Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak podlacze pace przez hdmi do tv a tv spidifem cyfrowym do kina domowego, to nie przenosi sie dzwiek dd , natomiast jak podlacze pace bezposrednio spidifem do kina, to dziwek jest? Nie jest to wina tv, bo analogicznie podlaczam turbodekoder n-ki i tu dzwiek dd spokojnie przechodzi. Jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko dla tych co w marcu wlaczyli ta opcje? Jesli tak to chyba cos nie halo jest...

Ja mam Prestiż od dawna więc nie tylko dla tych co w marcu aktywowali HBO. Co do samej usługi to masakra, niektóre pozycje nie załadują się a już znikają :D seriale ściągają mi się od ostatniego odcinka ;/ chora ta usługa, dodadzą jeszcze C+ On Demand to już w ogóle nie będzie wyrabiać ten wynalazek ;/ eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vabasto - dzieki za info, z ciekaowsci sprawdze jak wroce do domu czy u mnie tez dziala.

 

A propo naszego dekodera. Ostatnio brak Kate na forum. Ciekawe jak dzial techniczny podszedl do Naszych propozycji zmiany w sofcie i czy wogole takie pisanie mialo sens? Ma ktos moze jakies wiesci?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sama powiedziała, że nie ma wpływu na oprogramowanie - chce tylko przekazać "komu może" te uwagi. Pewnie paru fantastów jest na forum (taki już urok) ale nie dajmy się zwariować i wszędzie szukać podstępów. Fakt taki: Kate nie ma od... paru ładnych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj daj spokój już z tym Twoim pesymizmem-realizmem. Pewnie masz rację... mało się może ktoś tym przejąć,..., ale może czasem mała głupia podpowiedź sprawę posunie do przodu. Gdyby Cyfra zrobiła ankietę jakie zmiany trzeba przeprowadzić w oprogramowaniu toby uwag nie było końca. Ktoś już napisał: ile by było poprawek i tak coś będzie źle.... Może po trochu coś tam wyprostują... Naiwne? Być może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywał ktoś piloty do Pace'a?

Kilka miesięcy miałem tego od Philipsa PVR i niedawno wymieniłem na nowy , ten oryginalny.

Zauważyłem ,że ma mniejszą czułość (pole działania) niż poprzednik.

Ciekawi mnie czy tak ma być czy w moim egzemplarzu jest coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! U mnie na EPG brak jest kanałów 3,6,8,13,14,15,16,17,18,104, to tylko te które zauważyłem przy najnowszej wersji oprogramowania 141 i czy na waszych dekoderach

Pace HD PVR 500GB w programie na siedem dni występuje też brak tych programów. Wkurza mnie to bo nie mogę zaprogramować wcześniejszego nagrania programu np. z kanału omen omen 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...