Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymuszanie ponownej aktualizacji nie likwiduje świecenia niebieskiej diody. Może wielu z Was nie przeszkadza to świecenie ale jest bardzo wielu których to denerwuje a nawet nie pozwala spać:), pomijam mały szczegół poboru prądu, na dłuższą metę może okazać się drogo! Dlatego apeluję do kogoś z Cyfry o zajęcie stanowiska! Ten błąd wystąpił po ostatniej aktualizacji i jest powszechny, oczywiście zalecają wymianę dekodera ale nie o to chodzi bo kolejny będzie miał tak samo po aktualizacji!

Do roboty CYFRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wg mnie macie problem z pobraniem VOD. U mnie się kilka dni pobierało i już jest spokój. Macie może C+ na życzenie i HBO SERIALE [ale można sprawdzić na samym VOD]? Sprawdźcie czy macie, niedostępne czy dostępne wkrótce [czego jest więcej]. Ja musiałem na MR reaktywować karty bo nie pobierało VOD przez coś... Po tej operacji się uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ruszok

w przypadku tego dekodera pobieranie audycji VOD (wot jak to mowia abonenci) objawia sie mruganiem czewonej diody co 3 sekundy.

 

pomocna bedzie sciaga:

dekoder włączony (normalna praca) - niebieska dioda

dekoder włączony (nagrywanie audycji zaprogramowanej) - różowa dioda.

Stand by - czerwona dioda

Standby (z nagrywaniem zaplanowanej audycji) - czerwona dioda + mrugajaca różowa co 3 sekundy

Aktuallizacja oprogramowania - niebieska miga co sekunde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pobrane i mi tylko się włącza jak jest aktualizacja któregoś z VOD. Pierwsze kilka dni jakby całą bibliotekę na nowo pobierało, ale na bank świeciła niebieska dioda a nie czerwona migająca. Potem już bardzo rzadko. Tylko jak coś nowego dodają. Nie tak jak tu piszą, że co rano im się niebieska świeci. Dodam jeszcze że mam wpiętą astrę i HB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o naziemną tv.

 

Podłączam antenę pod wejście antenowe, daje szukaj programów cyfrowej naziemnej i nic nie znajduje, co biorąc pod uwagę że mieszkam w KRK, ludzie odbierają naziemną na zwykłym kablu a tutaj dekoder nic nie znajduje?

 

Mam podpięty jeden kabel od konwertera do Pace'a, w ustawieniach konwerter pojedynczy.

 

Czemu to nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy na tej antenie idzie coś odebrać w analogu, w celu sprawdzenia, czy instalacja działa ? Ja na swojej starej antenie nie odbierałem MUX 2 z Sierpca, ponieważ kanał był zbyt wysoki. Po wymianie anteny na nową, przeznaczoną do DVB-T, problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaktualizuj listę.

Co do anteny to fakt - możesz mieć odcięcie kanałów więc musisz zobaczyć na jakiej częstotliwości nadają u ciebie i sprawdzić czy antena to obsługuje. Jak nie to nie musisz kupować żadnej wymyślnej dla DVB-T [bo to pic na wodę] tylko za ok 40 zł logarytm [ten dłuższy] ze wzmacniaczem lub bez [2 - 65 k] i ta będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...