawo sie wypowiadać, ale z głową, a nie pisać bzdury.

 

To nie jest temat o Philipsie - mówimy o Pace 500 GB, nie piszę tego przekornie ale pewnie pomyliłeś dekodery bo argumenty które wymieniłeś nie dotyczą PACE 500 GB , przełaczanie kanałów - uruchamianie bardzo podobne - pilot dekoder - tu u mnie wręcz idealnie - pilot działa gdziekolwiek go skierować a nazwy kanałów owszem wyświetlają się na wyświetlaczu więc pewnie pomyliłeś dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dzisiaj jestem posiadaczem tego dekodera wcześniej miałem Philips PVR i mam pytanie

W poprzednim dekoderze przy nagrywaniu z time shiftingu można było przeglądać swoją bibliotekę nagrań

teraz próbuje na nowym dekoderze wciskam B i nic jest inny sposób żeby dostać się do swoich nagrań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dzisiaj jestem posiadaczem tego dekodera wcześniej miałem Philips PVR i mam pytanie

W poprzednim dekoderze przy nagrywaniu z time shiftingu można było przeglądać swoją bibliotekę nagrań

teraz próbuje na nowym dekoderze wciskam B i nic jest inny sposób żeby dostać się do swoich nagrań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tak wygląda menu w ustawieniach 4:3

05132010225528.th.jpg

 

Zaś tak w 16:9

169p.th.jpg

 

jest inny sposób żeby dostać się do swoich nagrań?

Nie ma - podczas timeshiftingu wszystkie praktycznie wszystkie opcje są wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z drugiej strony tak nie powinno byc ze cyfra zabierze mi moja zawartosc twardego dysku i wymieni na nowy czysciutki dysk ... nie za to place im kase co miesiac ...

Błąd... wynajmujesz dekoder, a więc nie jest on Twoją własnością jego zawartość również... Cyfra może robić co chce z nim. Z tego powodu z resztą żaden operator nie sprzeda Ci dekodera PVR na własność, głównie po to by uniknąć takich problemów o którym wspominasz, a także jeśli chodzi o ofertę VOD - zawsze przy zmianie oferty znalazłby się ktoś kto powiedziałby, dlaczego kombinuje ktoś w moim sprzęcie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...