Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[beep]zipałek może to cię usatysfakcjonuje,znalazłem taką stronkę.Szczegółowy opis Pace 500GB,oraz można oglądnąć foto jak wygląda w porównaniu do N Boxa.

http://hdtvpolska.com/index.php?showtop ... ntry190461

Dzięki. Jednak nie usatysfakcjonowało mnie to zbytnio. Choć ciekawość w 50 procentach zaspokojona. Ciekawią mnie typowo subiektywne zestawienia cech. Na razie widzę, że to chyba poziom wczesnego prototypu nBoxa Recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem kilka tunerów w swoim domu. Były to : Mediasaty, Samsungi (DSB-S305G i SAMSUNG HD DSB-H370G HD) i PHILIPS DSR 6201. Dekoder Pace PVR jednak wygląda dla mnie najlepiej. Niestety obraz na kanałach HD nie jest tak ostry jak na PHILIPS DSR 6201. Szkoda, bo byłby to najlepszy dekoder.

 

Zalety:

- Wygląd

- Pojemność

- fajne EPG

- jak dla mnie bezproblemowe nagrywanie przy użyciu EPG

- szybkość przełączania programów

- wyjście optyczne

- wyświetlacz z nazwą programu (pierwszy raz mam do czynienia z takim bajerem)

- cichy

- energooszczędny

- możliwość nagrywania jednego kanału przy równoczesnym oglądaniu innego (na tym samym paśmie lub innym jeżeli sie ma twina)

 

Wady:

- obraz na kanałach HD nie tak ostry jak na DSR 6201

- czasami pikseloza na niektórych programach SD

- zablokowane wejście USB (ale to nie dziwi, bo domorośli spece zgrywaliby sobie filmy z pvr za pomocą wymyślonego przez siebie softu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze Turbodekoder N jest naszpikowany bajerami a pobiera,podobną ilość watów.A tak nie powinno być.

 

Jakimiż to bajerami jest naszpikowany TD w porównaniu z Pace? Pytam poważnie - nie miałem turbo w rękach ale nie bardzo wiem co można by dodać jeśli chodzi o sprzęt w porównaniu do 500-tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmm, kiedyś jak tuner pobierał VOD czy HBO Digital to z tego co pamiętam pojawiał się zegar,

zaoszczędzili i nawet zegara w tym tunku nie uraczymy? fajnie w sumie komu był potrzebny od 2 w nocy

kiedy raczej się śpi ;) raczej bo jeszcze "obowiązki" są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...